Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ebben a témában a teniszről lehet majd beszélgetni. Cikkeket, érdekes információkat lehet itt közölni, s azokat megvitatni.

A turnék témái azok külön müködnek azokra mindig lessz egy külön témá nyitva.

Hali,valaki nem tudná megirni hogy mi lett vagy hogy áll a Ram, R v Reynolds, B Challenger meccs .(elöre is köszönöm a választ ) -Reynolds ra tetem és ha nyert én is nyertem ...

A mai mérkőzéseken, én argentín győzelmeket várok! Nalbandian, ugyan negatívan áll Ferrer -el szemben, de most a hazai pálya és a kemény borítás neki fog segíteni, számomra nagyon nagy meglepetés lenne, ha a spanyol nyerne. Del Potro -nál azért érzek egy kisebb rizikót, de valószínüleg ő is legyőzi Feliciano Lopez -t. Nalbandian már csak a képen látható testbeszéd miatt is nyerni fog, mintha Ferrer előre megadná magát!   :)

Idézetet írta: Titti7 Dátum november 21, 2008, 13:36:35
A mai mérkőzéseken, én argentín győzelmeket várok! Nalbandian, ugyan negatívan áll Ferrer -el szemben, de most a hazai pálya és a kemény borítás neki fog segíteni, számomra nagyon nagy meglepetés lenne, ha a spanyol nyerne. Del Potro -nál azért érzek egy kisebb rizikót, de valószínüleg ő is legyőzi Feliciano Lopez -t. Nalbandian már csak a képen látható testbeszéd miatt is nyerni fog, mintha Ferrer előre megadná magát!   :)

Ezt a Davis Kupa témába kellett volna irnod...de sebaj...:)

Jimmy Connorst letartóztatták Santa Barbarában

Jimmy Connorst péntek este vették őrizetbe, miután nem engedelmeskedett egy rendőri felszólításnak. A nyolcszoros Grand Slam-győztesnek e szerint el kellett volna hagynia a stadion területét egy kisebb összetűzést követően – áll a rendőrségi közleményben.

Connorst a mérkőzés elején tartóztatták le, de további részleteket nem közöltek az esetről.

(forrás: NSO)

#5 december 09, 2008, 12:43:51, Milan
Visszavonul a holland Martin Verkerk

2003-ban a holland teniszező Roland Garros döntőt játszott, s most a 30 éves játékos úgy gondolja, hogy már nem képes visszakerülni a legjobbak közé, ezért inkább visszavonul.

Csúnya baki az Ns-től. Szép is lett volna, ha egy ilyen fakezű GS-et nyer. Kikapott a döntőben Ferrero-tól 3 szettben.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 09, 2008, 12:12:10
Csúnya baki az Ns-től. Szép is lett volna, ha egy ilyen fakezű GS-et nyer. Kikapott a döntőben Ferrero-tól 3 szettben.

Láttod...baki részemről is...mert zavarta valami a szememet...én is úgy emlékeztem, hogy Ferrero nyert, hisz láttam a döntőt, s akkor a hollandnak szurkoltam.


A naptárat nézvén el is jött az év első Masters -e, Indian Wells -ben 12-én kezdik ütni a labdát a férfiak,
s ezzel már nem is lesz megállás, sorozatban jönnek a Masters tornák, már alíg várom!  ::)

       
Márc. 12.  ATP World Tour Masters 1000 Indian Wells, CA, U.S.A.

Márc. 25.   ATP World Tour Masters 1000 Miami, FL, U.S.A.

Ápr. 12.  ATP World Tour Masters 1000 Monte Carlo, Monaco

Ápr. 27.   ATP World Tour Masters 1000 Rome, Italy


Máj. 10.  ATP World Tour Masters 1000 Madrid, Spain


Ezek a tornák mindig 2 hetesek? Azt sem értem, hogy miért hétközben kezdődnek!

Idézetet írta: tibi181818 Dátum március 09, 2009, 00:12:52
Ezek a tornák mindig 2 hetesek? Azt sem értem, hogy miért hétközben kezdődnek!

Dehogy kéthetesek...köztük vannak nem-Masters tornák is...

Na egy tízmillió forintos kérdés a tenisszakértőknek. Aki megválaszolja azelőtt le a kalappal.
Mi a közös a következő játékosokban: Vera Zvonareva, Albert Costa, Andrei Pavel, Meghann Shaugnessy, Dominik Hrbaty, Francesca Schiavone?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 17, 2009, 07:47:02
Na egy tízmillió forintos kérdés a tenisszakértőknek. Aki megválaszolja azelőtt le a kalappal.
Mi a közös a következő játékosokban: Vera Zvonareva, Albert Costa, Andrei Pavel, Meghann Shaugnessy, Dominik Hrbaty, Francesca Schiavone?

Ide valami vicces választ kell írni vagy tényleg komoly a kérdés?

Nem tudom , de valami olyasmire gondolok ,hogy mindannyian verték már meg a világranglista első 10 helyezettjét, de ők világelsők még sose voltak , vagy valami Grand Slammel kapcsolatos dolog...

Idézetet írta: Boldi Dátum április 17, 2009, 09:37:14
Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 17, 2009, 07:47:02
Na egy tízmillió forintos kérdés a tenisszakértőknek. Aki megválaszolja azelőtt le a kalappal.
Mi a közös a következő játékosokban: Vera Zvonareva, Albert Costa, Andrei Pavel, Meghann Shaugnessy, Dominik Hrbaty, Francesca Schiavone?

Ide valami vicces választ kell írni vagy tényleg komoly a kérdés?

Nem tudom , de valami olyasmire gondolok ,hogy mindannyian verték már meg a világranglista első 10 helyezettjét, de ők világelsők még sose voltak , vagy valami Grand Slammel kapcsolatos dolog...

Hát Andrei Pavel és Meghann Shaugnessy meglepne ha vert volna már meg top10-es játékost.

A helyes válasz, hogy ők hatan voltak érintettek a 3 évvel ezelőtti los angelesi szex-botrányban ;D  Amúgy fogalmam sincs, de ez jól hangzik. Komolyra fordítva; esetleg valami magyar szál? :icon_confused: