Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: kaloz01 Dátum július 24, 2012, 09:04:10
Az első kettőt nem tudom de szerintem elég sok.Engem 6 év alatt mindig kifizettek.A legérdekesebb a korlátozás fogalmam sincs mitől függ.Beszéltem olyannal akit pár nem is túl nagy(100000)nyeremény után lekorlátoztak meg olyannal is akit sok nagyobb után sem.Szóval ez egy jó kérdés...

A korlátozásnál szerintem nem a tét nagysága a legfontosabb tényező, hanem az, hogy mire fogadsz. Nagyon nem mindegy, hogy VB, EB, BL, elit bajnokságok, vagy pedig norvég harmadosztály, tollaslabda vagy szingapúri meccsek. Ez az elsődleges szűrő a fogadóirodáknál.

Hát ha a topligákra kevésbé korlátoznak akkor nincs gond.

Üdv !
Pár kérdés  ??? 
Ha több mint 2 napja lement a meccs de a bw. nem írja a számlámon az eredményt (függőben van) írjak nekik vagy várjak még ? És az eredményt sem tudom megnézni a neten mert nincs semmi ... erről van szó  : TENISZ 2012. 07. 23. 16:00  Michael McClune (USA) - Adrian Mannarino (FRA)  ?????? semmi hír róla....
A másik a foci amiről nincs infó és nem tudok utána nézni sehol  az eredménynek 2012. 07. 25. 14:30 Balestier Khalsa (B) - Home United (B) kb 93. percben ránéztem 3 gól volt aztán vesztettem több lett  :o érdekelne az eredmény hogy nem-e valami tévedés .... vagy bw- meglehet e valahol nézni az eredményeket ?
Köszi ha tud valaki segíteni ... !!!!! ;)

Idézetet írta: tobias123456 Dátum július 25, 2012, 16:45:12
Üdv !
Pár kérdés  ??? 
Ha több mint 2 napja lement a meccs de a bw. nem írja a számlámon az eredményt (függőben van) írjak nekik vagy várjak még ? És az eredményt sem tudom megnézni a neten mert nincs semmi ... erről van szó  : TENISZ 2012. 07. 23. 16:00  Michael McClune (USA) - Adrian Mannarino (FRA)  ?????? semmi hír róla....
A másik a foci amiről nincs infó és nem tudok utána nézni sehol  az eredménynek 2012. 07. 25. 14:30 Balestier Khalsa (B) - Home United (B) kb 93. percben ránéztem 3 gól volt aztán vesztettem több lett  :o érdekelne az eredmény hogy nem-e valami tévedés .... vagy bw- meglehet e valahol nézni az eredményeket ?
Köszi ha tud valaki segíteni ... !!!!! ;)

Balestuer-Home 1-3 lett: http://www.futbol24.com/national/Singapore/Prime-League/2012/ 93.percben lett a 4. gól.

Idézetet írta: tobias123456 Dátum július 25, 2012, 16:45:12
Üdv !
Pár kérdés  ??? 
Ha több mint 2 napja lement a meccs de a bw. nem írja a számlámon az eredményt (függőben van) írjak nekik vagy várjak még ? És az eredményt sem tudom megnézni a neten mert nincs semmi ... erről van szó  : TENISZ 2012. 07. 23. 16:00  Michael McClune (USA) - Adrian Mannarino (FRA)  ?????? semmi hír róla....
A másik a foci amiről nincs infó és nem tudok utána nézni sehol  az eredménynek 2012. 07. 25. 14:30 Balestier Khalsa (B) - Home United (B) kb 93. percben ránéztem 3 gól volt aztán vesztettem több lett  :o érdekelne az eredmény hogy nem-e valami tévedés .... vagy bw- meglehet e valahol nézni az eredményeket ?
Köszi ha tud valaki segíteni ... !!!!! ;)

Hello

A tenisz meg: http://www.eredmenyek.com/tenisz/
Félbeszakítva 19:30 folyt köv

Hali

NAGYON KÖSZI A GYORS INFÓKAT !!!!   :great:

Idézetet írta: Medve Dátum július 24, 2012, 00:20:50
Sziasztok!

