Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az szép, valakinek vagy valakiknek szép karácsonya lesz. A döntetleneket én is eltaláltam, erre kaptam 20 pontot, csak én az ATM-re 1-1-t tippeltem, a Barcára meg 2-2-t. :D

Sziasztok, van valakinek tapasztalata, hogy az Unibet K&H-ra való banki kiutalást sikeresen teljesíti vagy a KH szívózik?

Idézetet írta: Capo21 Dátum december 13, 2018, 18:06:16
Sziasztok, van valakinek tapasztalata, hogy az Unibet K&H-ra való banki kiutalást sikeresen teljesíti vagy a KH szívózik?

Nekem eddig mindig megjött hamar (többször 100k körüli összeg). Visszont kb 2%.os veszteséggel számolhatsz a SEPA utalásos pénzváltás miatt.

Idézetet írta: Capo21 Dátum december 13, 2018, 18:06:16
Sziasztok, van valakinek tapasztalata, hogy az Unibet K&H-ra való banki kiutalást sikeresen teljesíti vagy a KH szívózik?

Teljesíti.
Viszont a banknévnél nem szerepelhet speciális karakter, pl. az &, így azt ki kell törölni.

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 08, 2018, 13:38:31
Nekem nem működik az oldal Chrome/Win10 alatt már két napja. Firefoxszal és Chrome/Win7 kombóval viszont megy. Találkozott valaki ezzel a problémával?

Na, most már a Win7-es géppel se megy. Igaz, ott nem technikai hiba lép fel, hanem egyszerűen be se jelentkezik  :D   Chrome után meg ég és föld az internet explorer  ;D

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 18, 2018, 20:04:31
Na, most már a Win7-es géppel se megy. Igaz, ott nem technikai hiba lép fel, hanem egyszerűen be se jelentkezik  :D   Chrome után meg ég és föld az internet explorer  ;D

A sima Chrome-mal nálam sem lép be, viszont inkognitó módban minden további nélkül.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 18, 2018, 20:29:05
A sima Chrome-mal nálam sem lép be, viszont inkognitó módban minden további nélkül.

Nahát, valóban, köszi!  :ok:   Viszont ennek nyomán elkezdtem keresni, hogyan lehet egy konkrét oldal kukijait törölni, és így már működik simán is.

#3217 december 19, 2018, 07:27:09, guderian066
Üdv srácok!

Szerettem volna skrill-ről /forint a számla/ befizetni de nekem nem lehet. Csináltam egy virtuális kártyát a Skrill-nél de az viszont Mastercard s onnan se engedi. Beírom a kártyaszámot s mikor mennék tovább a kocka piros lesz s azt írja nem megfelelő formátum  :-\ Esetleg valakinek, valami ötlet?! Köszönöm előre is.

Idézetet írta: guderian066 Dátum december 19, 2018, 07:09:18
Üdv srácok!

Szerettem volna skrill-ről /forint a számla/ befizetni de nekem nem lehet. Csináltam egy virtuális kártyát a Skrill-nél de az viszont Mastercard s onnan se engedi. Beírom a kártyaszámot s mikor mennék tovább a kocka piros lesz s azt írja nem megfelelő formátum  :-\ Esetleg valakinek, valami ötlet?! Köszönöm előre is.
A skrill/neteller nem engedi a feltöltést bankkártyáról.
Alternatív megoldás lehet egy revolutos számla, amit fel lehet tölteni skrill/neteller-es kártyával. Itt csinálni egy virtuális visa kártyát és arról már engedi feltölteni.

eltűnt a supertoto/superscore. tudtok erről valamit? (megkérdeztem, de egyelőre nem válaszoltak)

#3220 december 21, 2018, 15:45:02, nathan15
Idézetet írta: nathan15 Dátum december 19, 2018, 20:29:15
eltűnt a supertoto/superscore. tudtok erről valamit? (megkérdeztem, de egyelőre nem válaszoltak)

na szóval: "néhány országban eltűnt a kínálatból", és "egyelőre nem tervezik visszatenni". úgy tűnik, a virtuális meccsekre fogadást találták ki helyette (bár magyar játékosoknak ez sem elérhető egyelőre)

Sziasztok! Kérem ha lehet nézzétek már meg,hogy a mai szerencsés csütörtök bónuszt felajánlja-e nektek.Nekem nem jön fel a bónusz ajánlatokban,de a főoldalon ott van.Sterintem valami hiba van a rendszerükben talán később látszani fog.
köszönöm

Idézetet írta: lacivagyok65 Dátum december 27, 2018, 08:58:21
Sziasztok! Kérem ha lehet nézzétek már meg,hogy a mai szerencsés csütörtök bónuszt felajánlja-e nektek.Nekem nem jön fel a bónusz ajánlatokban,de a főoldalon ott van.Sterintem valami hiba van a rendszerükben talán később látszani fog.
köszönöm

Nekem felajánlja.

#3223 december 28, 2018, 12:57:54, bwin user
Próbált már valaki visszautalni Revolut (virtuális) kártyára? Ha igen, hány nap alatt jött ki? 22-én este kértem ki és még mindig nem jött meg, bár azóta a mai volt az első munkanap, de hát nem tudom hogy az ilyen VISA visszautalásoknál miért kellenek munkanapok, ha teljesen automatizált a rendszer gondolom.

SZERK : Megjött végre revolutra a lé!  :D

Kifizetest kertem a számlámra es eddig mindig csont nelkul megkaptam.. Erre tegnap latom hogy a ftos osszeget atvaltotta Eurora.
Mióta van ez igy? Jo par ezer lesz ez a odavissza valtas.