Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Köszi szépen neked is !!!  Egyébként ha játszanék az gond lenne hogy nekem nem euro-ban  hanem ft -ban van ? Erről sem olvastam ... legalábbis nem láttam lehet csak én voltam vaksi... de max csak úgy unalomból néha néha  játszanék szal semmi komoly nagy tervek az már kicsit több tudást igényelne ... 8)
köszi !!!!

A pókernél szerintem nincs forint de semmi gond automatikusan váltja a program.Amit javasoltam ahhoz nem kell nagy tudás pláne nem 60 centnél.

Köszi szépen még1* kiproszáltam csak hogy mindent kicsit kipróbáljak alapon ... magától vált és valóban nem igényel napi 10 óra gyakorlást 55 centnél  ;D kezdésnek teljesen jó ... sőt ilyesmire gondoltam pont
.. kicsi a tét de azért kicsit izgi is szal Köszi pont erre gondoltam..  :beerchug:

Nincs mit.Dupla vagy semmi és persze a téted emelheted több száz dollárig is...

És kb mekkora összeget és hányszor kell nyerni ahhoz, hogy lekorlátozzanak?

Tudtok olyan módszert, amellyel a 120 ft-os elméleti minimumtét alá lehet menni?

A jelenlegi futó BL-EL promóban akad játékos, akinek 0,11 vagy éppen 0,02(!!!) euró a tétátlaga, tehát rendszeresen alacsonyabb összegekért fogadnak. Persze elképzelhető, hogy más devizákban ezt megengedik, de eddig nem tűnt fel...
Amikor 82 meccsre kell tippelni, nem mindegy, hogy mennyi pénzt kell mindenképpen rákölteni...

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 23, 2012, 23:22:07
Tudtok olyan módszert, amellyel a 120 ft-os elméleti minimumtét alá lehet menni?

A jelenlegi futó BL-EL promóban akad játékos, akinek 0,11 vagy éppen 0,02(!!!) euró a tétátlaga, tehát rendszeresen alacsonyabb összegekért fogadnak. Persze elképzelhető, hogy más devizákban ezt megengedik, de eddig nem tűnt fel...
Amikor 82 meccsre kell tippelni, nem mindegy, hogy mennyi pénzt kell mindenképpen rákölteni...

Ha 120Ft alatt van az egyenleged, akkor lehet fogadni ennél kisebb téten is, de lehet csak 1 fogadásra engedi feltenni a maradékot. Én egyszer próbáltam, nem tudom, hogy pl. 1Ft-onként pakolhatod-e a meccseket, szerintem csak allin-t lehet az utolsó pár Ft-ból.

120 alatt csak allint lehet tenni.. én rendszeresen szoktam bohóckodni vele..akár 20 'fillért' is fel lehet tenni..

Üdv mindenkinek!

Régebben csak meccseket nézni regisztráltam a Bwinre és csináltam vagy 2-3 accot mert elfelejtettem a jelszavakat... és hát most csináltam egy legújabbat.. és arra szeretnék befizetni.. ebből adódhatnak gondok? Mellesleg kitalált adatokkal voltak a regisztrálások, mivel akkor még nem multam el 18... írjak nekik ezügyben?

Idézetet írta: RealMadridCF7 Dátum augusztus 24, 2012, 14:45:53
Üdv mindenkinek!

Régebben csak meccseket nézni regisztráltam a Bwinre és csináltam vagy 2-3 accot mert elfelejtettem a jelszavakat... és hát most csináltam egy legújabbat.. és arra szeretnék befizetni.. ebből adódhatnak gondok? Mellesleg kitalált adatokkal voltak a regisztrálások, mivel akkor még nem multam el 18... írjak nekik ezügyben?

Ha jelenleg a valós adataiddal csak egy számla van akkor ne írjál, ha van több is akkor mindenképp. A többi számlát meg felejtsd el.

és valahogy inaktívvá nem lehetne tenni email címek alapján ?

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 23, 2012, 23:51:19
120 alatt csak allint lehet tenni.. én rendszeresen szoktam bohóckodni vele..akár 20 'fillért' is fel lehet tenni..
Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 23, 2012, 23:39:19
Ha 120Ft alatt van az egyenleged, akkor lehet fogadni ennél kisebb téten is, de lehet csak 1 fogadásra engedi feltenni a maradékot. Én egyszer próbáltam, nem tudom, hogy pl. 1Ft-onként pakolhatod-e a meccseket, szerintem csak allin-t lehet az utolsó pár Ft-ból.

Köszi mindkettőtöknek! A 120 ft alatti tétekről ilyen formában már hallottam, de még nem próbáltam.

Az megoldás lehet, hogy 1-2 forint híján mindig valamilyen fogadásban álljon a pénzem, mikor alacsony téttel szeretnék fogadni, csak kicsit macerás, ha pl. az Európa Liga 30 meccsét akarom így megjátszani...

Idézetet írta: RealMadridCF7 Dátum augusztus 24, 2012, 15:53:33
és valahogy inaktívvá nem lehetne tenni email címek alapján ?

Ha nem játszol rajtuk, akkor elég inaktívak, nem?   :)
Teljesen mindegy, hogy milyen státuszban vannak azok a számlák, a bwin úgyis megőrzi a regisztrációnál használt adataidat.
Szóval azokat az email-címeket inkább ne használd náluk!

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 24, 2012, 21:39:58
Köszi mindkettőtöknek! A 120 ft alatti tétekről ilyen formában már hallottam, de még nem próbáltam.

Az megoldás lehet, hogy 1-2 forint híján mindig valamilyen fogadásban álljon a pénzem, mikor alacsony téttel szeretnék fogadni, csak kicsit macerás, ha pl. az Európa Liga 30 meccsét akarom így megjátszani...

ülj be egy póker asztalhoz majdnem az összes pénzeddel és tégy meg egy fogadást, majd kilépsz. és így tovább 30szor :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 24, 2012, 22:37:10
ülj be egy póker asztalhoz majdnem az összes pénzeddel és tégy meg egy fogadást, majd kilépsz. és így tovább 30szor :)

:ok: