SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 27, 2022, 15:33:46, Admin
SPF Guru Infó

Ha bármilyen kérdésed van az SPF Guru játékunkkal kapcsolatban, azt ebben a témában felteheted.

Ugyanitt várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat stb.

Sok zöld tippet mindnyájatoknak!  :topbet_125:

Én felavatnám az új gurut de sajnos nem akarja betölteni az elemzés részt.


Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy ennel az új gurunál mennyire lesz szigorúan nézve az elemzés része a tippnek?

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/148
Ez az elemzés régen tuti, hogy nem ment volna át a szűrőn, és ez most tényleg nem az író személye ellen szól, csak szerintem jobb ezt letisztázni még az elején.

Tényleg nem kötözködés képpen, csak azért kérdezem mert ebből régebben is voltak konfliktusok, hogy mi az ami átmegy a szürőn és mi az ami nem, és szerintem jó lenne ha ezt még az elején letisztáznánk.

#4 április 02, 2018, 09:45:10, robmiller
Idézetet írta: davixxx Dátum április 02, 2018, 08:48:22
Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy ennel az új gurunál mennyire lesz szigorúan nézve az elemzés része a tippnek?

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/148
Ez az elemzés régen tuti, hogy nem ment volna át a szűrőn, és ez most tényleg nem az író személye ellen szól, csak szerintem jobb ezt letisztázni még az elején.

Tényleg nem kötözködés képpen, csak azért kérdezem mert ebből régebben is voltak konfliktusok, hogy mi az ami átmegy a szürőn és mi az ami nem, és szerintem jó lenne ha ezt még az elején letisztáznánk.

Na akkor a kérdés. Csináljunk úgy, mintha ismernénk a két csapatot, mint a tenyerünket, és éjjel nappal a Lens és a Chateauroux híreivel kelnénk? Mert ha igen, elfogadom a véleményedet. Egyszerűen ennyi ligát nem követhetsz napi szinten idő hiányában. Viszont ha megnézed a számokat, az aktuális formát, utánanézel a sérülteknek stb. akkor láthatod, hogy a tipp reális, és indokolt, csak mert nem "paszíroztam a szart" 4-5 bekezdésen át.

Ha tényleg olyan szinten kell nektek, hogy Gipsz Jakab a Lensnél az utóbbi öt fordulóban úgy lőtte mellé a ziccereket, mint Harsányi anno a Mezőkövesdben, akkor elfogadom, hogy alkalmatlan vagyok davixxx szerint az SFGurura. Ennél fogva a tegnapi Atletico tippem is egy fos volt, mert megnéztem a statokat, és az alapján tettem egy 1.72-es oddsot a naplómban.

Szerkesztőként írhattam volna olyan elemzést, hogy akár főoldali is lehetne, azt elhiheted. Talán nem nálam van probléma a szöveggel. Pusztán úgy gondoltam, hogy ha itt elég minimális 500 karakter, s az emberek többsége nem szeret olvasni, akkor lehető legrövidebbre fogtam az elemzést a Guru kapcsán. Ezt még hozzá szerettem volna fűzni.

Viszont igaza van davixxxnak, hogy mennyire részletes elemzés kell? Mik legyenek az alapkövetelmények? Jobb tényleg letisztázni már az elején.

Mondjuk visszaolvasva tényleg nagyon rövidre fogtam, és túl lényegre törő voltam. Abban benne vagyok, úgy jobban belegondolva, hogy törüljük ezt a tippemet! :) Nem gondoltam, hogy ennyire minimalistára fogtam volna. De azt továbbra is fenntartom, hogy lehet úgy értéket találni, hogy nem ismersz egy bajnokságot annyira, mint a Premier Leaguet vagy a Bundesligát, viszont a statok és hírek alapján észreveszed a lehetőségeket. :beerchug: 

#5 április 02, 2018, 09:54:15, davixxx
Kicsit úgy érzem támadásnak fogtad fel, én tényleg nem azért írtam hogy most beléd kossek, csak régen voltak ezekből problémák, ezert batorkodtam megkérdezni, hogy akkor most melyik az a minimum elvárás az elemzesnel ami már elfogadott. Mert én is megtudok indokolni egy tippet 200 karakterben és 1500 ban is, de régen az 1500 volt az elfogadott és ezt akartam letisztazni. :cya:

És ezzel pont az volt szurve, hogy minőségi erős tippek szulessenek és ne lehessen az hogy valaki bedob 3 tippet 5-5 perc alatt és azzal nyer, míg mások akár 20-30 percet is eltoltenek egy elemzés megírásával, de ezt majd adminok úgyis megmondják , hogy milyen követelményeknek kell megfelelni az új guruban

Idézetet írta: davixxx Dátum április 02, 2018, 09:49:25
Kicsit úgy érzem támadásnak fogtad fel, én tényleg nem azért írtam hogy most beléd kossek, csak régen voltak ezekből problémák, ezert batorkodtam megkérdezni, hogy akkor most melyik az a minimum elvárás az elemzesnel ami már elfogadott. Mert én is megtudok indokolni egy tippet 200 karakterben és 1500 ban is, de régen az 1500 volt az elfogadott és ezt akartam letisztazni. :cya:

És ezzel pont az volt szurve, hogy minőségi erős tippek szulessenek és ne lehessen az hogy valaki bedob 3 tippet 5-5 perc alatt és azzal nyer, míg mások akár 20-30 percet is eltoltenek egy elemzés megírásával, de ezt majd adminok úgyis megmondják , hogy milyen követelményeknek kell megfelelni az új guruban

Az elején, annak vettem. De aztán elkezdtem utánanézni a dolgoknak, és tényleg igazad van! Bennem volt valamiért, hogy 500 karakternél ne nagyon legyen több. Ez a szerkesztői dologból is adódott tudat alatt, hogy ne húzzuk az elemzést, mint a rétestésztát, mert az emberek többsége nem szeret olvasni, csak legörget a tipphez. Szóval jogos teljesen az észrevételed, és kérem a Főnökséget, hogy mind a mai, mind pedig a holnapi Bolton-Birmingham tippet törölje ha nem gond. A másikkal azért nem vagyok elégedett, mert arra meg 10 pontot adtam, ami nem reális, és most néztem, hogy ez is kizáró ok lehet idővel, ha valaki folyamatosan nagy téttel pakol. Utóbbit 6/10-nek érzem reálisan. Elnézést a kellemetlenségért, ha törlitek majd az elemzéseket, újakat írok, mert a tippeket továbbra is jónak érzem, csak a tálaláson változtatnék. Köszönöm!

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/353

Sztem ez az elemzes sem felel meg a kovetelmenyeknek  ;D

Admin, vmlinuz, utana tudnatok nezni?

Illetve kérdés, hogy darts terén a Guruban csak a Pontos eredményre való fogadás lesz elérhető? Valamint az elemzés részt ott sem lehet még sajna elérni! (Kérlek ne tépjétek a le a fejünket a komment áradat miatt! :-\ :beerchug:)

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 02, 2018, 10:02:37
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/353

Sztem ez az elemzes sem felel meg a kovetelmenyeknek  ;D

Admin, vmlinuz, utana tudnatok nezni?

engem meggyőzött  :beerchug:

Tudom, nehéz elszakadni a múlttól. A kommunisták is visszasírják sokszor azt.

A mostani SfGuru "chill" módban zajlik. A szűrőt eladtuk, mert nem eszünk több tésztát.  ;D

ui. Végképp nem kell itt jelezgetni, hogy ez meg ez nem jó (indoklásokra értem).

(csak halkan megjegyzem, hogy készül valami az igényesebbek számára is)

Idézetet írta: robmiller Dátum április 02, 2018, 09:59:18
Az elején, annak vettem. De aztán elkezdtem utánanézni a dolgoknak, és tényleg igazad van! Bennem volt valamiért, hogy 500 karakternél ne nagyon legyen több. Ez a szerkesztői dologból is adódott tudat alatt, hogy ne húzzuk az elemzést, mint a rétestésztát, mert az emberek többsége nem szeret olvasni, csak legörget a tipphez. Szóval jogos teljesen az észrevételed, és kérem a Főnökséget, hogy mind a mai, mind pedig a holnapi Bolton-Birmingham tippet törölje ha nem gond. A másikkal azért nem vagyok elégedett, mert arra meg 10 pontot adtam, ami nem reális, és most néztem, hogy ez is kizáró ok lehet idővel, ha valaki folyamatosan nagy téttel pakol. Utóbbit 6/10-nek érzem reálisan. Elnézést a kellemetlenségért, ha törlitek majd az elemzéseket, újakat írok, mert a tippeket továbbra is jónak érzem, csak a tálaláson változtatnék. Köszönöm!

Nem töröljük a tippeket, mert nem lehet tippet törölni. Az indoklásokat egyébként beküldés után még tudjátok a "helyszínen" módosítani.

#12 április 02, 2018, 13:08:09, vmlinuz
Idézetet írta: robmiller Dátum április 02, 2018, 10:23:54
Valamint az elemzés részt ott sem lehet még sajna elérni!
Ezt pontosítanád, mert nem értem mi a hiba.

És még milyen fogadási piac kellene dartsra?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 02, 2018, 13:02:08
Ezt pontosítanád, mert nem értem mi a hiba.

És még milyen fogadási piac kellene dartsra?

Amikor belemegyek a darts fülbe, akkor egyetlen fogadási piacot dob fel, és az a "Pontos eredmény". Kb. mint a fociban, hogy mennyi lesz a végeredmény, s arra pár variáció kb. 3.00-ás szorzótól felfelé.

Olyan piacra gondolok, hogy DNB, Hendikep, Kimenetel (12) stb. Illetve amikor rámegyek egy kiválasztott meccsre, mint akkor nem jelenik meg az elemzés fül, ahová a szöveget tudom gépelni. :(

https://www.sportfogadas.org/guru/event?id=573744

He elsőre nem tölte be az adatokat, klikkelj a felugró ablak mellé és újra a kimenetelre.