Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az idén elég sokan elveszítették a házukat ,
Inkább Bwineztek volna.............

lekorlátozták a fogadási max nyereménylimitemet a fociban 1000-ről 100 euróra, rákérdeztem, hogy milyen munka ez?
erre jogukban áll egyes játékosoknál bla bla... kérdésemet feltehetem 3 hónap múlva újra
köszi
vajon milyen szisztéma alapján korlátozhattak le, vki tud vmit ezzel kapcsolatban esetleg, mert erre nem adtak választ
túl nagy összegű kifizetés vagy a sorozatos nagy összegű fogadás miatt lehetett?
kíváncsi leszek, hogy visszaállítják-e vmikor

Üdv!
Ismét egy "okos" kérdés:
Kombi fogadásnál (sport), ha egy egyik fogadásom veszít, a másik nyer akkor az egész elveszik?
Idézetet írta: Milan Dátum december 01, 2009, 19:16:27
Bwin Infó


Ha bármilyen kérdésed van a bwin-nel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Igen, ez mindenhol igy van.

Ha rosszul értékelnek ki egy fogadást, amivel nyertem volna, de most vesztes és már 2x elküldtem nekik, a hivatalos oldalról származó végeredményt, hány nap után szokták kijavítani a hibát és beírni a helyes eredményt és hozzáadni az egyenlegemhez a nyereményt?

nekem általában az üzi után másnapra megoldják

Idézetet írta: szoh96 Dátum április 18, 2012, 17:24:42
nekem általában az üzi után másnapra megoldják

Bő 2 napja várok, arra, hogy korrigálják az eredményt.

Idézetet írta: szoh96 Dátum április 18, 2012, 07:07:46
lekorlátozták a fogadási max nyereménylimitemet a fociban 1000-ről 100 euróra, rákérdeztem, hogy milyen munka ez?
erre jogukban áll egyes játékosoknál bla bla... kérdésemet feltehetem 3 hónap múlva újra
köszi
vajon milyen szisztéma alapján korlátozhattak le, vki tud vmit ezzel kapcsolatban esetleg, mert erre nem adtak választ
túl nagy összegű kifizetés vagy a sorozatos nagy összegű fogadás miatt lehetett?
kíváncsi leszek, hogy visszaállítják-e vmikor

Engem is korlátoztak régen, mert nagy pénzzel fogadtam és rövid időn belül sokat nyertem:S:S És kb 2 év múlva odották fel, ezért is mentem az Unibethez

nah az szép, akkor max csinálok egy haveri számlát :)
csak nemtom ip-n lebuknék-e vagy belekötnének-e
már hogy ugyanazon az otthoni gépemen tolnám
szerintetek?

Idézetet írta: szoh96 Dátum április 19, 2012, 12:44:44
nah az szép, akkor max csinálok egy haveri számlát :)
csak nemtom ip-n lebuknék-e vagy belekötnének-e
már hogy ugyanazon az otthoni gépemen tolnám
szerintetek?

Nekem azt írták, hogy egy háztartásból több embernek is lehet számlája, csak a barátbónuszt nem lehet kihasználni.

#460 április 19, 2012, 13:25:27, szoh96
értem
de mondjuk az nem tűnne fel ha egy ip-ről játszom már vagy 2 éve aztán hirtelen eltűnök de egy másik nick-kel megy tovább a történet, ami egy másik címre van beírva, egyáltalán ha elmeszelnének kifizetnének vagy elvennék a lovettát?
elvileg nem kéne, hogy belekössenek de ha sok pénzről van szó lehet előfordulhat nem?
vmit ki kell találnom mer tízedére csökkent a nyereségem

Sziasztok!
B'Inside-ban a Real Money csomagokat a Bwin számlámra hozzálőve az eddigi egyenlegemhez kapom meg vagy a számlámhoz rendelt bankkártyára?(amit sztem még meg sem adtam kifizetés hiányában) kapom meg?

Idézetet írta: roli666 Dátum április 20, 2012, 17:02:05
Sziasztok!
B'Inside-ban a Real Money csomagokat a Bwin számlámra hozzálőve az eddigi egyenlegemhez kapom meg vagy a számlámhoz rendelt bankkártyára?(amit sztem még meg sem adtam kifizetés hiányában) kapom meg?

A Real Money csomagokat a Bwin számládon lévő egyenlegedhez adják hozzá és nem a bankkártyádhoz.  :)

Sziasztok!

Bwin-nel kapcsolatban lenne kérdésem.
Pár éve regisztráltam magam az oldalra, viszont akkor még nem voltam 18. Ennek ellenére ennek megfelelő születési dátumot adtam meg.. Fiatalság, bolondság.
Gondolkozom a befizetésen, viszont ha az adott kifizetési minimumot megszerezném, 2 dologra szükség lenne:
-Titkos kérdésre a válasz
-Okmánnyal való igazolás

Nos, én a titkos válaszomra nem emlékszem már, és az ügyfélszolgálaton kellene azonosítani magam, de arra sem emlékszem, hogy milyen szül. dátumot adtam meg még regisztrálásnál.:D

Lehetséges az, hogy erről a számláról valahogy még tudjak játszani?

Remélem kérdésem megválaszoltatik, ezt előre is köszönöm!

Kifizetest probaltam a bwinnel kezdemenyezni. Regebben rosszul adtam eg a titkos valaszt es emiatt ne ment. Feltöltettek velem a szemelyimet(mar vagy ötödször) es abrakadabra,4 nap es el is küldtek a kodot! Lassuak,de ezt leszamitva minden siman ment!
Allitolag több szamla is volt a nevemben nyitva,de azokat töröltek. Ki a franc nyithat a nevembe szamlat,ha en tenyleg nem voltam?

Mindenesetre:Reszemröl egy jopont az irodanak!