Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum február 22, 2013, 14:01:30
Amúgy is ide akartam ma feltölteni, de még kellemes meglepetés is fogadott a belépés után! Nem a 'szokásos' 2 500 Ft-os bónusz ugrott fel, hanem 14 571 Ft; ilyen kóddal FA202COM50EUR. Okát nem tudom, ritkán depozok hozzájuk (bónusz hiányában szinte sose) nem értem, de köszönettel éltem vele :) Hátha van másnak is ilyen, érdemes megnézni; e-mail nem jött róla amúgy.

Egy hete kaptam én is. Az enyém 30 eurós "csak". Még nem használtam ki. Jövő hétig ráérek.  ;)

Már nincsen magyar ügyfélszolgálatuk?

Idézetet írta: Latzka Dátum február 22, 2013, 14:01:30
Amúgy is ide akartam ma feltölteni, de még kellemes meglepetés is fogadott a belépés után! Nem a 'szokásos' 2 500 Ft-os bónusz ugrott fel, hanem 14 571 Ft; ilyen kóddal FA202COM50EUR. Okát nem tudom, ritkán depozok hozzájuk (bónusz hiányában szinte sose) nem értem, de köszönettel éltem vele :) Hátha van másnak is ilyen, érdemes megnézni; e-mail nem jött róla amúgy.

be se tudok lépni  ;D

Ugyanez a szitu...

Mastercardról befizetni enged mindenféle gond nélkül. Nem is olvastam utána a kifizetésnek, beírtam szépen mindent, kértem a pénzemet. Pár nap múlva meg akartam nézni, mégis hogy áll, akkor szembesültem vele, hogy kell a szig. Lefényképeztem, feltöltöttem mindkét oldalát megjegyzéshez beírtam a nevemet is. Pár napig semmi. Írtam az üfsz-nak, hogy mégis mit és hogyan kell feltöltenem. 1 hét múlva válaszoltak "Kérjük szíveskedjék az igazolvány másolatát (útlevél, jogosítvány vagy személyi igazolvány) szken vagy digitális fotó formájában az alábbi linken keresztül feltölteni" Megtettem 2 napja még semmi. Most melléírtam a nevemet is, elküldtem úgyis, kíváncsi leszek... De ezek után itt egy fillért nem fogok többet feltenni..

Nekem is ajánlottak újratöltési bónuszt, de amikor befizettem, egy barátajánló bónusz aktiválódott helyette, amire valószínűleg szintén aznap váltam jogosulttá. (viszont ahhoz nem kellett befizetni...)

Több, mint egy hónapja írtam nekik ezzel kapcsolatban, kicsit nehéz a kommunikáció, mivel másfél hét kell nekik egy válaszhoz.
Kedvesen mindig összefoglalom nekik az "előző részek" tartalmát a levélben, nehogy elfelejtsék, hol tartunk!   ;D

Legutóbb "szerencsére" azt írták, hogy én nem barátajánló bónuszt kaptam, hanem egy sportfogadásit, amit el is vesztettem már, sajnálják.
Ez azért jó, mert látszik a barátaim listáján, hogy akkoriban váltam jogosulttá 15 euróra, amit ezek szerint nem kaptam meg...
(az aktivált bónuszom kódja egyébként a FRIENDBETTING lett, ez látszik a bónusztörténetben, tehát igazából a barátajánló bónuszt kaptam meg, ami viszont akkor aktiválódott, mikor befizettem a feltöltési bónusz reményében.)

Ezt az egészet csak azért nem hagyom, mert időnként nyerek különböző játékokban bónuszt hozzájuk és ezek szerint technikailag képtelen kettő, egy időben megjelenő ajánlatot kezelni a rendszerük.
Már megírtam nekik, hogy gondoljanak rám a legközelebbi bónuszosztáskor, de nem akarják érteni a célzást!   ;D

Igazából odáig kéne eljutni a pénztől függetlenül, hogy belássák, valami nincs rendben az oldalon, de fogalmam sincs, hogy eljut-e a levél az informatikusokhoz vagy az ügyfélszolgálatról pattog le rendszeresen.



Én egy ideig rendszeresen töltöttem fel hozzájuk,számomra az egyik legjobb iroda volt.Vettem onnan már egy csomó cuccot a shopjukban is...először tönkrevágták a szerintem elég korrekt hűségrendszerüket,majd pedig jött ez...Több hetembe került,mire kivettem a pénzem,és oda soha többet...Ha küldenének bónuszajánlatot,mint ahogyan ezt pl a partypoker teszi,akkor talán rászánnám magam egy depositra,de így biztos hogy nem.Én azóta kerülöm a helyet...

Én is megkaptam hozzájuk a bónuszom, ahogy Latzka és szumos is.Macerás a kifizetésük még mindig? Vagy egyáltalán ha megforgattam a bónuszt kifizetnek?

Sziasztok!
Azokat szeretném megkérdezni, akik hetekig vártak mostanában a Bwin-kifizetésükre, hogy kaptak-e olyan üzenetet, hogy belső ellenőrzés alá vonták, meg hogy ideiglenesen blokkolták a számlájukat. Többször vontam ki már a Bwintől, legutóbb októberben, akkor is még csont nélkül jött 2 napon belül kb. ugyanakkora összeg, mint amekkorát most lekértem. Most viszont anélkül, hogy tudnám miért, be sem tudok lépni egy hete, amióta kifizetést kértem, azt az üzenetet kapom, hogy ideiglenesen blokkolva, emailre válasz semmi. Eléggé parázok, mert nem épp kis pénzem van ott, évek óta kedvenc irodám, és most ez...   :'(
Előre is köszi a válaszokat.