Tudna nekem valaki válaszolni ezekre a kérdésekre?

- Mennyi a maximálisan feltehető összeg Bwinen egy kombi fogadó szelvényre?
- Mennyi a max. kivehető összeg?
- Mennyire korrekt a Bwin (manapság) a kifizetéseket nézve?
- Hány sikeres fogadás után korlátoznak le?

Köszönöm :).

Én csak a kifizetésekről tudok nyilatkozni: még (mindig) korrektek. Persze nem olyan gyorsak, mint a tavaly év fogadóportálja, de azért igyekeznek :)

Ha én leveszek egyszerre 70-80 ezret, akkor azért lekorlátozhatnak?

 ???
ilyenről még nem is hallottam!bár én nem vagyok regelve a bwinen de olyanért tuti hogy nem korlátoznak le ha leveszed a pízed!
szép is lenne...  8)

Idézetet írta: Medve Dátum július 31, 2012, 23:41:54
Ha én leveszek egyszerre 70-80 ezret, akkor azért lekorlátozhatnak?

Ki/be utalásnál nem korlátoznak le,csak a fogadási tétet korlátozhatják le tudtommal,de ha nem így van,akkor javítsatok ki.

Amit megnyertél azt kifizetik.De ha rendszeresen nyersz a téted lekorlátozzák és csak pár száz forinttal fogadhatsz.

Üdv !!

Bwin pókernél le kell tölteni 1 klienst feltenni és úgy lehet nyomatni .... a kérdésem az lenne mert elég zavaros a leírás ,  hogy :  pl tudok e  úgy játszani vagy van e olyan asztal ahová pl 3 ember befizet 500 ft (500*3) lenyomják a matekot és mindenki megy amerre lát a nyertes meg elvisz 1500 ft ot és kész .
mert csak turnékról meg miegymásról olvastam de én csak játszani akarok nem feltétlen versenyeken indulni.

köszönöm !!

hali

Te a sit and gora gondolsz vagy a cash game asztalokra? Igazából mindegy, mert mindent lehet a bwinen játszani,nem csak hosszú versenyt, hanem saját pénzzel beülni asztalhoz és tetszőleges mennyiségű játék után, vagyis bármikor felállni. SNG-t is lehet tolni vannak 5,6,10 fős asztalok aminek akkor van vége amikor vki elnyeri a többi játékos zsetonját.


Engedj meg nekem egy személyes véleményt.Nem bántásból csak jó tanács. Szerintem ha valaki már azzal sincs tisztában mi az az MTT vagy SNG vagy cash game akkor neki nem kellene pókerezni, ugyanis belőle jó eséllyel hal lesz és nem pedig cápa. Szóval szerintem olvass utána egy kicsit a pókernek mielőtt pénzt tolsz bele,mert ez nem olyan mint mikor a haverokkal játszol és nyersz 10gyufaszálat.

Üdv !

Nem bántasz .. tiszta sor amiről beszélsz azért akkora madárka én sem vagyok (egyenlőre)  ;D hogy egyből ráugrom mindenre de ha épp unatkozom és nincs kivel játszani pár ft ot lehet feláldozok de szinte csak sport fogadok .... de még az sem biztos hogy fogok pókerezni csak úgy szimatolgatok mi hogyan mükszik mert nemrég regeltem és ez nem volt nekem egyértelmű ...de már az  :D
Nagyon köszi a segítséged !!!!!
üdv.

Én ajánlom neked a sit and go double or nothingot ahol már egész kis téten is játszhatsz.(60 cent).Hatos vagy tízes asztalok vannak és az első háromban vagy ötben kell lenned(attól függően hányas asztalon játszol)és ha sikerűl a téted dupláját nyered vissza.Itt még úgy is nyerhetsz ha egyetlen leosztást sem nyersz meg.