Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ti be tudtok lépni a bwin-hez? Én legalább 20 perce nem :(  :bash:

én se tudok premiumra

Nekem be se tölt az oldal.

Mostmár betölt, viszont belépni én sem tudok.

"...

Köszönjük az emailt.

Elnézését kérjük, egy átmeneti technikai hiba miatt oldalunk nem minden esetben működik.

A technikai hiba javítása már folyamatban van. A teljeskörű elhárításig a szíves türelmét kérjük.
..."

Nem tudja valaki, hogy banki átutalásos kifizetés OTP-s számlára kb. hány munkanapot vesz igénybe?

Nekem 2 nap alatt megszokott jönni.

Premiumon mától minden nap július végéig adnak egy ajándékkártyát, ami bónuszt, freebetet vagy versenydollárokat rejthet.
Számlám-Promócióim alatt megtaláljátok.
Mára nekem kaszinóbónuszt ajánlott: 3-30 ezer 25%, 20 forgatás.
Remélem azért lesz vmi finomabb is.

Sziasztok.
Olvastam hogy pár embert átirányitott a bwin a premium.com-ra. Én is ide tartozok.
Van egy olyan dolog hogy a nav blokkolni fogja a bwin.com oldalát. Ezt 2 napja jelentették be, tehát ha jól tudom akkor még 15 napig lehet használni a bwint. Innentől fogva tiltott szerencsejáték oldalakhoz tartozik.
Úgy olvastam hogy a bwin.com domain név alapján blokkolnak, illetve az az illegális...

A kérdésem az hogy a premium.com is tiltott jogilag? Mivel már a bwin.comot nem használom ezután csak a premium.com-ot, ami nem a bwin.com  :D Nem tudom mit tegyek, merjem-e használni a premium.com-ot...  :o
Kérem szépen válaszoljatok nekem ez ügyben!

Üdv minden fórum tagnak!

Csak a bwin.com-ot fogják blokkolni, a prémiumos oldalt gond nélkül használhatod majd.  :cya:

#1345 július 19, 2014, 08:24:49, tremte
Köszi :)

hali

Látom mindenki premiumos lett :) Nem olvastam el az apróbetűs részt, de ez a 15.000Ft + pénz tényleg csak úgy kivehető?


Idézetet írta: fradi81 Dátum július 22, 2014, 19:03:27
hali

Látom mindenki premiumos lett :) Nem olvastam el az apróbetűs részt, de ez a 15.000Ft + pénz tényleg csak úgy kivehető?

hello

nekem is nyomtak 50 ejrót...

Van egy új szolgáltatásunk, melyet kifejezetten leghűségesebb ügyfeleink számára hoztunk létre. Ez a premium. A neve önmagáért beszél: ez a meghívásos szolgáltatás, melynek segítségével élvezheti a bwin minden előnyét, valamint extra ajánlatainkat, például egy HUF 15 000,00 Ft értékű ingyenes készpénz-ajándékot. Jelentkez zen be bwin számlájára, frissítse még ma és tudja meg, milyen egy elit társaság tagjának lenni!

Íme az extra újdonságok:
Kapjon egy HUF 15 000,00 Ft értékű ingyenes készpénz-ajándékot - befizetés nem szükséges és a felhasználás sincs feltételekhez kötve!
A fizetésekkel kapcsolatos költségeket átvállaljuk!
Gyors kifizetések
Magasabb bónuszok


S a minimum tét mennyi ennél a prémiumnál? 50 ezer?  ;D