Dacsi tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Úgy gondoltam, hogy a sok olvasás után, megpróbálkozom egy naplóval.
Szívesen fogadok majd minden esetleges segítséget, okítást, mert ennek a kis közösségnek a segítségével, már most tanultam.
Legalábbis remélem, hogy nem csak én érzem, hanem tényleg van javulás.
Már egy ideje jelen vagyok az online fogadásban, sajnos eddig kevesebb sikerrel.
Az utóbbi másfél-két hónapban azonban elég sokat olvasgattam a naplókat, stratégiákat és tényleg úgy érzem van javulás.
Példaképek: Várda64, Pisti1987, Titti7, csacsa44, alexthebest, misk@ és miragehun.
Fő irodám a bet365 lesz. Igyekszem a tippeket beírni, de mivel csak este érek haza általában, így nem ígérek semmit.
Igyekszem majd előre dolgozni és remélem, hogy eljutok majd arra a szintre, mint azok a személyek, akiket felsoroltam!
Mindenkinek sok szerencsét!

#1 október 19, 2011, 11:06:17, Dacsi
Az élőket úgy gondolom nem írom be.
Holnapra kezdésnek ezek szimpatikusak:

1. Nalbandian 2-0-ra nyer 1.61
2. Baghdatis 1.66

1. Az argentin jobb, mint ellenfele. Ez nem kérdés. A 2-0 véleményem szerint papír kellene, hogy legyen, CSAKHOGY Nalbandiant én nagyon hangulatembernek érzem. Ha van kedve a legjobbakat is megszorongatja. Ezt már többször is bizonyította. Remélem ezt az arcát látjuk majd.

2. Baghdatis régi nagy kedvencem Federer mellett. Ha a ranglistát néznénk, akkor nem a ciprusira tennénk, de engem nem érdekel jelenleg a ranglista. Baghdatis legalább top 20-as játékos, ha nem top 10-es. Jön vissza és kb két hete megszorongatta azt a Murreyt, aki zsinórban 3 tornát nyert. Szerintem jó formában van és nyerni fog a ciprusi. Hajrá!

Oddszok nincsenek sajnos, de beírom, amiket kinéztem 3 szettre:

Stakhovsky S. (Ukr)   -   Berrer M. (Ger)
Ramos-Vinolas A. (Esp)   -   Tursunov D. (Rus)
Niculescu M. (Rou)   -   Lisicki S. (Ger) Törölve
Jaziri M. (Tun)   -   Lacko L. (Svk) Törölve

Lényeg, hogy jól sikerült a bemutatkozás!  ;D ;D ;D

#2 október 20, 2011, 08:15:37, Dacsi
Mára:
Benneteau J.-Donskoy E. Benneteau J. 1.25 (Ez nekem nagyon kell. Még tegnap előtt este raktam egy kombit, már csak ő hiányzik róla.)
Barcelona-Plzen 1. félidő 1.5 gól felett 1.61 (Ezen meglepődtem. Szerintem ez még B csapattal is alap a Barcának.)
Porto-Apoel 1. félidő 0.5  gól felett 1.3 (Itt óvatos vagyok. De egy gólt azért várok félidőig.)
Petzschner P.-Raonic M. Raonic M. 1.44 (Tegnap ugye ő vitte el az egyik szelómat. Néztem a meccset és Baghdatis jó volt, de ez a srác úgy szervált, hogy az nem semmi. Magas, van szufla az adogatásaiban.)
Éjjelre pedig:
St.Louis Cardinals-Texas Rangers  Texas Rangers 2.13(Azt is el tudom képzelni, hogy kettővel nyernek. Sajnos ilyen nincs bet365-ön, pedig bepróbálnám. A Rangersek jobbak véleményem szerint. Én 4-2-es összesítést várok, Texasi zárással.)

#3 október 23, 2011, 00:12:12, Dacsi
Ma eddig egész jól alakulnak a dolgok(koppkoppkopp), de sajnos nem volt időm beírni a tippeket, utólag pedig úgy gondolom nincs értelme. Dicsekedni nem áll szándékomban, így csak beírom a holnapi és az éjszakai tippjeimet.

Éjjel:
1. St.Louis Cardinals-Texas Rangers Texas Rangers 1,84
Továbbra is tartom, hogy szerintem a Rangerek fogják nyerni a döntőt. Tegnap végül nem nyertek, de majd ma!

