Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gondolom én az ilyesfajta kifizetés úgy történik, hogy egy bwin emberke megadja az IBANT meg az összeget, oszt jónapot, küldik a pénzt a banknak, azok meg teszik a dolgukat. Igazából a bank nevének meg címének megadása is felesleges, mert az IBAN elvileg mindent tartalmaz.

Sziasztok!

Regisztrált vki mostanában a bwinre? Regeltem, élőben nevetséges 100 eurós limit van fogadásonként, elküldtem a személyit, ezután se változtattak rajta. Így kb. használhatatlan az egész. Egyik ismerősöm nemrég regelt, neki 250 eurós volt a limitje. Ez min múlik? Régebben olyat hallottam, hogy olyan limit volt, amivel kb. 1000 eurót lehetett egy fogadással nyerni. Most meg nálam fix 100 eurót lehet csak feltenni. Pedig még nem is lekorlátozásról van szó, mert az első fogadásnál is ugyanez volt. Gondolom ha írok a supportnak, az semmit nem ér. Meg amúgy is 1 hét mire válaszolnak.

hello

Befizettem bwinre mastercarddal csütörtökön, (előtte szerdán is akkor nem volt gond)és hibaüzenetet írt ki, mintha nem lenne elég pénz, aztán még párszor megismételtem kicsit kisebb összeggel hátha jó lesz de nem, ugyanaz lett a vége. Ezután beléptem a netbankba és láttam hogy a pénz márpedig átment bwinre, írtam nekik üzenetet 3 napja a kapcsolat menüpontból, de semmi válasz, mit tegyek? Magyarul írtam, lehet angolul kellett volna?

Idézetet írta: Trunks Dátum március 09, 2013, 14:22:44
Sziasztok!

Regisztrált vki mostanában a bwinre? Regeltem, élőben nevetséges 100 eurós limit van fogadásonként, elküldtem a személyit, ezután se változtattak rajta. Így kb. használhatatlan az egész. Egyik ismerősöm nemrég regelt, neki 250 eurós volt a limitje. Ez min múlik? Régebben olyat hallottam, hogy olyan limit volt, amivel kb. 1000 eurót lehetett egy fogadással nyerni. Most meg nálam fix 100 eurót lehet csak feltenni. Pedig még nem is lekorlátozásról van szó, mert az első fogadásnál is ugyanez volt. Gondolom ha írok a supportnak, az semmit nem ér. Meg amúgy is 1 hét mire válaszolnak.


Ezt idéntől vezették be az új magyar regisztrálóknak. Felesleges írni nekik, nem változtatnak rajta.

Idézetet írta: fradi81 Dátum március 10, 2013, 01:22:01
hello

Befizettem bwinre mastercarddal csütörtökön, (előtte szerdán is akkor nem volt gond)és hibaüzenetet írt ki, mintha nem lenne elég pénz, aztán még párszor megismételtem kicsit kisebb összeggel hátha jó lesz de nem, ugyanaz lett a vége. Ezután beléptem a netbankba és láttam hogy a pénz márpedig átment bwinre, írtam nekik üzenetet 3 napja a kapcsolat menüpontból, de semmi válasz, mit tegyek? Magyarul írtam, lehet angolul kellett volna?

Elég lassú a supportjuk mostanában. Akár több mint egy hetet is várni kell a válaszra. De az angol nyelven írtra szerintem hamarabb válaszolnak. Egy próbát megér

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 10, 2013, 01:40:41

Ezt idéntől vezették be az új magyar regisztrálóknak. Felesleges írni nekik, nem változtatnak rajta.
Ez érdekes. Van olyan ismerősöm, aki pár hete regelt, neki 250 eurós limitje volt, amíg nem korlátozták. Akkor hogy is van ez? Viszont ha tényleg igaz amit írsz, az rohadt nagy kitolás a magyarokkal szemben.

Akk neki szerencséje van. Az én összes ismerősöm 100as limitet kapott.

Idézetet írta: Trunks Dátum március 10, 2013, 01:52:30
Ez érdekes. Van olyan ismerősöm, aki pár hete regelt, neki 250 eurós limitje volt, amíg nem korlátozták. Akkor hogy is van ez? Viszont ha tényleg igaz amit írsz, az rohadt nagy kitolás a magyarokkal szemben.

Valószínűleg már közös az adatbázis a bwin-gamebookers-partybets között, lehet, hogy a régi kedves ismerősöket fogadják alacsonyabb limitekkel?!  :)

rejtélyes módon nekem is 250 euró lett a korlát,

de teljesen mindegy...bwin-csoportot elkerülni, amilyen messze csak lehet...

Végül a korábbi reklamációmra - nem tudtam kihasználni az újratöltési bónuszukat - nem jött két hete újabb válasz, viszont pár napja megjelent az oldalon egy 50 eurós ajánlat.
Kicsit megijedtem, mert vártam 50 euró nyereményt egy játékból és hátha az helyett adták, de nem, már mindkettőt aktiváltam. (50 euró feltöltési bónusz + 50 euró tippjáték nyeremény)
Így most nem tehetem meg, hogy hanyagolom őket...  :)

Idézetet írta: butyi Dátum március 10, 2013, 09:48:12
rejtélyes módon nekem is 250 euró lett a korlát,

de teljesen mindegy...bwin-csoportot elkerülni, amilyen messze csak lehet...

Ez most neked maximum megnyerhető vagy feltehető összeg ez a 250 euró??

Idézetet írta: Knapp Dátum március 10, 2013, 08:13:54
Valószínűleg már közös az adatbázis a bwin-gamebookers-partybets között, lehet, hogy a régi kedves ismerősöket fogadják alacsonyabb limitekkel?!  :)
Nem hiszem, hogy ennyi eszük lenne. :) Nincs számlám egyiknél se, csak a bwinen, mégis 100 euró a limit.

Sziasztok.Bwinnél a kifizetésnél kér swift kódot,és számlaszámot is..De nemtudom,hogy az iban-os számlaszámot adjam meg vagy a simát kötőjel nélkül.Valaki fizetett mostanában bankszámlára,mióta változtattak..Előtte nekem el volt mentve,kicsit megzavart most,hogy újra kell írjam az egészet...

Az IBAN-t (HU61... vagy vmi ilyesmi) add meg és a Swift kódot

Vasárnap este 22:24-kor kértem skrillre kifizetést tőlük és 23:38-kor meg is érkezett...
Valami technikai hiba lehet a háttérben. hehe