stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum február 01, 2015, 11:47:33
Aki még nem tette volna, egy szavazatot leadhat a naplómra. :)

Melyik napló volt 2014-ben a legjobb?
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11213.msg536105.html#msg536105

Ha ezt is megnyered, akkor meghívlak egy sörre.  :great:

Ha ezt is megnyered, hívj meg mindenkit 1-1 sörre!  :redchug:

#917 február 01, 2015, 15:18:28, stdavid
:beerchug:
Visszatérünk erre! ;D

Arsenal meccseken hagyományosan sok a szöglet, remélem most is lehozzák, kivételesen már a meccs előtti határra lövök. :)


Over 10.5   
Arsenal v Aston Villa
(2-Way Corners)   01/02/2015   
1.72


45 perc után máris 9 szöglet, ki is vettem.

#918 február 01, 2015, 21:22:36, stdavid
Mindkét gárda a liga középső harmadába tartozik támadóhatékonyságot tekintve, és Wade is kihagyja a mérkőzést. Ez az oka ennek a szokatlanul alacsony határnak. Viszont én ezt túlzónak érzem, és arra számítok, hogy a 186-ot megdobják!
A támadóoldalbeli hiányosságok mellett a védelmek sem értékelhetőek, ráadásul nem lesz Deng sem, aki szinte az egyetlen jó kinti védő a Heatnél. A Bostonnak pedig pont az a palánk alatti védekezése a gyenge pontja, ahol a Heatnél Whiteside remekel mostanában.
Periméteren már azért rendben van a Boston, rendkívül gyorsak, atletikusak Smarték, ennek köszönhetően pedig rengeteg labdabirtoklás van a mérkőzéseiken, leginkább erre alapozom ezt az overt.


Over 185.5   
MIA Heat @ BOS Celtics
(Total 2-Way)   01/02/2015   
1.86


22%-on dobott az első negyedben a Boston, na elmentek a pcsába.. :crazy: Az irammal pedig nincs gond, sokat büntetőznek is, de így nem lehet dobni mezőnyből, ziccereket sem bírják feltenni, nemhogy a tempókat, triplákat. :D

#919 február 01, 2015, 22:24:15, stdavid
Ez az over nagyon mellé ment.. Az az igazán idegesítő, hogy esély sincs rá, pedig a meccs képe az amire gondoltam (sok labdaszerzés, leindítás, rohanás, faltok), de a ziccereket sem bírják feltenni, nemhogy kintről milyen katasztrofálisan tüzelnek.

Az ANK-n, ahogy a long term naplómban is jeleztem Algériát tartom a végső sikerre leginkább esélyesnek, és az eddigiek is csak erről győztek meg. Szenegál ellen, ahol nagyon kellett nekik a 3 pont egészen lehengerlően játszottak, persze az afrikai mezőnyhöz képest. Elefántcsontpart csak jó nevekből áll elöl, de ők is nagyon motiválatlanok, 5 pont elég volt nekik a csoport első helyéhez..


Algeria   
Ivory Coast v Algeria
(To Qualify)   01/02/2015   
2.10

Ez hihetetlen, hogy esnek ki ilyen játékkal, mekkora helyzeteik voltak, az egész második félidőt végigtámadták.. Amit 1-1-nél kihagytak 5 méterről, hát az egészen elképesztő, rá pár percre jött is a gól a semmiből. :noway:


#922 február 04, 2015, 03:26:13, stdavid
Na így néz ki egy tipikusan underes meccs :)
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=13438


Under 191.5   
DEN Nuggets @ PHI 76ers
(Game Totals)   04/02/2015   
1.90

En tolom a Philly ML-t, otthon elszoktak szorakozni godorben levo csapatokkal, hatha most is bejon...

#924 február 04, 2015, 02:09:07, stdavid
Ez megint csak fantasztikus, a liga legrosszabban támadó, egyben korrekt védelmű gárdájának és az egyik legrosszabb formában dobó együttes találkozóján az első 11 triplakísérletből 9 sikeres, és 60% felett dobnak mezőnyből a csapatok.. Az agyam eldobom. :bash:

És persze az előzetes infók ellenére is MCW játszik, és már 7 aszisztot kioszt az első negyedben...

Na ez a 2. negyed már azt hozta, ami várható volt előzetesen, így tovább!

Bízva a visszaesésben, az első negyedben feltornázott határokra mentek az underek!

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 04, 2015, 02:20:33
Bízva a visszaesésben, az első negyedben feltornázott határokra mentek az underek!
Azok ülni fognak, irreális mutatókkal dolgoztak ezek. :ok: Korrigáltam én is azokkal, de nyilván a pre tippel lennék igazán boldog.

Ez az újév eddig nem túl rózsás fogadásilag, egyszerűen nagyon nem akarnak sülni ezek a pre tippek.. :redchug: Pedig eléggé megalapozottnak éreztem őket, és valszeg újra megtenném ezeket.

#928 február 04, 2015, 22:00:58, stdavid
Na de nem törünk meg. ;D :D

Ivory Coast   
Congo DR v Ivory Coast
(Full Time Result)   04/02/2015   
1.66

#929 február 05, 2015, 04:27:39, stdavid
Back to back érkezik idegenbe a Heat, tegnap rendesen elverte őket a gyenge formában lévő Pistons is. Wade el sem utazik a mérkőzésre.
A Wolves egyre inkább összeáll, Rubio otthon is visszatér, de már teljes a kezdőjük, úgy gondolom valamelyest megindulnak felfele. Rubio-Martin-Wiggins perimétert nem tudom hogy fogják tartani Chalmersék.


Miami Heat-vs-Minnesota Timberwolves
Minnesota Timberwolves
@1.813