2. Philadelphia Flyers-Washington Capitals Philadelphia Flyers 1,8
A Washington még nem kapott ki. A Philadelphia pedig a tökéletes ellenfél, aki megverheti őket.

3. Boston Bruins-Toronto Maple Leafs   Boston Bruins 1,5
A Toronto nagyon jól kezdett, a Boston pedig alul teljesíti a várakozásokat jelenleg. Ideje, hogy elkezdjék a felzárkózást.
A Toronto eddig csak otthon játszott és csak egy hosszabbításos veresége van, tehát épp itt az ideje, hogy kikapjanak rendes játékidőben.

Figyelemmel kísérem, a hosszabb vereségi szériákat és úgy érzem ma az Ottawa nyerhet a Winnipeg ellen, de ezt nem merem rakni, csak úgy megjegyeztem. Lassan a Tampának és a Colombusnak is nyernie kell majd, érdemes őket is figyelni.

Holnap:
1. Tipsarevic J. (Srb)-Tursunov D. (Rus) 3 szett 2,5
A szerb ma is ajándékozott egy szettet az ellenfelének. Tipsarevicből kinézem, hogy benne van a rosszaságban és hát hol máshol lehetne rosszkodni, mint Oroszországban.

2. Dimitrov G. (Bul)-Raonic M. (Can) Raonic M. 1,4
Nyomatom tovább a kanadait. Nagyon megtetszett a játéka. Nagyszerűen szervál. Jó magas és erős, jó adogatással rendelkezik. A fogadóinak nehéz az életük. Nekem ez elég.

3. Nalbandian D. (Arg)   -Blake J. (Usa)  3 szett
Felemás érzésem van a mérkőzéssel kapcsolatban. Két napja végigszenvedtem Nalbandian nehézkes győzelmét(egy picivel sem volt jobb azon a mérkőzésen), viszont a mai nap folyamán simán hozta a meccsét. Blake jó formában van és egy Del Potrot ütött az előző körben. Blake felé húz a szívem, de inkább mégis a 3 szett mellett döntöttem. Remélem jó lesz.

4. Lyon-Villeurbanne-Gravelines-Dunkerque Lyon-Villeurbanne 1,3
Csak annyit mondok, hogy Tony Parker. Persze egy fecske nem csinál nyarat, de ez a fecske nagyon jó!


#4 október 23, 2011, 00:31:35, Dacsi
A Lyonnak szeretnék gratulálni az utolsó negyedéhez...  :bash: :bash:

Éjjelre:
1.New Jersey Devils-San Jose Sharks  San Jose Sharks 1,74
2.Detroit Red Wings-Columbus Blue Jackets  Detroit Red Wings 1,4

Holnap estére:
Calgary Flames-Nashville Predators  Nashville Predators 2,2

Holnapi napra:
Nieminen J. (Fin)-Blake J. (Usa) Blake J. (Usa) 1,57 nehogy legyen végre egy hibátlan napom!  ;D ;D
Zagreb-Barcelona(kézilabda) Barcelona 1,45

#5 október 24, 2011, 11:44:06, Dacsi
Holnapra:
Real Madrid-Xacobeo Blu:Sens(kosárlabda) Első 20 pont Real Madrid 1,19
Barcelona-Bilbao(kosárlabda) Első 20 pont Barcelona 1,29
F. Berlin-Atletico Madrid(kézilabda) Atletico Madrid 1,55

Minnesota Vikings-Green Bay Packers Green Bay Packers(-9,5) 1,9
Texas Rangers-St.Louis Cardinals Texas Rangers 1,52 :o :o :noway: :'(

Az összes mai holland meccs 2.5 felett. :D(1.44*1,33*1,57*1,57=4,75)

#6 október 23, 2011, 22:18:16, Dacsi
Montepaschi Siena-Caserta(ÉLŐ 43-50-nél) Montepaschi Siena 2,65

#7 október 24, 2011, 20:37:50, Dacsi
Sweeting R. (Usa)-Baghdatis M. (Cyp) Baghdatis M. 2-0 1,5
Anderson K. (Rsa)-Haider-Maurer A. (Aut) Anderson K. 2-0 1,8

#8 október 25, 2011, 06:40:04, Dacsi
Texas Rangers-St.Louis Cardinals Texas Rangers 1,81(továbbra is úgy gondolom, hogy 4-2 lesz a vége)

Philadelphia Flyers-Toronto Maple Leafs Philadelphia Flyers 1,5
Montreal Canadiens-Florida Panthers Montreal Canadiens 1,76
Winnipeg Jets-New York Rangers New York Rangers 1,83

