Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15

Eddig egyik meccsen sem volt gol az elso felidoben, es meg buntetot sem fujtak be.  ::) Sorozatmegszakitos martingale-re fel  :redchug:
(egyebkent hihetetlenul buszke vagyok magamra, hogy az elozo ket oldal boszmesegeire nem reagaltam)

Pool-Bayernen tuti a tizi, nincs van Dijk, ellenben lesz fejetlenség. Hummelsék is egy rakás szarral érnek fel idén, ráadásul Rocchi fújja, a BL-ben minden 3. meccsén ad tizi, viszont a Serie A-ban 167 meccse van, és több, mint 0,5-ös meccs/tizi átlaga van, ami odabasz. Ráadásul még idén picit átlag felett is teljesít, szóval ha itt nem lesz büntető, akkor sehol.


Matip, Fabinho mint belsovedok, finom meccs lesz.  ;D Lovesek szama egesz alacsony hataron van, goloknak igy plane illene jonnie. Mint irtam reggel, felidoben meg nem volt gol a negy meccsen, 10 perc utan fogadhato szorzo lesz belole, tizi sem volt meg, az is 3.00. Vegre egy olyan meccsre adott freebetet a bet365 ahol van otletem is...

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 19, 2019, 20:54:59
Matip, Fabinho mint belsovedok, finom meccs lesz.  ;D Lovesek szama egesz alacsony hataron van, goloknak igy plane illene jonnie. Mint irtam reggel, felidoben meg nem volt gol a negy meccsen, 10 perc utan fogadhato szorzo lesz belole, tizi sem volt meg, az is 3.00. Vegre egy olyan meccsre adott freebetet a bet365 ahol van otletem is...

Nekem full semmi ötletem nem volt, így behúztam Neuert büntetőlapra 15.00-ös szorzón fi-ben, hátha összehoz valamit   :)

Elsírom magam, ha mindkét mai meccs 0-0 lesz. :D Akkor a maradék aprócska fociba vetett hitem is megremeg.  ::)

Idézetet írta: buszberlet Dátum február 19, 2019, 22:12:52
Elsírom magam, ha mindkét mai meccs 0-0 lesz. :D Akkor a maradék aprócska fociba vetett hitem is megremeg.  ::)

Ennek minden szavaval egyetertek, meg ugy is, hogy semmit nem fogadtam a mai meccsekre...

Pedig úgy fest sikerül nekik.... Hihetetlen. ::)

Ezt a ket 0-0 Florentino Perez  rendelte , ezentul , a BL-ben csak  Real fog golt szerezni !

A fejem is megfájdult, annyira szar volt a 'pool meccs, főleg a második félidő.  :redchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 19, 2019, 21:57:48
Nekem full semmi ötletem nem volt, így behúztam Neuert büntetőlapra 15.00-ös szorzón fi-ben, hátha összehoz valamit   :)

Ne is mondd, mult heten MU-jatekosok sargaira akartam tenni a freebetet, jeloltjeim Herrera, Matic es Young kozul kivalasztottam az egyetlent aki nem kapott...
Borzaszto meccs volt ez is, hat ez a Bayern mindenfele Bundesliga selejttol golt, golokat kap, a Pool meg kaput alig talalt, a masodik felidoben ertelmes helyzete sem volt. Fura ez, remelem rab@sznak. A kapura lovesek amit pre tettem jott, eloben golokat mar nem akartam, mert kb ugyanaz lett volna, maradtak a szogletek szama ami vegul csak beindult. De mas nem, igy duplazok ma a felidei golra es a buntetore is, nem hiszem el hogy ne legyen. Ahelyett hogy a valogatott csapatokra ragadna a klubcsapatok mentalitasa, most pont forditva mukodik, az Ajaxon es a masodik felidos Spurson kivul mind beszari, pedig a BL-ben szoktak potyogni a golok a nagy tet mellett is.

Amugy vicces lenne ha pont a Tico-Juve meccsen lenne felidei gol, amikor kb minden jozan ember 0-0 -t var  :D Sztem a City lo 2 v 3 golt felidoig, majd a masodikban jo szorzon, "ramososan" besargul Fernandinho es Aguero hogy a visszavagon letudja az eltiltast. Ha ott nem lesz kiutes, azert (megint) csalodott leszek, ez a Schalke csunyan kilog a mezonybol.

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 20, 2019, 07:56:33
Amugy vicces lenne ha pont a Tico-Juve meccsen lenne felidei gol, amikor kb minden jozan ember 0-0 -t var  :D Sztem a City lo 2 v 3 golt felidoig, majd a masodikban jo szorzon, "ramososan" besargul Fernandinho es Aguero hogy a visszavagon letudja az eltiltast. Ha ott nem lesz kiutes, azert (megint) csalodott leszek, ez a Schalke csunyan kilog a mezonybol.

Nalam az ATM - Juve meccsre a GG a nap ajanlata, tenyleg mindenki 0-1 golt var, szerintem ott siman jon majd a GG meg az over is... A Cityt is hasonloan latom, City rug harmat 2 feletti oddson fogadhato...

'pool-Bayernhez visszatérve persze én sem 0-0-t vártam, de valahol legmélyen ezt sem zártam ki. Igazából ez az idei Liverpool már közel sem az a szórakoztató csapat, amely mondjuk tavaly is volt még. A csoportmeccsek során is miket leműveltek, Zvezda ellen idegenben a 70. perc körül jött az első kaput eltaláló lövés, miközben már bőven hátrányban voltak. Nem akarok butaságot mondani, de tán a Napoli elleni meccset lehozták kaput eltaláló lövés nélkül. Ott volt a Man. City elleni első bajnoki, ami után csabax betette ide a fórumba vizipisztolyos mémet, ahol úgy ment le a félidő, hogy nem volt kaput találó lövés, meg úgy összességében is vagy 3-4 volt félidőig lövésből. Nem igazán lehet szépíteni, jó egy szar meccs volt. Semmi átlövés, Salah mindenkit ki akar cselezni, és igazából Kloppot sem nagyon értem, mert Firmino kb annyi labdaérintést produkált a második félidőben, mint én. Szürke szamár volt a ködben, és olvastam, hogy beteg volt, ami persze lehet, meg Shaqiri sem volt épp 100%-os, de így az egészet megemészteni nehéz volt.
Atleti-Juve meccs meg nem lehet rossz, az akkor is jó lesz, ha rossz lesz  :D

Kapcsolgattam a két meccs között, annyira jó volt mindkettő hogy egyikről sem akartam lemaradni  :laugh: viccet félretéve a legyen ön is milliomosban több izgalom volt mint ebben a 2 csodálatos meccsben, 80 percnél ki is nyomtam megkockáztattam hogy lemaradok a gólról, bár nagy kockázat nem volt benne

Majd ma az atletico juve meccs lesz egy 2-2, a city meg egy 1-3 vagy 1-4, ezeket úgyse fogom tudni nézni