stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezt nem volt alkalmam már beírni, mobilról tettem, aztán mentem futni, biztos voltam benne, hogy ha akarnak akár 20 -at közé tesznek, sokat ér nagyon az a pár pihenőnap.

Montenegro -11.5   
Euro Champs 2014 - Montenegro v Georgia
(Handicap Betting)   21/07/2014   
1.72

#616 július 21, 2014, 15:23:49, stdavid
Egészen elképesztő milyen szintű játék megy itt, képtelen kb lövőhelyzetet kialakítani a csapatok, mi a fene :D
Szerintem ez a 2. felesre már változni fog és negyedenként lejön végre 4-5 gól, nagyon alacsony ez a határ, még erre a meccsre is.


Over 11.5   
France v Germany
(Total Goals)   21/07/2014   
1.72

#617 július 21, 2014, 21:35:52, stdavid
Lényegében tét nélküli a meccs, mindkét gárda továbbjutott, mi ráadásul máris elődöntősek vagyunk. Számunkra talán annyi tét lehet, hogy ha nyerünk akkor a szerbek a másik ágon elődöntőznek, míg a horvátoknak talán több motivációja lehet az, hogy a görögökkel játszanak a negyeddöntőben.
De véleményem szerint a mellékes tét miatt könnyelműek lesznek a csapatok, nem lesz igazán komoly védekezés. Scorerekből pedig egyik oldalon sincs hiány, akik bármilyen váratlan helyzetből betaláljanak ilyen szinten.
Ha nem veszik komolyan a csapatok a meccset (én erre számítok), akkor ezzel a relatíve alacsonyabb határral nem lehet gond, kb 11-9 -et tippelek.


Over 17.5   
Euro Champs 2014 - Hungary v Croatia
(Total Goals)   21/07/2014   
1.83


Fasz voltam, hogy nem vártam meg élőben mi a helyzet, sokkal jobb határokat lehetett elkapni. Küldtem egy ilyet nagyobb téten, lassan beindulunk mi is.

Over 14.5   
Hungary v Croatia
(Total Goals)   21/07/2014   
1.72


Kapufa nem volt velem >:(

#618 július 22, 2014, 04:51:18, stdavid
Kár ezért a magyar meccsért, elég jó kis szériában voltam már.
Mint írtam a SL döntőben egyértelmű esélyes lesz a Kings, az egész rotációjuk rendelkezik már NBA rutinnal + Stauskas, jóval erősebbek csapatként és egyénenként is, mint a Rockets, akiknek őszintén meglep az eddigi szereplése.


SAC Kings   
HOU Rockets vs SAC Kings
(Money Line)   22/07/2014   
1.57


Ray McCallum, áldassék a neved! :great:

#619 július 22, 2014, 17:14:11, stdavid
Hegyi szakasz, ahol a befutó és az utolsó km -ek kemény lejtmenetek lesznek.
Pinotról pedig elég köztudott, hogy fél a lejtmenetekben, egy gyerekkori balesete miatt!
Mindig lemarad ezeken, mert túlságosan óvatosan megy, legutóbb is volt egy lejtmenet, ahol leszakadt emiatt a mezőnytől, de végül síkon felért, de itt erre nem lesz lehetőség.
A térdével is bajlódik mostanában, Van Garderen mögötte van közvetlen az összetettben, jól megy a hegyeken, tehát vélhetően mindketten ott lesznek a mezőnyben felfelé, de Pinot lemarad lejtmenetben.


Tejay Van Garderen   
Tejay Van Garderen v Thibaut Pinot - Tour De France 2014 - Stage 16
(Match-Up)   22/07/2014   
1.53


Pont most rogy meg a hegyen Van Garderen :noway:

#620 július 22, 2014, 22:29:21, stdavid
Ez egy nagyon biztos kombi mára szerintem, még a hendik is ülni fognak.
Guruba indokoltam vmelyest mindkettőt.


Debreceni VSC   
Debreceni VSC v Cliftonville
(Full Time Result)   22/07/2014   
Portugal U19   
Hungary U19 v Portugal U19
(Full Time Result)   22/07/2014   
1.80

#621 július 22, 2014, 17:31:14, Pozzato
Idézetet írta: stdavid Dátum július 22, 2014, 15:03:03
Hegyi szakasz, ahol a befutó és az utolsó km -ek kemény lejtmenetek lesznek.
Pinotról pedig elég köztudott, hogy fél a lejtmenetekben, egy gyerekkori balesete miatt!
Mindig lemarad ezeken, mert túlságosan óvatosan megy, legutóbb is volt egy lejtmenet, ahol leszakadt emiatt a mezőnytől, de végül síkon felért, de itt erre nem lesz lehetőség.
A térdével is bajlódik mostanában, Van Garderen mögötte van közvetlen az összetettben, jól megy a hegyeken, tehát vélhetően mindketten ott lesznek a mezőnyben felfelé, de Pinot lemarad lejtmenetben.