Jah és lassan lehet veretni szerintem a Washingtont is. :D


#9 október 26, 2011, 08:12:11, Dacsi
Carolina Hurricanes-Ottawa Senators Carolina Hurricanes 1,54
Phoenix Coyotes   -Dallas Stars Dallas Stars 2,0
Los Angeles Kings- New Jersey Devils New Jersey Devils 2,5



#10 október 28, 2011, 12:38:25, Dacsi
St.Louis Cardinals-Texas Rangers Texas Rangers 2,04(4-2 volt a tippem már a döntő kezdete előtt is, remélem a rangerek ma éjjel meg is nyerik)
NHL-ben a Calgaryt és a Montrealt gondoltam, de nem vagyok bennük biztos, így inkább kihagyom őket. Aki tökösebb az rakhatja és utána max szid majd engem. :D

#11 október 28, 2011, 12:38:07, Dacsi
Nos mivel elhalasztották, így a tegnapi Texas tippem még él. Örömmel tapasztaltam, hogy mások is úgy gondolják, ahogy én.
Szóval hajrá Rangerek!  :beerchug:
Szemezgettem ismét az NHL-t, mivel más értelmeset nem találtam.
Vannak, amik elvileg papírok:
Boston Bruins-Montreal Canadiens Boston Bruins 1,5
Buffalo Sabres-Columbus Blue Jackets Buffalo Sabres 1,5
Philadelphia Flyers-Winnipeg Jets    Philadelphia Flyers 1,55

És a nem teljesen papírok:
Pittsburgh Penguins-New York Islanders New York Islanders 2,65
Edmonton Oilers   -Washington Capitals Edmonton Oilers 2,4
Minnesota Wild-Anaheim Ducks Anaheim Ducks 1,95


Természetesen az utóbbiak rizikósak, de az NHL-ben minden lehet.
A Washingtont mindenképpen játszom tovább, ha ma éjjel nem kap ki.

Sok zöldet kolléga!


#14 október 29, 2011, 12:52:17, Dacsi
Hát csalódott vagyok, ami a hajnalt illeti. Most már nem teljesen tudom hová tenni ezt a Texast...
A vicc az, hogy az utolsó inning előtt mentek kettővel. Az, hogy a hosszabbításban sem tudtak nyerni, az pedig végképp elszomorított. Most a bukik nagyon úgy gondolják, hogy a St. Louis fog nyerni. Nem is csoda, úgy néz ki Carpenter kezd a dombon... Ennek ellenére Harrison sem rossz dobó. Továbbra is a Texast érzem, de meglátjuk mi lesz. Én ebből most kimaradok. Pár hete tettem már 2.25-ért, hogy a Texas nyeri a World Series-t, majd egy kisebb téttel még 2.4-en is elcsíptem őket. Ezek vannak. Ha nyernek, akkor jóság van, ha nem, akkor mérges leszek rájuk és úgy gondolom nem egyedül leszek ezzel így. Egy megnyert döntőt veszíthetnek el.

Az NHL tippek sem túl jól sültek el. Az igazsághoz hozzátartozik még, hogy megpróbáltam még kettőször 50 forinttal az összes meccs góltermését megtippelni. Az egyik a saját megérzés alapján ment, a másikat pedig a statisztikákra építettem.
Az egyiken 80 ezer volt a várható nyeremény, a másikon 94 ezer. Az egyiken 3 ment el és két push lett, a másikon pedig 4 ment el és két push lett. Azért azt hiszem ez annyira nem rossz eredmény. Még bepróbáltam egy hendis 50 forintos szelvényt is, itt a két általam biztosnak vélt tippen a bostonon és a philadelphian csúsztam el.

Remélem a hajnal jobban sikerül!

Carolina Hurricanes-Chicago Blackhawks   Carolina Hurricanes 2,15
Detroit Red Wings-San Jose Sharks  Detroit Red Wings 1,8
Colorado Avalanche-Edmonton Oilers Colorado Avalanche 1,58


Különösen erősnek érzem a Detroit tippet, illetve holnap estére még a NY Rangerst is, ezek mennének kötésben is, de sajnos bet365-ön még nincs fent a holnap esti meccs. :(

És várom a Texas győzelmét még. Jó a szorzó, de én ebből most kimaradok, szurkolok a függőben lévő tippjeim miatt a Texasnak és remélem a legjobbakat!