2022 /// Irány Borneó szigetére! (gerry)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akkor kezdődjék a buli, most már komolyra fordítva:

Nyerünk, Izland nyer, Lube Civitanova győz (olasz kupa)

Össz odds: 2,06 Tét: 200 €

Sajnos nem nagyon volt időm naplózni az elmúlt napokban, annyi időm sem volt, hogy ebédeljek, de holnap talán össze tudom foglalni az elmúlt 3-4 napot.

Ma ment 3 szelvény:  1 röplabda, de abból már 2 játszik, + este Modena győzelem

+éjjelre 2 tenisz kombi:

Cressy, Molcan, Evans, Peers Polasek győzelem

De Minaur, Dimitrov, Auget A., Tifao szett, Kohli szett győzelem

Reggelre fejben osszeallt egy Kyrgios, Murray kombi ha jön a leirtakból valami. Ha nem akkor óvatosabb Kyrgios szett, Murray győzelem kombi

Nőkre nem fogadunk, őket másra használjuk :D 

Idézetet írta: gerry Dátum január 19, 2022, 19:48:34Sajnos nem nagyon volt időm naplózni az elmúlt napokban, annyi időm sem volt, hogy ebédeljek, de holnap talán össze tudom foglalni az elmúlt 3-4 napot.

Ma ment 3 szelvény:  1 röplabda, de abból már 2 játszik, + este Modena győzelem

+éjjelre 2 tenisz kombi:

Cressy, Molcan, Evans, Peers Polasek győzelem

De Minaur, Dimitrov, Auget A., Tifao szett, Kohli szett győzelem


Reggelre fejben osszeallt egy Kyrgios, Murray kombi ha jön a leirtakból valami. Ha nem akkor óvatosabb Kyrgios szett, Murray győzelem kombi

Nőkre nem fogadunk, őket másra használjuk :D 

1 jött a 3 szelvényből, ma küldjük a Kyrgios szett - Murray győz kombit _ ezen felül Kyrgios győz Kovinic győz kombi _ ill. pontos végeredmény: Kyrgios 3-1 / Kovinic 2-1

Gasquet meccsén még agyalok  :D  (szett győzelme, vagy a Holland győzelme legyen a tipp)

Élő:

Van De Zandschulp, Murray győz kombi  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum január 20, 2022, 08:53:30Élő:

Van De Zandschulp, Murray győz kombi  :beerchug:

Cumi lett, Murray sima vereségével...

Medve fordít, odds: 2,95 _ 0-2-nél

Később jövök az összesítővel is  :beerchug:

IdézetMedve fordít, odds: 2,95 _ 0-2-nél

Később jövök az összesítővel is  :beerchug:

meccslabdáról fordítva jött.

és ha már jött egy részét visszaforgattuk esti röplabdába:

Praha - C. Budejovice _ Cseh Kupa _ vendég győzelem (már játszanak)
Monza - Milano _ vendég győzelem, a hazaiknál Grozer még most sem bevethető, nincs minőségi cseréje, ezt ki kell használni a vendégeknek akik nagyon jó formát mutatnak az utóbbi időben
Belchatow _ R.Reszow _ Lengyel kupa _ hazai győzelem

össz. odds: 3,04

Idézetmeccslabdáról fordítva jött.

és ha már jött egy részét visszaforgattuk esti röplabdába:

Praha - C. Budejovice _ Cseh Kupa _ vendég győzelem (már játszanak)
Monza - Milano _ vendég győzelem, a hazaiknál Grozer még most sem bevethető, nincs minőségi cseréje, ezt ki kell használni a vendégeknek akik nagyon jó formát mutatnak az utóbbi időben

Belchatow _ R.Reszow _ Lengyel kupa _ hazai győzelem

össz. odds: 3,04

tegnapi nap Medvének köszönhetően pozitív lett, de a Lengyel kupa miatt csalódott vagyok.

Lépjünk túl rajta és nézzük meg az összesítőt:

Eddig  3 539,88 € forgattunk meg és mínusz 383,83 € az egyenleg ami bízom benne holnapi nap folyamán megfordul.

Holnapi napra 2 szelvénnyel indulunk neki:

1.
Berrettini - Nadal _ tipp: Berrettini győz _ odds: 2,66
Cici - Medve _ tipp: Cici nyer min. 1 szettet _ odds: 1,36
2.
Berrettini - Nadal _ tipp: Berrettini győz _ odds: 2,66
Cici - Medve _ tipp: Cici győz _ odds: 2,86

Reggel 04:30-kor ébresztő, mindkét meccsre 3-1 a tippem  :beerchug:

Jó rég nem jártam erre, a januárt majd összesítem, de valami 7-800 € mínuszban zártam, úgyhogy van hova fejlődni  :D

Februári első szelvény:

Cuneo győz - Olasz Röplabda
Rublev győz, Norrie kikap

3-as kötés

Eddig Csepel közelebb van mint Borneó, de állítólag Csepelen van a legfinomabb sajt Európában

Februárban eddig egy szelvényt küldtünk harca, inkább ne tettük volna.

