stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



#886 december 31, 2014, 03:14:39, stdavid
Rápattanok még időben a detroiti szekérre, most egy jó pár hétig még komoly oddson lehet őket fogni.
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=13309


DET Pistons   
DET Pistons @ ORL Magic
(Money Line)   31/12/2014   
1.86

#887 január 01, 2015, 19:36:36, stdavid
Nagyon elégedett vagyok ezzel a hónappal fogadásügyileg, eléggé zöldült a napló, ez pedig főleg ilyen oddstartományban, amivel én dolgozok igazán kellemes :) Sajnos a Gurut elcsesztem, ez igazándiból csak presztízskérdés számomra. 8/8-al kezdtem, és a hónap második felében már para volt, hogy a min db szám sem lesz meg nekem, ezért ment pár erőltetett írás, min oddszal, persze, hogy az a kettő el is ment és megpecsételte a továbbiakat. :redchug:
De még a vizsgaidőszakkal meg kell birkóznom, most jön ott a januári etap, mindenképp az lesz még a fő projekt, túl sok éjszakát nem szabadna ellőni az NBA-vel..

Összességében az év is elég jóra sikeredett, sikerült stabilan állandó profitot termelni, lettem a hónap fogadója is egyszer, és csatlakozhattam a cikkírók közé is. :)
Visszanéztem a régi naplóim tartalmát, azért még jó 2-3 éve rendre megszegtem a brm-et, tilteltem, élőztem össze-vissza.. Hát ezt az évet már sikerült lehozni kb úgy ahogy szeretném, már a körülményeket tekintve.

Azért elég mókás, de az év legemlékezetesebb és legnagyobb fogadásai nekem mind a magyarokhoz köthetőek, de inkább a másik oldalról. ;D A szerbek vízilabda tornagyőzelme, észak-ír válogatott siker, Young Boys a Loki ellen, dán kézicsajok a magyarok ellen, amik hirtelen eszembe jutnak.
De hát az ember magyarként a magyar sportot ismeri igazán, én nem gondolom véteknek ezt kihasználni! /csak mert kaptam ezek miatt bőven kritikát/
De még a big winekhez az USA Kosár VB sikerét is mindenképp hozzátenném, ez az említett néhány fogadás benne volt tétet nézve a top6-7ben mind egészen biztosan.
Ja, és még egy megjegyzés. Ugye él egy ilyen (téves) hiedelem, hogy a magyar nb1-el nem lehet nyerni, meg az hülye, aki arra fogad, stb. Azért most már a cikkek alatt lévő tippjeim is egész jól lekövethetőek a naplóm mellett, nem volt még olyan hónap amikor nem profittal zártam volna az nb1-el!

Boldog új évet kívánok mindenkinek, sok-sok zölddel! :great:

UI: Ne küldjetek idén ennyi privit, meg emailt se, hogy van-e a mai napra tippem, meg adjak tippet ilyen-olyan szorzóval. ;D Amire én fogadok rendesen, az itt lesz a naplóban, kész.

#888 január 02, 2015, 04:24:02, stdavid
Hiába a liga egyik leggyengébb védelme a Denveré, támadóoldalon is korlátoltak.
Itt pedig komolyan szenvedhetnek a Bulls ellen, akik alapvetően remekül védekeztek évekig, ám az idei évre átalakult a játékuk vmelyest. Ugye főleg Gasol csatlakozásával. De nem felejtettek el védekezni, Noah, Butler is elit védők. Butler lesz rajta Afflalon pl..
A Bulls ráadásul az utóbbi meccseken visszaesőben van támadóoldalon, Rose pl a kinti dobásait erőlteti, a térdei miatt nem tör be annyit, nagyon nem hatékony.
A Denvernél pedig Wilson Chandler játéka még kérdőjeles, ha ő nem lesz, akkor a Nuggets támadójátéka alaposan meg van lőve.
Szóval magasnak érzem ezt a határt, több olyan periódust is érzek a meccsben, ahol percekig nem szerez az egyik fél pontot.


Under 204.5   
DEN Nuggets @ CHI Bulls
(Game Totals)   02/01/2015   
1.90

#889 január 03, 2015, 03:42:13, stdavid
Nagyon nem kell ezt ragozni, sokat írtam mostanában a Pistonsról, Smith távozása óta bombaformában vannak. Palánk alatt, és kint is életveszélyesek most.
A védekezésre pedig még nem kell figyelni, mert a Knicks az egyik leglassabb csapat, támadóhatékonyságban a sereghajtók között vannak. Védekezésük pedig láthatatlan, azt csinál itt a Pistons (remélem), amit majd akar kb.


