stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum december 16, 2013, 20:11:46
Norway Women -7.5   Norway Women vs Czech Republic Women
(Handicap)   16/12/2013   1.93


Semmi esélye itt ma a cseheknek, sztem meg se kell ráznia magukat a norvég csajoknak, hogy meglegyen a 8 közte.
10 volt közte végül :ok:

Idézetet írta: stdavid Dátum december 16, 2013, 13:47:31
Brazil Women   Brazil Women vs Netherlands Women
(Money Line)   16/12/2013   1.35
Serbia Women   South Korea Women vs Serbia Women
(Money Line)   16/12/2013   1.66
@2.25


Jelentősen zuhantak az oddsok - de nem véletlen. Ezeket a mai kéziket nagyon érzem vhogy, remélhetőleg élőben szétkeresem majd magam :D
Nagyon kicentizték ezt a szerbek, de legalább 5 gólos előnyt adtak le a végén, fuuu a végjáték epic volt :great:

Idézetet írta: stdavid Dátum december 16, 2013, 20:13:54
PIT Penguins   TOR Maple Leafs @ PIT Penguins
(Money Line)   17/12/2013   1.60


Mira mai tippje is szimpatikus nekem nagyon, Crosbyéknak kötelező győzelem ez otthon.
3-1 -re nyertek a pingvinek :great:

Idézetet írta: stdavid Dátum december 16, 2013, 20:09:28
BKN Nets -3.5   PHI 76ers @ BKN Nets
(Point Spread)   17/12/2013   1.31
MIA Heat -5.5   UTA Jazz @ MIA Heat
(Point Spread)   17/12/2013   1.33
@1.75


Még elég sok fogadásom van függőben, de nem érdekel, mert nagyon hamar megtaláltam az éjszakai betonbiztos tippjeimet.
Az összeálló, zárkózó Nets a liga egyik leggyengébb, pofozógép alakulatát látja vendégül, biztos vagyok a hazai sikerben. A 4 pontnak meg szinte kötelező, hogy közte legyen, de 10+ lesz reálisan.
A Heatet nem kell bemutatni, ők a nyugati egyik leggyengébbet fogadják, itt szintén 10+ kell, hogy közte legyen majd.

Nets +36, Heat +23 :redchug: :beerchug:

Újabb hibátlan napom volt a tegnapit követően, remélem még kitart ez a széria :great:

Man City   Leicester v Man City
(Full Time Result)   17/12/2013   1.44
Bayern Munich -1.5   Guangzhou Evergrande v Bayern Munich
(Alternative Asian Handicap)   17/12/2013   1.325
@1.91


Nem túl jó a mai kínálat (nincs kézi VB).. viszont ezeket elég papírnak érzem.
A Man City kezd összeállni, remek formában vannak. Ráadásul elég bő a keretük ahhoz, hogy tartalékolhasson Pellegrini, ráadásul ezen cserejátékosok motivációja csak még jobb lesz, hiszen hatalmas a harc a kezdőbe kerülésért. Az osztálykülönbségről nem is beszélve.
A Bayern véleményem szerint gálát tart ma, habár ellenben a többséggel én egész sokra tartom az ázsiai klubfocit (néha nézem a meccseiket, kifejezetten élvezetesek a japán, koreai stb meccsek), de ez ellen a Bayern ellen kevesek lesznek, 3-4 gólos győzelmet várok tőlük.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 17, 2013, 14:07:42
Man City   Leicester v Man City
(Full Time Result)   17/12/2013   1.44
Bayern Munich -1.5   Guangzhou Evergrande v Bayern Munich
(Alternative Asian Handicap)   17/12/2013   1.325
@1.91


Nem túl jó a mai kínálat (nincs kézi VB).. viszont ezeket elég papírnak érzem.
A Man City kezd összeállni, remek formában vannak. Ráadásul elég bő a keretük ahhoz, hogy tartalékolhasson Pellegrini, ráadásul ezen cserejátékosok motivációja csak még jobb lesz, hiszen hatalmas a harc a kezdőbe kerülésért. Az osztálykülönbségről nem is beszélve.
A Bayern véleményem szerint gálát tart ma, habár ellenben a többséggel én egész sokra tartom az ázsiai klubfocit (néha nézem a meccseiket, kifejezetten élvezetesek a japán, koreai stb meccsek), de ez ellen a Bayern ellen kevesek lesznek, 3-4 gólos győzelmet várok tőlük.