#998 február 28, 2013, 20:23:35, csacsi1899
Idézetet írta: Kékteknőc Dátum február 28, 2013, 19:48:21
Sziasztok!
Azokat szeretném megkérdezni, akik hetekig vártak mostanában a Bwin-kifizetésükre, hogy kaptak-e olyan üzenetet, hogy belső ellenőrzés alá vonták, meg hogy ideiglenesen blokkolták a számlájukat. Többször vontam ki már a Bwintől, legutóbb októberben, akkor is még csont nélkül jött 2 napon belül kb. ugyanakkora összeg, mint amekkorát most lekértem. Most viszont anélkül, hogy tudnám miért, be sem tudok lépni egy hete, amióta kifizetést kértem, azt az üzenetet kapom, hogy ideiglenesen blokkolva, emailre válasz semmi. Eléggé parázok, mert nem épp kis pénzem van ott, évek óta kedvenc irodám, és most ez...   :'(
Előre is köszi a válaszokat.

Igen, mással is előfordul az ilyen.
Kérnek majd: személyit, közüzemi számlát, bankszámlát, arc melletti személyi fotót.
Aztán telefonos azonosítás is kell, angolul.
Átfutási idő: minimum egy hónap

Ha jól értem a bwin új üzleti modelljét, akkor bizonyos játékosok számláján visszafogják a pénzt és ezt szétosztják bónuszként másoknak...
Cseles.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 28, 2013, 20:03:21
Igen, mással is előfordul az ilyen.
Kérnek majd: személyit, közüzemi számlát, bankszámlát, arc melletti személyi fotót.
Aztán telefonos azonosítás is kell, angolul.
Átfutási idő: minimum egy hónap

Most akkor ez mi , meg hogyan meg miért?

Úgy ahogy csacsi leírta. Nekem február 8-án zárták be a számlámat, pár órával azután, miután kikértem a teljes összeget (szép nagy összegről van szó). Kértek először ID-t (bár az már korábban is el lett küldve), közüzemi számlát, bankszámla papírt.. majd egy hét múlva jött az email hogy fotót is kérnek, úgy hogy a kézben is látszódjon az igazolvány. Ez is el lett küldve, aztán három napja jött két levél, egyik az automata levél, hogy kifizetés függőben, másik meg hogy a számlám örökre zárva marad, de a kifizetést megkapom... remélem. Most arra az emailre várok, hogy a kifizetésem jóváhagyásra került. Én 10 éve játszom itt (még betandwin volt akkor), de ilyen körülmények között nincs értelme tovább folytatni, arról nem is beszélve hogy iszonyat szemetek lettek, mostanság rendesen törölnek fogadásokat utólag, van hogy napok múlva, és persze csak nyerő fogadásokat.  Ja és ugye aki most  regisztrál, az már csak 250€-t tud feltenni élőben, ami még mindig jobb mint amilyen limit a  románoknál van (50€), vagy ami a  horvátoknál/albánoknál van (kemény 10€).

Én 1 hete kértem ki tőlük 30ezer Ft-ot sztem nem nagy összeg főleg hogy az egyenlegem kb így kerül 0-ba náluk! Egyelőre semmit nem kértek tőlem kb 10 éve játszom náluk... egyszer vettem ki kb 5 éve... Ülnek a pénzemen 3 emailt írtam nekik csak automata üzenet... Nagyon gáz lett a bwin... Lehet jobban járunk ha elbukjuk a lóvénkat náluk és átnyerjük másik cégekhez.... Befizetést ne erőltessétek.. én lépni fogok tőlük amint megkapom a pénzemet...

Idézetet írta: dzoli Dátum március 01, 2013, 12:16:39
Úgy ahogy csacsi leírta. Nekem február 8-án zárták be a számlámat, pár órával azután, miután kikértem a teljes összeget (szép nagy összegről van szó). Kértek először ID-t (bár az már korábban is el lett küldve), közüzemi számlát, bankszámla papírt.. majd egy hét múlva jött az email hogy fotót is kérnek, úgy hogy a kézben is látszódjon az igazolvány. Ez is el lett küldve, aztán három napja jött két levél, egyik az automata levél, hogy kifizetés függőben, másik meg hogy a számlám örökre zárva marad, de a kifizetést megkapom... remélem. Most arra az emailre várok, hogy a kifizetésem jóváhagyásra került. Én 10 éve játszom itt (még betandwin volt akkor), de ilyen körülmények között nincs értelme tovább folytatni, arról nem is beszélve hogy iszonyat szemetek lettek, mostanság rendesen törölnek fogadásokat utólag, van hogy napok múlva, és persze csak nyerő fogadásokat.  Ja és ugye aki most  regisztrál, az már csak 250€-t tud feltenni élőben, ami még mindig jobb mint amilyen limit a  románoknál van (50€), vagy ami a  horvátoknál/albánoknál van (kemény 10€).

De ez micsoda, hogy örökre zárva marad a számlád? Elárulnád, hogy mekkora összeget kértél ki, mikor lezárták? (az is elég ha megmondod hány számjegyből áll :) )

Nem tudjátok véletlenül mi folyik a Bwinnél?
Már két hete kértem kifizetés és nem engedélyezte, mert azonosítanom kell magam.
A kifizetés fülön feltöltöttem az id-papírjaimat. Azóta semmi válasz.
Már vagy 3-4x írtam nekik, de csak az automata email érkezik...
A kifizetés fülön még mindig nem enged tovább lépni, csak a dokumentumaimat kéri.
Ötlet?