DET Pistons -2.5   
DET Pistons @ NY Knicks
(Point Spread)   03/01/2015   
1.83

#890 január 04, 2015, 04:50:47, stdavid
Kötelező győzelem kell legyen ez a Nuggets ellen, még Randolph nélkül is. Csak a b2b miatt van ilyen jó odds, de nem hiszem, hogy a Lakers meccs sokat ki vett volna belőlük, hiába volt az szoros. A pad sokat volt fent.
Periméteren a Conley - Allen duó eléggé lefogja Afflaloékat, míg a Nuggets "defense" ellen bőven jók lesznek Gasolék sztem.
Randolph out.


MEM Grizzlies   
MEM Grizzlies @ DEN Nuggets
(Money Line)   04/01/2015   
1.95

#891 január 05, 2015, 02:15:10, stdavid
Végül mégis megy a szokásos Pistons. 3 meccses túra után tolják újra otthon, a Kings pedig az edzőváltás óta elég szétesettnek tűnik, remélem tart még a Detroit lendülete.

DET Pistons   
SAC Kings @ DET Pistons
(Money Line)   05/01/2015   
1.60


#893 január 07, 2015, 09:12:46, stdavid
Ilyen szériában, amit fut most a Pistons ez a határ sztem kihagyhatatlan. Nem "csak" nyertek 5 meccset sorozatban, konkrétan 10-20 pontos pofonokat osztogattak. Most van kb a csúcson az önbizalmuk, a chemistry is az öltözőben. Jól tripláznak Meeksszel, a palánkok alatt meg ismerjük őket.
Spursben meg Leonard most sem lesz, Parker pedig kérdőjeles.


Detroit Pistons-vs-San Antonio Spurs
Detroit Pistons +8.5
1.909


#895 január 09, 2015, 03:10:30, stdavid
Újabb túllőtt hendi - szerintem. Hornets b2b, de remek formában, Raptors ellenben kipihenten, de pocsék formában.
Mivel azonban még elég korán van - nincs info sérültekről, ezért még nem alaptéttel ment, de erre a 12.5-re oda kellett tenni vmit mindenképp. Az mindenesetre biztos, hogy DeRozan még nem tér vissza!


Charlotte Hornets-vs-Toronto Raptors
Charlotte Hornets +12.5
1.925


3.harmadban 10-es vezetésnél ki is szálltam! ;)

Idézetet írta: Milan Dátum január 09, 2015, 18:51:12
SfGuru December 2014:

5.hely: stdavid  - 10€ Skrillen keresztül

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug:

:great: :beerchug:

#897 január 10, 2015, 03:46:18, stdavid
Player special, szóval itt okosan tét belövésével.
Rose katasztrofális formában játszik karácsony óta, utóbbi 5 meccsén 25%-os FG(!!) mutatót produkál! Kintről dobálgat már, a sérülése miatt át kell alakuljon a játéka, hiszen a térdeivel nem támadhatja annyit a gyűrűt... Nem tudom meddig tartja ezt a formát, de ezt az undert a Wizzards ellen tenni kell, mert Wall lesz rajta, aki ráadásul remek kinti védőnek számít. Rose esetében (sajnos) az is benne van, hogy inkább pihentetik, nem erőltetik a lábait már egy apró fájdalomnál sem.
Drukkolnék neki, hogy végre megközelítse régi önmagát, de remélem nem ma ránt elő egy hatékonyabb teljesítményt. :D


Under 17.5   
NBA 09/01 - Derrick Rose (CHI Bulls) Points
(Player Performances (Points))   10/01/2015   
1.83

#898 január 14, 2015, 03:18:38, stdavid
Ginobili meg Belinelli továbbra is kérdőjeles azért, de itt nálam egyértelmű esélyes a címvédő. (Esélyesként nem szeretek Popovich csapatára fogadni, de ilyen - már kissé lesajnált - underdogként nálam simán jó ez.)
Nem is oly rég 10 ponttal nyert a Spurs otthon a Wizzards ellen, egyébként az utóbbi 10 meccsükből 9-et a Spurs nyert. Jó a Wizzards védelme, de pont ez a sokpasszos észjáték, amit a Spurs játszik nagyon nem ízlik nekik. A "keleti Spurs", a Hawks legutóbb rendesen elverte a fővárosiakat, ellenben a Spurs most egy 2 meccses W sorozatból jön, rá kell kapcsolniuk, mert kezd meleg lenni nekik a szituáció.

edit: fakk, ezt elírtam, a Summer Leage meccset is belevettem, sokkal régebb óta tart a Spurs W szériája a Wizzards ellen.. ;D


SA Spurs   
SA Spurs @ WAS Wizards
(Money Line)   14/01/2015   
2.00

Idézetet írta: rosco Dátum január 15, 2015, 11:20:45
A decemberi végeredmény:

1. stdavid  18 (30.5%)
2. drogos  11 (18.6%)
3. Aquafresca  10 (16.9%)
4. csabax  8 (13.6%)
5. LosGabos  7 (11.9%)
6. Jenci84  5 (8.5%)


Decemberben a "Hónap Fogadója": stdavid :great:

:great: :beerchug: