Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Kaptam egy 28 ezer forintos tét korlátozást. Arra lennék kíváncsi, hogy most akkor nyeremény korlátozást is kaptam ezzel együtt?

Idézetet írta: Medve Dátum október 29, 2012, 10:36:36
Kaptam egy 28 ezer forintos tét korlátozást. Arra lennék kíváncsi, hogy most akkor nyeremény korlátozást is kaptam ezzel együtt?
Nem.Nálam pl a GB-nél a nyereményem max 100 euró.Oddstól függ mennyit tehetek egy eseményre.Na az nyereménykorlátozás.
Kreatívak ha korlátozásról van szó.De ha neked a max tét 100 euró akkor nagyobb oddsra is  tehetsz ennyit, ki fognak fizetni ha ezen aggódsz.



Hellosztok nekem egy olyan problémám van hogy kértem a kifizetést bwinről amit utánna töröltek és visszatették a számlámra a pénzt és utánna a semmire levontak 3000ft-ot.(Mastercard Deposit Cancel / Mastercard Deposit Cancel )  akkor az a 3000 elveszett vagy visszafogom kapni?

Hány meccset tartalmazhat maximum a bwin-en egy kombi fogadó szelvény?

Üdv mindenki!
Itt is lenne egy kis kérdésem, méghozzá az alábbi:
Ezer éve vagyok a bwinnél, viszont most az én gépemről játszana más is. (Tényleg, nem csalásról van szó, élő személyről.)
Ha ezt leírom a bwinnek + persze elküldvén az ő személyijét & lakcímkártyáját, amely azonos az enyémmel, vajon engedik-e, vagy sem?
A választ köszönöm :)

Idézetet írta: nervus Dátum november 02, 2012, 23:55:55
Üdv mindenki!
Itt is lenne egy kis kérdésem, méghozzá az alábbi:
Ezer éve vagyok a bwinnél, viszont most az én gépemről játszana más is. (Tényleg, nem csalásról van szó, élő személyről.)
Ha ezt leírom a bwinnek + persze elküldvén az ő személyijét & lakcímkártyáját, amely azonos az enyémmel, vajon engedik-e, vagy sem?
A választ köszönöm :)

Szerintem nem fogja őket meghatni a dolog, de azért próbáld meg, írj a supportnak.

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum november 03, 2012, 00:15:15
Szerintem nem fogja őket meghatni a dolog, de azért próbáld meg, írj a supportnak.

Csak azért, mert igazából ha külön gépen játszana, akkor is maradna ugyanaz az IP... Szóval eléggé kár lenne, ha nem lenne megoldható a dolog  >:(

Amig nem kér bonuszt szerintem nem lesz gond.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 03, 2012, 00:22:02
Amig nem kér bonuszt szerintem nem lesz gond.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Megnyugtató, köszönöm. A biztonság kedvéért rákérdezek, remélem nem fognak kötekedni. :D

Számtek tanfolyamra járok ,és mindenkinek van az asztalán gép ,elég sokan bwineznek órán :o  :D
Én inkább viszem a saját laptopomat...

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem ,hogy igényeltem egy kifizetést hétvégén ,de ma (Hétfőn) kértem ,hogy töröljék a kifizetést , ilyenkor nem fognak elvonni semmit ,ugye?
Körülbelül mennyi idő mire visszakerül a számlámra?

Válaszotokat előre is köszönöm!

zipszi

Sziasztok!

Befizettem, bónuszt megkaptam, forgatásnál minimum 1,70-es oddsot írt. Az lenne a kérdésem, hogy legalább egy eseménynek kell ilyen szorzóval rendelkeznie, vagy elég ha együtt kiadja több meccs ezt a szorzót?

Köszi előre is a választ!

Eddig úgy volt, hogy kombi is mehetett.