Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Helló!

Nekem jelenleg a németországi Betfair fogadásokkal van problémám. Az oldalt ugyan nem blokkolják, mint Magyarországon, de Exchange-t nem lehet játszani rajta. Kipróbáltam a Tor böngészőben való használatot, elsősorban brit IP-címmel (megpróbáltam másmilyennel is), de abban az esetben mindig azt írja ki az oldal bejelentkezéskor, hogy egy olyan országból próbálok bejelentkezni, ahonnan nem lehet téteket tenni, viszont biztosan nem ez a probléma, hiszen a kipróbált IP-címek országaiban nincs blokkolva az oldal.

Valakinek van hasonló tapasztalata?

Idézetet írta: ZsGyuri Dátum október 08, 2016, 15:52:40
Helló!

Nekem jelenleg a németországi Betfair fogadásokkal van problémám. Az oldalt ugyan nem blokkolják, mint Magyarországon, de Exchange-t nem lehet játszani rajta. Kipróbáltam a Tor böngészőben való használatot, elsősorban brit IP-címmel (megpróbáltam másmilyennel is), de abban az esetben mindig azt írja ki az oldal bejelentkezéskor, hogy egy olyan országból próbálok bejelentkezni, ahonnan nem lehet téteket tenni, viszont biztosan nem ez a probléma, hiszen a kipróbált IP-címek országaiban nincs blokkolva az oldal.

Valakinek van hasonló tapasztalata?
Németek nem játszhatnak az Exchange részen csak a sportfogadás részlegükön.
Kérdés,hogy mijen lakcimel vagy regisztrálva.

Idézetet írta: willieaames Dátum október 26, 2016, 08:22:44
Én nagyon kezdő VPN és dolgok, mint ez, de talán kezdi el használni a VPN hamarosan sportfogadás és csak biztonsági okokból. A kérdésem az, hogy ez talán sokkal jobban kezelhető dedikált VPN megosztott helyett, mert egy megosztott egy, akkor nagyon valószínű, hogy nem te vagy az egyetlen, aki használja ezt az IP azonos helyszínek és így fogadóirodák lezárhatja a számlákat vádló használatát több fiókot?

Ezt megtartjuk emlékként, ő meg megy a lecsóba.  ;D ;D

Idézetet írta: Milan Dátum október 26, 2016, 14:30:11
Ezt megtartjuk emlékként, ő meg megy a lecsóba.  ;D ;D
Gondold el, neki miket hordhat össze gugli barátunk magyarról fordítva :)

ZenMate-val ma nem érek el semmilyen oldalt.

Cyberghostot tudom ajánlani én is, eddig a legjobb ingyenes proginak tűnik, azok közül amiket próbáltam. A sebesség is brutális, ingyenes verziónak pedig csak annyi a hátránya, hogy az elején pár percet kell várni, és három óra után automatikusan ledob.

Az Abaqoos megszüntette a befizetési lehetőséget a külföldi irodákhoz.  Szép új világ.  :noway:

Azért jó lett volna előtte egy nappal, dobtak volna emailt  :noway:

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 08, 2017, 13:32:30
Az Abaqoos megszüntette a befizetési lehetőséget a külföldi irodákhoz.  Szép új világ.  :noway:

Magyar szolgáltatóként sajnos aligha lehetett más választásuk, ha jogszabály tiltja a pénz külföldi irodához utalását.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 08, 2017, 15:19:42
Magyar szolgáltatóként sajnos aligha lehetett más választásuk, ha jogszabály tiltja a pénz külföldi irodához utalását.

Nem nagy veszteség amúgy, nem hiszem hogy sokan használták..

Idézetet írta: kunisse Dátum március 08, 2017, 17:09:20
Nem nagy veszteség amúgy, nem hiszem hogy sokan használták..

Nyilván csak annak veszteség, aki használta.   :)
Unibethez nekem is praktikus volt egy időben, mikor a skrill-neteller már nem működött és még olyan bankkártyám volt, amelyet fogadóirodáknál nem használhattam.
Gyorsabb volt abaqoosra közvetlenül befizetni, mint az irodához utalni.

Egyébként a kevesebb választási lehetőség azt is jelenti, hogy jó eséllyel drágább lesz a befizetés átlagosan mindenkinek, mert nincs verseny a befizetési módok között.

Hali!
Aki használt valamilyen VPN szolgáltatót az letudná írni a véleményét róla vagy hogy melyiket ajánlja ami gyors is?.

Idézetet írta: Betman91 Dátum október 19, 2018, 15:44:30
Hali!
Aki használt valamilyen VPN szolgáltatót az letudná írni a véleményét róla vagy hogy melyiket ajánlja ami gyors is?.
IPVanish t hasznalok, tobb mint 1 eve, szerintem jok , kell egy kicsit cselezni, pl 1 honapra venni, utanna lemondani , majd ok ajanlanak egy olcso opciot hosszutavra, azt meg elfogadod  :)

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 19, 2018, 15:55:46
IPVanish t hasznalok, tobb mint 1 eve, szerintem jok , kell egy kicsit cselezni, pl 1 honapra venni, utanna lemondani , majd ok ajanlanak egy olcso opciot hosszutavra, azt meg elfogadod  :)
Mondjuk ha én élő fogadásra használnám arra alkalmas a sebessége? illetve ha lenne kérdésem majd akkor privátba feltehetem ha segítség kell?