Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vicc ez a Sahtar abszolúte nem a BL szintű csapat,örülök a kiesésüknek.Ez a Pjatov meg egy vicc kategória de már elég régóta.

Idézetet írta: peshark Dátum december 09, 2019, 19:47:53
2019.12.11. 21:00

Bayern München - Tottenham
mindkét csapat betalál
1,57
bet365

Két továbbjutott csapat, mégis várok egy gólváltást a meccstől. A Bayernnek ideje lenne fociznia egy kicsit, mert az elmúlt időszakban elég komoly hullámvölgyben vannak, mondjuk javarészt ez csak a Bundásligára igaz, de egy otthoni kiadós BL győzelemmel talán javíthatnának a kialakult képen... A Spurs meg bárki ellen képes a gólra, ha Mourinho nem a csikócsapatot küldi fel, akkor a mostani bajor védelem ellen ez le is fog jönni.

Nyertes :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 16, 2019, 17:03:18
Arra gondoltam, hogy peshark ligájánál, ha neki is megfelel, akkor a csoportkör legjobbjának felajánlok 15 eurót.

Zajlik itt egy BL-fantasy játék, amit @peshark kezdeményezett, ezúton is köszönet érte. Felajánlottam még az elején a csoportkör legjobbjának 15 eurót, de ha jól látom, akkor én voltam a legjobb. Ezért a másodikra szállna a díj, @Noppyka-ra. Skrillen küldeném, privátban írjál rám.

Idézetet írta: TiB Dátum december 12, 2019, 10:49:11
Zajlik itt egy BL-fantasy játék, amit @peshark kezdeményezett, ezúton is köszönet érte. Felajánlottam még az elején a csoportkör legjobbjának 15 eurót, de ha jól látom, akkor én voltam a legjobb. Ezért a másodikra szállna a díj, noppykára. Skrillen küldeném, privátban írjál rám.

Gratula TiB!  :beerchug:

Idézetet írta: tonijani Dátum december 11, 2019, 07:11:55
EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 6. forduló
11.12.2019 21:00
Leverkusen-Juventus
tipp:félidő X végeredmény V
odds:8.50
unibet
A juventus a jobb csapat, ez vitathatatlan. Az első félidőben a hazaiak még nem mernek kitámadni, a juvénak meg nem sürgős, tehát félidei X. Aztán a németeknek egyre sürgősebb lesz, kontrából meg eredményes lesz az olasz csapat.
Nyertes! :-)


A Foci BL Nyereményjáték 6. fordulójában egyik játékos sem teljesítette a feltételeket, így a nyeremény nem kerül kiosztásra.

A nyolcaddöntő párosítása:


Borussia Dortmund (német) - Paris Saint-Germain (francia)

Real Madrid (spanyol)-Manchester City (angol)

Atalanta (olasz)-Valencia (spanyol)

Atlético Madrid (spanyol)-Liverpool (angol)

Chelsea (angol)-Bayern München (német)

Olympique Lyon (francia)-Juventus (olasz)

Tottenham Hotspur (angol)-RB Leipzig (német)

Napoli (olasz)-FC Barcelona (spanyol)

Első mérkőzések: február 18-19. és 25-26, visszavágók március 10-11. és 17-18.

Sejteni lehetett, hogy lesznek brutál párosítások de a Real-City, Atletico - Pool és a Chelsea - Bayern igen ütős lesz! :bash:
A City keresve se találhatott volna nehezebb csop. 2.-at!!! Úgy tűnik a Citynek a BL-ben semmit nem adnak könnyen és idén is nagyon meg kell izzadnia ha végre BL-t akar nyerni!! :beerchug:

Idézetet írta: Experte Dátum december 16, 2019, 13:48:27
Sejteni lehetett, hogy lesznek brutál párosítások de a Real-City, Atletico - Pool és a Chelsea - Bayern igen ütős lesz! :bash:
A City keresve se találhatott volna nehezebb csop. 2.-at!!! Úgy tűnik a Citynek a BL-ben semmit nem adnak könnyen és idén is nagyon meg kell izzadnia ha végre BL-t akar nyerni!! :beerchug:

Pedig most kifogta a leggyengébb ellenfelet...  ;) ;D

Tippelek az semmibe nem fáj, max nem jönnek be. Én azt látom a Chelsea-n, hogy kezd kicsit kifulladni, és a karácsonyi hajtás teljesen paffra vágja a fiatal keretet majd, szóval sima Bayern továbbjutás. Én Guardiolán azt érzem, hogy most még nekifut a BL-nek, ha nem jön össze, megy tovább, és otthagyja Angliát, ezért a Real ki fog esni, ez persze nem jelenti a City végső BL-győzelmét, csak Zidane most nem érzett rá annyira a dologra, mint legutóbb, és hiányzik neki CR. Az Atalanta - Valencia meccsek overesek és kiszámíthatatlanok lesznek szerintem, a Juve megeszi reggelire a Lyont, a Tottenham két unalmas meccsen búcsúztatja a Lipcsét, a Barcelona meg túljut a Napolin. A PSG is továbbmegy.


Idézetet írta: TiB Dátum december 16, 2019, 14:18:18
Tippelek az semmibe nem fáj, max nem jönnek be. Én azt látom a Chelsea-n, hogy kezd kicsit kifulladni, és a karácsonyi hajtás teljesen paffra vágja a fiatal keretet majd, szóval sima Bayern továbbjutás. Én Guardiolán azt érzem, hogy most még nekifut a BL-nek, ha nem jön össze, megy tovább, és otthagyja Angliát, ezért a Real ki fog esni, ez persze nem jelenti a City végső BL-győzelmét, csak Zidane most nem érzett rá annyira a dologra, mint legutóbb, és hiányzik neki CR. Az Atalanta - Valencia meccsek overesek és kiszámíthatatlanok lesznek szerintem, a Juve megeszi reggelire a Lyont, a Tottenham két unalmas meccsen búcsúztatja a Lipcsét, a Barcelona meg túljut a Napolin. A PSG is továbbmegy.
Ez mind szép és (talán) jó..:o)
Na de mi lesz az Atleti - Pool?? ;D

Hey Pep, how many seasons are Manchester City banned from the Champions League?


Pep már nem lesz ott, mikor még csak a második évet töltik a büntetésből.