Easy money :D

Nem semmi, napok óta csak nyertes fogadásaim vannak! Hosszútávon pedig nagyon régen volt olyan, hogy nem profittal zártam volna a napot :great:
Eddig remek ez a december :beerchug:

CLE Cavaliers +5.5   POR Trail Blazers @ CLE Cavaliers
(Point Spread)   18/12/2013   1.76   


Gondolkodtam egy kombin is, ahol +11.5 -el küldtem volna a Cavset, egy Kings hendivel együtt, de utóbbinál elbizonytalanít még a kiszámíthatatlanság, hiszen eddig csak 1 meccset játszottak az új felállásukban, de várhatóan egy nagyon erős alakulat van ott kialakulóban.
A Cavs durván csalódás eddig, de kezdenek összeállni, a Blazers viszont pokoli formában, ráadásul egy eddig elég sikeres idegenbeli túrán vannak. Viszont van akkora előnyük, hogy ne vegyék annyira komolyan a mai találkozót, mint a hazaiak, ráadásul a Cavs többet pihenhetett, és a meccs után se lesz másnap meccsük. Irving bombaformában, és a mostanában gyengélkedő Liliard ellenében ma is egy remek teljesítményt hozhat, mely győzelmet eredményezhet a már pofátlanul túlteljesítő Blazers ellenében :)

Hungary Women +2.5   Brazil Women vs Hungary Women
(Handicap)   18/12/2013   1.47
Norway Women   Serbia Women vs Norway Women
(Money Line)   18/12/2013   1.35
@1.98


Ez a holnapi betonbiztos kombim. Már lövésem sincs milyen irányba fognak mozogni az oddsok, így inkább nem várok ki, már küldöm ma is.
De még szólóban és mínuszos hendivel is fogom tolni a lányainkat, de csak mert ennyire lebecsülik őket megint a bukik, amúgy egál oddsokon nem nyúltam volna a meccsünkhöz.
Norvégia no comment.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 17, 2013, 22:39:12
CLE Cavaliers +5.5   POR Trail Blazers @ CLE Cavaliers
(Point Spread)   18/12/2013   1.76   


Gondolkodtam egy kombin is, ahol +11.5 -el küldtem volna a Cavset, egy Kings hendivel együtt, de utóbbinál elbizonytalanít még a kiszámíthatatlanság, hiszen eddig csak 1 meccset játszottak az új felállásukban, de várhatóan egy nagyon erős alakulat van ott kialakulóban.
A Cavs durván csalódás eddig, de kezdenek összeállni, a Blazers viszont pokoli formában, ráadásul egy eddig elég sikeres idegenbeli túrán vannak. Viszont van akkora előnyük, hogy ne vegyék annyira komolyan a mai találkozót, mint a hazaiak, ráadásul a Cavs többet pihenhetett, és a meccs után se lesz másnap meccsük. Irving bombaformában, és a mostanában gyengélkedő Liliard ellenében ma is egy remek teljesítményt hozhat, mely győzelmet eredményezhet a már pofátlanul túlteljesítő Blazers ellenében :)

Annyiban tévedtem, hogy Liliard vmi elképesztő játékot mutatott be :D
Egyik oldal se védekezett, hihetetlenül sok pont született. Így hiába volt több periódus mikor elment közel 10-el a Cavs, rá pár percre már ők égtek annyival, ezért is volt elég izgulós a hendim.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 17, 2013, 23:29:04
Hungary Women +2.5   Brazil Women vs Hungary Women
(Handicap)   18/12/2013   1.47

Norway Women   Serbia Women vs Norway Women
(Money Line)   18/12/2013   1.35
@1.98


Ez a holnapi betonbiztos kombim. Már lövésem sincs milyen irányba fognak mozogni az oddsok, így inkább nem várok ki, már küldöm ma is.
De még szólóban és mínuszos hendivel is fogom tolni a lányainkat, de csak mert ennyire lebecsülik őket megint a bukik, amúgy egál oddsokon nem nyúltam volna a meccsünkhöz.
Norvégia no comment.

Na ez az amire, nem talál szavakat az ember. Hetek, hónapok óta nem voltam ilyen biztos vmiben, mint ebben a norvég sikerben.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 07, 2013, 01:16:48
LONG TERM fogadások a kézi VB -re. Előbbi bet365-ön, utóbbi Unibeten.

Norvégia - nők   Női Világbajnokság 2013
(Végső győztes)   22/12/2013
@2.37


World Championship Women 2013 - Norvégia Nők   Nyertes
A bajnokságon/ligában a legtöbb gólt szerzi
Mørk, N (Norway Women)
@25


Előbbin izmosabb tét pihen, utóbbiban pedig nagyon szép remények. :great:
Még a torna előtt raktam egy ilyet :) Ha helyesek a számításaim, akkor Mörk nyert :beerchug:

Mörk
31

Sulland
24

Loke
21

Alstad
20

TOR Raptors   CHA Bobcats @ TOR Raptors
(Money Line)   19/12/2013   1.32
ORL Magic   UTA Jazz @ ORL Magic
(Money Line)   19/12/2013   1.55
@2.05


Ezeken kívül még a Netsen, illetve a Blazers-Wolves meccsre egy overre gondoltam, de ezeket éreztem biztosabbnak.
A Raptors a cserék óta remek formában, elég jól rotálható anyaggal dolgozhatnak. Hazai pályán a Bobcats ellen mindenképp esélyesek, pláne, hogy a Bobcatsnek pihenőnapja sincs a meccs előtt, ma még a Kings -et fogadták.
A Magic Vucevic visszatérése óta biztatóbb játékot mutat, hazai pályán el kell kezdeniük zárkózni egy ilyen kaliberű Jazz ellen. Egy Nelson, Affalo, Vucevic fémjelezte sornak nem ilyen mutatóval kéne szerepelnie, ma kötelező a győzelem nekik is.

