Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok, azt szeretném megkérdezni hogy a kiutalásnál (most utalnék ki először) azt kéri hogy töltsek fel dokumentumot, ez azt jelenti hogy ide kell feltöltenem a személyi igazolványomat? válaszotokat előre is köszönöm

Idézetet írta: lajbking Dátum április 02, 2013, 12:56:22
Sziasztok, azt szeretném megkérdezni hogy a kiutalásnál (most utalnék ki először) azt kéri hogy töltsek fel dokumentumot, ez azt jelenti hogy ide kell feltöltenem a személyi igazolványomat? válaszotokat előre is köszönöm

Igen, azt jelenti.

Küldtem nekik egy levelet szerdán, azonnal jött egy automatikus mail tőlük, hogy késni fognak a válasszal, azt hittem lesz 2-3 hét, ehhez képest tegnap már válaszoltak is, ráadásul meglepően értelmesen. :redchug:
Remélem nem egyéni eset volt, és kezdenek helyreállni. :)

Sziasztok!
Arról szeretnék érdekelődni, hogy hogyan lehet androidos bwin app-ről system fogadást kötni, mert nem találtam ilyen funkciót. Vagy én voltam ennyire béna, vagy mobilról nincs rá lehetőség?
Köszönöm a segítséget.

annyit szeretnék kérdezni, hogy a kifizetési limit mennyi? próbáltam visszakeresni de nem találtam. válaszotok előre is köszönöm

Mi történik ha egy kombifogadás egyik eseményét elhalasztják?

Idézetet írta: Medve Dátum április 13, 2013, 15:59:29
Mi történik ha egy kombifogadás egyik eseményét elhalasztják?

Ha rövid időn belül lejátsszák, akkor lehet, hogy kiértékelik, különben 1-es szorzóval lesz benne a kombiban.

A szabályzatukból kéne kibogarászni, hogy ők mennyit várnak a halasztott meccs újrajátszására, mielőtt törölnék a meccset.

sziasztok. összegyűjtöttem némi pénzt, de a kifizetésnél elakadtam. tudnátok segíteni benne? igazolványképem feltöltöttem de nem történik semmi. a limitem is meg van bőven. köszönöm ha tudtok segíteni. !!

Mióta tart a karbantartás?


Idézetet írta: kiss.beni93 Dátum április 16, 2013, 10:28:38
sziasztok. összegyűjtöttem némi pénzt, de a kifizetésnél elakadtam. tudnátok segíteni benne? igazolványképem feltöltöttem de nem történik semmi. a limitem is meg van bőven. köszönöm ha tudtok segíteni. !!

Meg kell várnod még átesel az ellenőrzésen és ezt visszaigazolják. Ez több nap is lehet. Illetve bwin-nél mostanában pár hét is.  :redchug:
Ha eltelik pár nap, próbálkozz náluk egy kis puhatolózással, de ne fűzz hozzá sok reményt.

Gyerekek mennyit kell még a bwin-party nál várni egy Skrill kifizetésre? :noway: Hétfőn kértem ki pénzt, azonosítást elvégeztem 1 hónapja, vissza is igazoltak akkor.  (mostani az első kifizetésem). Miért ülnek a pénzemen már 3 napja?? Komolyan, kezdek aggódni :(

Idézetet írta: andriska24 Dátum április 17, 2013, 14:38:52
Gyerekek mennyit kell még a bwin-party nál várni egy Skrill kifizetésre? :noway: Hétfőn kértem ki pénzt, azonosítást elvégeztem 1 hónapja, vissza is igazoltak akkor.  (mostani az első kifizetésem). Miért ülnek a pénzemen már 3 napja?? Komolyan, kezdek aggódni :(

Elsőnél tök normális a 4-5 nap.
Utána ez 1-3 napra csökken.

Az angol telefonos support eddig hétfőtől vasárnapig volt elérhető, délelőtt 10-től este 10-ig. Mostantól : hétfőtől péntekig, 12-16 között. Csak nem akkora veszteség érte őket hogy már ezen is spórolniuk kell?

Sziasztok!

Tudtok valamit a kifizetésekről? Mert én hétfőn este kértem banki átutalást ami másnapra meg szokott jönni a bankszámlámra, de még nem kaptam meg. A bwinnél az tranzakcióknál fel van tüntetve és fel is van dolgozva. Megkaptam a két mailt is amit szoktak küldeni kifizetésekkor, de a pénz még nem jött meg.

Előre is köszönöm az infókat:Atti.