Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: the_dawg Dátum január 26, 2013, 14:29:30
Hello

Tud valaki bwinre magyarokra is érvényes 100% első befizetési bónuszt? (mondjuk 25-50 eurosat)
Bonus wetten linkjét használva jan 1-től nem adják már meg magyar ügyfeleknek a bónuszt, ezért kellene olyan, ami kifejezetten magyar ügyfeleknek szól.

Előre is köszi!

Nem tudom, hogy ez érvényes-e magyarokra (csak az, ha magyarul írja ki), de ha az eredmenyek.com-ról (ott 10 eurót írnak) jutsz el a bwin oldalára, akkor fel fog ugrani egy 25 eurós ajánlat (a megforgatási feltételeket nem írja ki, csak regisztráció után...).  ;)

Próbáltam 1.70-es kombit (2-3 meccsel) csak próba kedvéért , hogy beleszámítja-e a bónuszba? Ha nyert/bukott akkor kiírja majd , hogy még mennyit kell megforgatni mert még nem volt semmi változás. Vagy ezt majd a fogadás után láthatom?

Idézetet írta: Krista505 Dátum február 04, 2013, 15:14:34
Próbáltam 1.70-es kombit (2-3 meccsel) csak próba kedvéért , hogy beleszámítja-e a bónuszba? Ha nyert/bukott akkor kiírja majd , hogy még mennyit kell megforgatni mert még nem volt semmi változás. Vagy ezt majd a fogadás után láthatom?

Szerintem csak a fogadás kiértékelése után frissül, mert előfordulhat, hogy törlik a meccset és 1-es szorzóval lesz kiértékelve, hiába tetted meg magasabb odds-szal.

Nektek betölt az oldal?  Mert itt nagyon nem akaródzik... :noway:

Idézetet írta: csatarid Dátum február 04, 2013, 21:14:59
Nektek betölt az oldal?  Mert itt nagyon nem akaródzik... :noway:

Itt sem.

Mennyi pénzzel kell fogadni annak összesen akit meghívtam, hogy megkapjam a bónuszt és a regisztrációt követően ezt hány nap alatt kel teljesítenie?

Idézetet írta: inter08 Dátum február 05, 2013, 14:05:38
Mennyi pénzzel kell fogadni annak összesen akit meghívtam, hogy megkapjam a bónuszt és a regisztrációt követően ezt hány nap alatt kel teljesítenie?

Úgy emlékszem, legutóbb 300 euróért kellett.
Ebbe már az 1.7 alatti szorzók is beleszámítanak (a saját bónuszának forgatásába nem), idő meg van rá annyi, mint a tenger: egy évig is prüntyikézhet vele.

A magyar ügyfélszolgálattal is fel lehet venni a kapcsolatot telefonon?
Január 30. óta várok egy kifizetést skrillre és egy kicsit sokallom már az eltelt napokat, főleg úgy, hogy még vissza sem igazolták a kifizetést. Írtam nekik már e-mailt, de semmi. Azt meg azért kétlem, hogy ennyire terhelt lenne az ügyfélszolgálat és a rendszerük.

A születésnapos " rébusz " lassan megoldódik! MEGFEJTEM MÁR EZT A RÉBUSZT! Ha a Novi Pazar szurkolói megtudták!  ;D ;D ;D

Egy ilyet kaptam a bwintől nemrég.

Tisztelt XYZKCVDS

Köszönjük az emailt és elnézését kérjük a megkésett válaszért.

Tájékoztatjuk, hogy a bónusszal kapcsolatos levelét továbbítottuk illetékes részlegünkhöz. Amint további információkat kapunk, ismét kapcsolatba lépünk Önnel.

A válaszig szíves türelmét kérjük, megértését köszönjük.

Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást.

Üdvözlettel

a bwin Service csapata

A bwin támogatja a Responsible Gaming programot.

#909 február 05, 2013, 16:05:25, frzn94
Hello
Tegnap fogadtam a  Paccos Ferreira - Estoril mecssre,de félbeszakadt a 80.percnél
2 szelvényemen is rajta van, az egyiken bejött mind2 ,arra fogadtam hogy szerez gólt az 1-es csapat,már csak ez kell hozzá :-\(itt gondolom azt a 2 meccset fizetnék ki..)
a másikon élőben fogadtam 3000-el hogy nem lesz gól...(gondolom itt visszakapnám a pénzt)
Mikor írják jóvá az 1.00 odds-t,vagy egyáltalán ez annak számit?

Idézetet írta: Dacsi Dátum február 05, 2013, 15:14:16
A magyar ügyfélszolgálattal is fel lehet venni a kapcsolatot telefonon?
Január 30. óta várok egy kifizetést skrillre és egy kicsit sokallom már az eltelt napokat, főleg úgy, hogy még vissza sem igazolták a kifizetést. Írtam nekik már e-mailt, de semmi. Azt meg azért kétlem, hogy ennyire terhelt lenne az ügyfélszolgálat és a rendszerük.
szia, érdemes kivárni 1 hetet (7 napot), utána fordulni az ügyfélszolgálathoz.. ez esetedben ugye holnap esedékes. elképzelhető, hogy biztonsági hitelesítésre is bekérnek majd valamit
sajnos nagyobb kifizetések esetén lehetnek ekkora csúszások is, még nincs vész :)
egyébként unibet is ugyanez pepitában, egyik sem ajánlott szolgáltató

#911 február 05, 2013, 16:14:55, Dacsi
Idézetet írta: butyi Dátum február 05, 2013, 16:07:08
szia, érdemes kivárni 1 hetet (7 napot), utána fordulni az ügyfélszolgálathoz.. ez esetedben ugye holnap esedékes. elképzelhető, hogy biztonsági hitelesítésre is bekérnek majd valamit
sajnos nagyobb kifizetések esetén lehetnek ekkora csúszások is, még nincs vész :)
egyébként unibet is ugyanez pepitában, egyik sem ajánlott szolgáltató

Köszi, akkor még várok... Bár nekem fura ez a sok tökölés. Bet365nél ilyen nem szokott lenni.

Egyébként nem mondanám, hogy nagy pénzről van szó... sőt. Mindenesetre még várok.

Én ma reggel akartam kikérni 100€ skrillre ,de nem engedte csak Netellerre..
Gyorsan feltöltöttem egy 10est skrillel ,és már engedte is leutalni abban a percben ;)
Most 4kor már üzent a skrill jött 110€
Ez elég gyors szerintem... ::)

ilyenkor meddig kell várni?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 05, 2013, 16:16:26
Én ma reggel akartam kikérni 100€ skrillre ,de nem engedte csak Netellerre..
Gyorsan feltöltöttem egy 10est skrillel ,és már engedte is leutalni abban a percben ;)
Most 4kor már üzent a skrill jött 110€
Ez elég gyors szerintem... ::)
Igen ez szerintem is elég gyors, de nekem nem... Pedig eddig semmi probléma nem volt. Viszont ezek után hanyagolni fogom a bwin-t az biztos.