#222 december 19, 2013, 14:44:05, stdavid
Idézetet írta: stdavid Dátum december 18, 2013, 22:42:05
TOR Raptors   CHA Bobcats @ TOR Raptors
(Money Line)   19/12/2013   1.32
ORL Magic   UTA Jazz @ ORL Magic
(Money Line)   19/12/2013   1.55
@2.05


Ezeken kívül még a Netsen, illetve a Blazers-Wolves meccsre egy overre gondoltam, de ezeket éreztem biztosabbnak.
A Raptors a cserék óta remek formában, elég jól rotálható anyaggal dolgozhatnak. Hazai pályán a Bobcats ellen mindenképp esélyesek, pláne, hogy a Bobcatsnek pihenőnapja sincs a meccs előtt, ma még a Kings -et fogadták.
A Magic Vucevic visszatérése óta biztatóbb játékot mutat, hazai pályán el kell kezdeniük zárkózni egy ilyen kaliberű Jazz ellen. Egy Nelson, Affalo, Vucevic fémjelezte sornak nem ilyen mutatóval kéne szerepelnie, ma kötelező a győzelem nekik is.

Magic meccset követtem hiszen (eleinte) az alakult izgalmasabbnak, mivel hátrányban voltak. -12-ről visszajöttek, 3.negyedben is vezettek már, de az utolsóban elmentek 5-tel is. Ott már 1.1 oddsot adtak rájuk.. no de az utolsó 5percben(!!!) nem volt egyetlen egy sikeres mezőnykísérletük.. így pedig nem lehet. Még a legegyszerűbb ziccereket is elbaszták. Afflalo nem játszott betegség miatt, ha ezt tudom a tipp előtt, akkor tuti kihagyom őket, de nélküle is nyerniük kellett volna, ez a Jazz is nagyon gyenge volt ma.

Toronto ment 15-tel, de végül visszaengedték a Bobcatset és örülhetnek az OT -nak.

Fuuu amilyen pofátlanul remek szériában voltam már több, mint 1 hete, hát a tegnapi nap elég durván ütött :crazy: Nézzük a mait..

Lens   Lens v Istres
(Draw No Bet)   19/12/2013   1.16
Brose Baskets +1.5   Brose Baskets vs Zalgiris Kaunas
(Point Spread)   19/12/2013   1.31
Partizan +12.5   Partizan vs CSKA Moscow
(Point Spread)   19/12/2013   1.28
@1.97


Mára Euroligában utolsó kör van, leginkább élő fogadásokat tervezek, de azért küldtem egy ilyen számomra biztosabbnak tűnő kombit is.
A Lens idén az egyik legesélyesebb a feljutásra, otthon az egyik sereghajtót illene verniük. A Brose meccsén 10 ponttal kéne nyerniük, hogy továbbjuthassanak, teljesen független a többi eredménytől. Jobb csapat, és hazai pályán nagyon fognak emiatt kaparni sztem.
A Partizan a Fener elleni "bravúrral" jó helyzetbe került, az orosz ortodox tesók remélhetőleg leadják nekik a meccset, de elverni nagyon csak nem fogják őket. Azért is jó ez a hendi, mert egy elég kevés pontos találkozóra van kilátás.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 19, 2013, 16:15:01
Fuuu amilyen pofátlanul remek szériában voltam már több, mint 1 hete, hát a tegnapi nap elég durván ütött :crazy: Nézzük a mait..

Lens   Lens v Istres
(Draw No Bet)   19/12/2013   1.16
Brose Baskets +1.5   Brose Baskets vs Zalgiris Kaunas
(Point Spread)   19/12/2013   1.31

Partizan +12.5   Partizan vs CSKA Moscow
(Point Spread)   19/12/2013   1.28
@1.97


Mára Euroligában utolsó kör van, leginkább élő fogadásokat tervezek, de azért küldtem egy ilyen számomra biztosabbnak tűnő kombit is.
A Lens idén az egyik legesélyesebb a feljutásra, otthon az egyik sereghajtót illene verniük. A Brose meccsén 10 ponttal kéne nyerniük, hogy továbbjuthassanak, teljesen független a többi eredménytől. Jobb csapat, és hazai pályán nagyon fognak emiatt kaparni sztem.
A Partizan a Fener elleni "bravúrral" jó helyzetbe került, az orosz ortodox tesók remélhetőleg leadják nekik a meccset, de elverni nagyon csak nem fogják őket. Azért is jó ez a hendi, mert egy elég kevés pontos találkozóra van kilátás.

Ilyen megint nincs.. a Brose +9 -ről kezdte az utolsó negyedet (+11 -el az ellenfelüket is megelőzték volna), de lenyomtak 6 percet pont nélkül, a végére kikaptak 4 -el, nevetséges.