Tejay Van Garderen   
Tejay Van Garderen v Thibaut Pinot - Tour De France 2014 - Stage 16
(Match-Up)   22/07/2014   
1.53


Pont most rogy meg a hegyen Van Garderen :noway:
Van Garderennek napok óta valami hasfájásos problémája van, illetve mondta, hogy az elmúlt két hegyi befutós etapoknál is kicsit szenvedett, és voltak még problémái is.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 22, 2014, 17:29:10
Van Garderennek napok óta valami hasfájásos problémája van, illetve mondta, hogy az elmúlt két hegyi befutós etapoknál is kicsit szenvedett, és voltak még problémái is.
A hasfájásos dolog rémlik, de eddig nem tűnt úgy, hogy komoly gondja lenne, még dobogóesélyesnek is éreztem eddig. Igazándiból Pinot lejtmenete volt itt a fő indokom

Idézetet írta: stdavid Dátum július 22, 2014, 17:33:05
A hasfájásos dolog rémlik, de eddig nem tűnt úgy, hogy komoly gondja lenne, még dobogóesélyesnek is éreztem eddig. Igazándiból Pinot lejtmenete volt itt a fő indokom
Én is erre fogadtam volna, ebbe a párosításban, de végül meggondoltam magam.
Az a baj Garderennel, hogy képtelen stabilan jól teljesíteni. Ezért nem lesz soha jó háromhetes menő, pedig mindenki ezt várja tőle. Tehetsége megvan rá, de fejben abszolút nincs ott, illetve borzalmasan sérülékeny típusú versenyző.

Sorry a kis offért.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 22, 2014, 17:36:53
Én is erre fogadtam volna, ebbe a párosításban, de végül meggondoltam magam.
Az a baj Garderennel, hogy képtelen stabilan jól teljesíteni. Ezért nem lesz soha jó háromhetes menő, pedig mindenki ezt várja tőle. Tehetsége megvan rá, de fejben abszolút nincs ott, illetve borzalmasan sérülékeny típusú versenyző.

Sorry a kis offért.
Semmi gond, sőt, örülök, hogy nem csak magamnak a vezetem a naplót. :D

#625 július 23, 2014, 17:18:07, stdavid
Eléggé benne van, hogy utolérik a szökevényeket, vagy meghalnak az utolsó hegyre, akkor onnan 50-50.
De Purito eddig minden hegyen lehajrázta a pottyös trikóst, ezt tekintve eléggé van érték a szorzójában. Némi apróval érdemes megpróbálni.


Joaquim Rodriguez   
Rafal Majka v Joaquim Rodriguez - Tour De France 2014 - Stage 17
(Match-Up)   23/07/2014   
3.25


Legalább behúzta a szakaszt, hazaért a szökés, ez vigasztal :D

#626 július 23, 2014, 18:39:03, stdavid
Továbbra sincs semmi komoly mára, de azért némi izgalom kell a meccsek mellé :D
Nem olyan rosszak ezek a grúzok - persze a franciákhoz viszonyítva - , hogy ne lennének elegek 7 gólra.


Georgia - Over 6.5   
Georgia v France
(Team Total Home)   23/07/2014   
1.83


7 percük volt a 7. gólra, 1 az 1-ben elbohóckodja, aztán az utolsó percben az emberelőnynél még lövőhelyzetbe se kerülnek.. :noway:

#627 július 23, 2014, 20:10:35, stdavid
Na lassan be kell pörögni.. lehet a jövőben az ilyen kisebb, élő játékaimat hanyagolom, mert elcsúfítják a naplómat :D
A következő tipp már "rendesen" megy, nagy derbi lesz. Én a párharc előtt már olasz sikert vártam, ergo őket könyveltem el a magyarok ellenfeleként, aztán nem is hittem igazán az oddsoknak. Mindkét gárda alapos fiatalításon megy át, de talán ez a horvátoknál ütött ki jobban, nincsenek Boskovicékhoz hasonlítható klasszisok ott most. Jó mindkettő védelem, szoros, kevés gólos találkozó várhat, de nálam esélyesebbek az olaszok.


Italy   
Euro Champs 2014 - Italy v Croatia
(To Win Match)   23/07/2014
2.80

#628 július 23, 2014, 21:19:43, stdavid
Nagyon sima szerb sikert várok, lassan bepörögnek és bemenetelnek a döntőbe.
A görögök a csoportkörben megszenvedtek rendesen, románoktól és az olaszoktól 9 -et kaptak, előbbit alig verték meg, Montenegrótól 11 -et. A szerbek könnyedén meglőhetik a 10 gólt, jobban támadnak mindhárom felsorolt csapatnál.
Eddig nem mutattak sokat a maguk szintjén, de szerintem formaidőzítésről van szó, jók lesznek a végső sikerre is még, most pedig kijön a lépés és simán továbbmennek.


Serbia - Over 9.5   
Greece v Serbia
(Team Total Away)   23/07/2014
1.72

#629 július 24, 2014, 03:00:13, stdavid
Szokásos amerikai edzőtábor az angol top kluboknak.
Az MLS tart javában, alig fél hete még bajnokija volt a Torontónak, akik egyébként egy egész erős gárda, a keleti konferencia dobogóján vannak, ráadásul 2-3 kevesebb meccsel, mint a többiek.
Az angolok nagyon a felkészülés elején vannak még, kb az első meccseik ezek, sok cserével, tartalékkal játszanak majd szerintem, míg a kanadai együttes extra motivált lehet, jobb kondival.


Toronto FC or Draw   
Toronto FC v Tottenham
(Double Chance)   24/07/2014   
2.20


85. percben megy el.. :noway: