Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hogy legyen némi pozitívum is. Kb 1 hete fizettem be megint bónusz miatt, sikerült megforgatni, reggel ki is kiértem mb-re és most jött a levél ,hogy megérkezett a pénz, szóval meglepően gyorsak voltak.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 20, 2013, 15:09:33
spanyoloknak,olaszoknak fizetnek
De mekkora piac az Magyarországhoz képest?

Ez számunkra mit jelent? Hogy nem lehet többet náluk fogadni vagy csak újabb felhasználók nem jöhetnek?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 23, 2013, 09:15:22
De mekkora piac az Magyarországhoz képest?

Nyilván jóval kisebb..

 
Idézetet írta: Cipolla Dátum április 23, 2013, 15:15:35
Ez számunkra mit jelent? Hogy nem lehet többet náluk fogadni vagy csak újabb felhasználók nem jöhetnek?

http://sport.hir24.hu/sportgazdasag/2013/04/20/kivonul-a-bwin-magyarorszagrol/

A cikk alján, vastagon szedve találod meg a választ. ;)

Aki április 30. előtt rendelkezik bwines számlával, tovább játszhat az oldalon, a korlátozás az új belépőket nem fogadja majd.

Én ezt úgy értelmezem,  hogy minden marad a régiben. A bwin kapásból spórol min. 500 misit (4x100 koncesszió díj+50 felügyeleti díj+a profit 20%-a kéthetente játékadó címen), arra való hivatkozással, hogy ő nem is piaci szereplő, mivel kivonult. Az ügyfélkör marad, befizetés-kifizetés él, az ipart űzi tovább, talán nem is promótál, a kormány meg semmit nem tehet ellene, legfeljebb a szolgáltatókat fenyegetheti ilyen szánalmas 100.000-es bírságokkal. A kivonulósdit meg az összes iroda el fogja játszani, csak a bwin volt a leggyorsabb. A pénzünk mindig kelleni fog nekik, de bolondok lennének milliárdokat kifizetni azért, amit eddig ingyen csináltak.

Azzal hogy május 1 után új regisztrációt Magyarországról nem fogadnak el, nagyon nem marad minden a régiben.
Mivel új számlák nem lesznek, a régebbifelhasználók pedig a gyakori korlátozások miatt fogyni fognak, elég rövidnek tűnik a magyarok további pályafutása ennél a fos irodánál.

Bwinen a pontokat nem lehet beváltani pénzre?


Az igazság ,hogy a Bwin- en csak addig lehet majd fogadni amíg a net szolgáltatók nem kezdik lekorlátozni mivel licensz díjat nem fog fizetni .

Sziasztok!

Jelenleg milyen gyors a kifizetés, az ügyfélszolgálat? Van élő chat? Mi a véleményetek az irodáról?
Régebben játszottam náluk, de váltottam bet365-re!
Köszi a véleményeket!

Olvasgass vissza,felejtsd el a bwint.

Olvasgattam, de pozitív véleményt is szeretnék hallani az iroda mellett. de ahogy látom felejtős :P

Idézetet írta: Canesten Dátum április 27, 2013, 09:39:57
Sziasztok!

Jelenleg milyen gyors a kifizetés, az ügyfélszolgálat? Van élő chat? Mi a véleményetek az irodáról?
Régebben játszottam náluk, de váltottam bet365-re!
Köszi a véleményeket!

Ez jó döntés volt, nincs indok a visszatérésre.

Még mindig működik a regisztráció Magyarországról...

Idézetet írta: Canesten Dátum április 27, 2013, 11:11:37
Olvasgattam, de pozitív véleményt is szeretnék hallani az iroda mellett. de ahogy látom felejtős :P

A kézi kínálat elég jó, az oddsok viszonylag magasak.