SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Természetesen minden kérdésedre választ fogsz kapni, csak előtte el kell mennem hányni.

Kivancsi vagyok melyik bohoc regelt uj nevvel hogy idejojjon hanyni  :D

Eléggé elszabadultak itt a dolgok, kár érte. Tök jo dolog ez az egész oldal, és nem egyszer kaptam már.én is innen nyertes tippet. Örülni kellene inkább szerintem, hogy ez igy tud müködni, és nem egy "sima" fórum.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 08, 2019, 15:15:35


Köszönöm a részletes választ! Nyilván én a mindenki számára elérhető sima Guru díjazásának csökkentésére gondoltam, ami csökkentette az érdeklődést a játék iránt, de ok, értem a lényeget. Kösz még egyszer!
:beerchug:

Ne haragudj csabax, de a gurus irasaid botranyosak erosen hianyosak.

Tudatosan nem szoktam ezeket, vagy a naplodat olvasni, de a fele latszik a fooldalon a legutobbi forum bejegyzeseknel es akaratlanul is belebotlik az ember, sajnos nem eloszor fordult elo. Ahogy az sem, hogy semmi indoklas nincs. Most komolyan, egy deka sem. Megmagyarazod hogy iksz, vagy akozeli, majd behuzod a kamu kettest, mert "mar csak azert is". Rizsa az van boven, ugyanazokkal a mondatokkal. Mint amikor az ember idegen nyelvet tanul es a teljes kerdesre teljes valasszal kell felelni: "Te viszel a sirba?", "Igen, en viszlek a sirba!". Csak hogy kiteljen a szovegmezo, mert azzal hogy felirod hol, milyen jatekosok vannak, nincs meg a 2500 karakter. Latom oriasi minuszban vagy februarban, en ilyenkor elengedem, mert kamutippek ne legyenek mar a fooldalon, de mindenki mas, el tudom fogadni. Csak akkor legalabb legyen megindokolva, kis stat, jatekstilus, gyep minosege, dugo az "emnullason", valami. Tenyleg olyan mintha nem is nezned az adott csapatok meccseit, mert tenyleg semmi, de nagyon-nagyon semmi info azon kivul hogy ha Pjanic jol jatszik, akkor nagyon-nagyon valoszinu hogy CR golt lo.  :o

Nem cseszegetni akarlak, de multkor volt itt szo a minosegrol, ez nalam nem az. Inkabb legyen tele helyesirasi hibaval, vagy legyen mondatonkent megtorve a sor. Nem azt mondom hogy az en irasaim mekkora kiralyak, mert nem, de meg tudom oket indokolni (es ugyan most mellekes, de jo ROI mellett). Nem nehez, mindossze velemennyel, infokkal kell rendelkezni, es leirni.

Peace, na es jojjon a tipp  :ok:

#110 február 20, 2019, 22:23:15, vmlinuz
Az SfGurut a sima formában mi is ugyanúgy sajnáljuk, volt a felületen is meg a háttérben is egy kis munka az újraindításhoz. Az a helyzet, hogy annyira megváltozott a mai internetfelhasználás, hogy egyszerűen túl kevesen írnak előzetest, amit még kevesebben olvasnak el. A mai instafaszbuk világban ez egyszerűen a legtöbb embernek sok(k). Nekik bőven elég egy kép meg rajta 1, max 1.5 csics(i-vel, mert nem Szögödön vagyunk).

A helyzet az, hogy valószinűleg az SfGuru v3 arról fog szólni, hogy ki tud nagyobb csicset posztolni, aki meg picsát posztol, az nyer. :crazy: Az oddsot meg a rádiuszból fogjuk számolni. A gyökér sugarából.

#111 február 20, 2019, 22:32:19, buszberlet
Idézetet írta: alexthebest Dátum február 20, 2019, 12:48:21padumtss

Általában végigolvasok minden főoldali Prémium elemzést, nem egyszer meg is zuhantom. De nekem az volt fura, míg egy ideje kb. havi 10-20 (elnagyolva) mindenkitől, ebben a hónapban csak tőle vagy 200! De a román bajnokik jöttek végig, ahogy néztem.

Ezzel azt akartam kifejezni, hogy én személy szerint általában arról írok, amit szinte megdönthetetlennek érzek statisztikailag is érzésre is. Ha pl. a Vityaz Podolsk talán lő két gólt, de inkább nem, de mi van ha nem, azt beírom naplóba, de Guruba soha. Próbálom rangsorolni a saját tippjeim.

Azt lehet tudni h a ma esti nb noi kezi meccsek mikor kerultek be a kinalatba?? Mert tegnap 23kor meg nem volt, igy meg kicsit nehez a 12 oras limitet tartani elotte

Hogyan érhetőek el a legkönnyebben ezek a tippek? Betettem követésre néhány prémiumos elemzőt abban a reményben h kapok vmi értesítőt ha kitesznek tippet, de eddig nem történt semmi sem. Van vmi összefogó oldal ahol látható az, ha friss tippek vannak?

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 22, 2019, 13:31:05
Azt lehet tudni h a ma esti nb noi kezi meccsek mikor kerultek be a kinalatba?? Mert tegnap 23kor meg nem volt, igy meg kicsit nehez a 12 oras limitet tartani elotte

A fogadási ajánlat naponta többször is frissül. Sajnos ez nem tőlünk függ.

El tudom képzelni, hogy a magyar kézilabda NB1-es ajánlat eléggé későn érkezik. Ez mindig is egy divat volt, sajnos.

Idézetet írta: petercrouch Dátum február 22, 2019, 13:35:55
Hogyan érhetőek el a legkönnyebben ezek a tippek? Betettem követésre néhány prémiumos elemzőt abban a reményben h kapok vmi értesítőt ha kitesznek tippet, de eddig nem történt semmi sem. Van vmi összefogó oldal ahol látható az, ha friss tippek vannak?

https://www.sportfogadas.org/guru/tippek

Így nem jó?

Illetve ha követsz felhasználókat akkor a tevékenységeiket itt találhatód:
https://www.sportfogadas.org/friss

#116 február 22, 2019, 16:01:58, oakland23
Unibet mostohán kezeli a kézit, általában aznap teszi ki a meccseket a kínálatba (magy női kézi bajnokik), szóval így a 12 órás határ tartása lehetetlen.

De női kézi BL-nél is ez van, mivel aznap van bővítés (hendik, over/underek), így női kézi BL-re is lehetetlen írni, legalábbis ha nem háromesélyre, vagy páros/páratlanra akarok előzetest írni  ;D

Gondolom az unibettől jönnek át a szorzók, mert női kézi BL-re bet365-ön már tegnap kinn volt a bő kínálat

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 22, 2019, 13:47:17
https://www.sportfogadas.org/guru/tippek

Így nem jó?

Illetve ha követsz felhasználókat akkor a tevékenységeiket itt találhatód:
https://www.sportfogadas.org/friss

Köszönöm, tökéletes!

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 22, 2019, 13:57:16
Unibet mostohán kezeli a kézit, általában aznap teszi ki a meccseket a kínálatba (magy női kézi bajnokik), szóval így a 12 órás határ tartása lehetetlen.

De női kézi BL-nél is ez van, mivel aznap van bővítés (hendik, over/underek), így női kézi BL-re is lehetetlen írni, legalábbis ha nem háromesélyre, vagy páros/páratlanra akarok előzetest írni  ;D

Gondolom az unibettől jönnek át a szorzók, mert női kézi BL-re már tegnap kinn volt a bő kínálat

Igen, tőlük származik.

Visszanézve-indulás óta-a teljesítményeket, azért "unblock" elég gyenge a brigád.
Én nem vitatom, hogy ezek az emberek sokat tesznek vagy tettek valamikor az oldal jobbá tételében, de 75 ezer volt most is, ami szét lett köztük osztva. A célotok mindig hangoztatva van, hogy minél többen játszanak, de itt ha jól emlékszem 15 fő nevével találkoztam.
Nem, nem akarom, hogy meg legyen szüntetve, de az eredmények alapján túl vannak fizetve a szerkesztők(játékosok). Ha ez külön kasszából van finanszírozva,akkor vegyétek légy szíves tárgytalannak írásom.
Már megint én pofázok, zúduljon hát rám ismét a népharag.