Itt a következő:

3-as kombi:

Szlovák röpi: Presov győz, 2 meccs választja el a hazaiakat az alapszakasz győzelemtől, tippem 3-1
Cseh kupa: Ceske Budejovice győz, 0-3
Olasz női: Vallefoglia győz, hazai edző szerint az év legfontosabb meccse, mert ha ez megvan bent fognak maradni, legyen így, Tippem: 3-1

Össz. odds: 1,97 _ Tét: 150 €

Az Presov meccsét benéztem, bele fért nekik a bukó is, így le is adták a fővárosiaknak.

Váltottunk a tippmixre ott mindig nyerünk. Mai menu:
Belchatow győz, ACH Ljubljana győz, Budowlani Lodz győz,,, össz odds 3,82

Itt a kedvenc része a szezonnak, utolsó fordulók, kezdődik a play off, kevesebb a bunda, van tétje a meccseknek.

Január mínuszos lett, február is, viszont februárban szinte nem is fogadtam. Ma összesítettem az évet, -1 143 €-nál tartunk. Szép teljesítmény, grat magamnak. Ezért rossz írni, mert sokkot kapsz ha meglátod a valóságot  :D , de ezek a tények jelenleg. Innen szép nyerni! Úgyhogy kezdjük is!

Mai sor / röplabda:
Olasz kupa: Trentino - Milano / Trentino győz, jobbak, és kell holnapra egy Perugia _ Trentino döntő (Perugia győzelemmel)

Cseh bajnoki: Odolena Voda - Ceske Budejovice / vendég győzelem, valószínűleg elvesztik az alapszakasz győzelmet, de még bíznak benne, hogy meglehet, a nagy riválisnak hétfőn lesz a kulcsmeccse, az utolsó forduló mindkettejüknek atom sima lesz. Első lépés, hogy ma nyerniük kell, fognak is

Cseh bajnoki: Ostrava - Pribram / Vendég győzelem, a hazaik tét nélkül, a vendégeknek pedig extrán kell a győzelem, céluk, hogy 3. helyen végezzenek az alapszakaszban

Szlovák férfi play off: VKP Bratislava - Svidnik, jöttek az erősítések, és a hazaiak az éven még nem vesztettek meccset (néha önerőből, néha megvették nekik a győzelmet a tulajdonosok) 2 győzelem kell a továbbjutáshoz, nem lehet hibázni, 3-1-re be is fogják húzni a pozsonyiak

Nem nagy oddsok, de egyik meccsben sem látok rizikót, és ez a lényeg! Este meglátjuk, hogy igazam lesz e _ össz. odds: 2,70  :beerchug:

Legutóbb curpy82 írta, hogy van egy elírás a tippmixen már nem tudom melyik témában (végül a kifizetés is megtörtént), mai nap újra belefutottam egy meccsbe, itt is kerek 9-es oddon fogadható a hazai győzelem:

Jastrzebski Wegiel - Cucine Lube Civitanova hazaira az odds: 9,00 vendég nem fogadható _ egy baj van vele, valószínűleg vendég lesz a meccs kimenetele, normál oddsok: 2,3 - 1,6


Mai tutyik:

Presov győzelem _ már folyamatban
Liberec győzelem
Lube Civitanova győzelem

Tippmixen 1,95


Másik:
Liberec győzelem
Monza győzelem
Lube Civitanova győzelem - 1,5hc-el

Össz odds: 3.93 Nike

Illetve volt még egy kombi szeló Kyrgios, Berrettini, Komárom, Berlín +2,5 hc-vel _ 17,77-es occért  :D

Ha elmennek, megy a napló is a levesbe.   :redchug:

Az esti Jastrzebski - Lube Civitanova _ a hét összecsapása nálam, a vendégek végre hétvégén már olyan formát mutattak ami kell ezen a meccsen is. Zaytsev MVP volt + Veronában az egész csapat más arcát mutatta. Az odavágón extra gyenge teljesítménye volt szinte mindenkinek, így lett szoros szettek után 0-3. Itt a hazaiaknak max. 1 szettet adok, de reményeim szerint annyit sem kaparnak össze. Centerben Simont etetni kell labdával az elejétől fogva, és utána az ütőknek is több területük lesz. Én mindhárom szelómra odatettem. + van egy továbbjutás fogadásom is 3,5-ös oddson. (bet 365)
Sima win 1,47 , -1,5 hc-val 1,87 _ itt ma zöldülnie kell mindennek, ha másnak nem, a fűnek biztosan!  :D