VB Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tippelj az Irán - Spanyolország mérkőzés kimenetelére, az első gólszerzőre, illetve az első gól időpontjára és 1.500 Forint értékű Unibet bónuszt nyerhetsz.

Tippelj MOST! (az előzetes végén töltsd ki a mezőket)

Ezen kívül, ha az Unibeten fogadsz a mérkőzésre, akkor a végén egy sorsoláson vehetsz részt, ahol 300.000 Forint ütheti markod. Minél több fogadást helyezel el meccs előtt, vagy élőben, annál több sorsjegyet kapsz.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 20, 2018, 12:50:21
VB Mérkőzéstipp - nyertesek:

2. csoportkör:

RUS - EGY: LosGabos
POR - MAR: Nyuszika10

Gratulálunk! Nyereményetek egy 1.500 Forint értékű Unibetes bónusz.

Esetleg (csak kíváncsiságkép), nem lehetne oda írni,hogy a nyertes hanyadik percet tippelte?

#17 június 20, 2018, 19:01:27, SPF Admin
Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 20, 2018, 12:50:21
VB Mérkőzéstipp - nyertesek:

2. csoportkör:

RUS - EGY: LosGabos (49)
POR - MAR: Nyuszika10 (33)
URU - KSA: RasTaszi (7)

Gratulálunk! Nyereményetek egy 1.500 Forint értékű Unibetes bónusz.

Itt vannak. Mondjuk nem igazán van értelme így beírni.

Figyelem! Nem a legközelebbi időpont a mérvadó. Ha 10 játékos eltalálja a mérkőzés kimenetelét, illetve az első gólszerzőt, akkor az illető 10 játékos között sorsolunk.

Egyébként meg tudjátok nézni a nyerteseket az előzeteseknél, s ott írja a győztes tippjét is.  ;)

https://focivb2018.org/merkozestipp/

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 20, 2018, 12:50:21
VB Mérkőzéstipp - nyertesek:

2. csoportkör:

URU - KSA: RasTaszi (7)
IRN - ESP: bancho

Gratulálunk! Nyereményetek egy 1.500 Forint értékű Unibetes bónusz.

VB Mérkőzéstipp - Június 21.:

Az alábbi előzetesek végén tippelhettek a mérkőzések kimenetelére, az első gólszerzőre, illetve az első gól időpontjára és 1.500 Forint értékű Unibet bónuszt nyerhettek:

Franciaország – Peru: Lelkesedésből nincs hiány

Dánia – Ausztrália: Szenvedés a köbön

Argentína – Horvátország: Jól is elsülhet

Ezen kívül, ha az Unibeten fogadsz a mérkőzésre, akkor a végén egy sorsoláson vehetsz részt, ahol 300.000 Forint ütheti markod. Minél több fogadást helyezel el meccs előtt, vagy élőben, annál több sorsjegyet kapsz.


Hali Adminok,

Kérlek ránéztek a francia - Peru meccsre, mert szerintem én nyertem a játékot, mivel Mbappe volt a tippem, francia win és 32.perc.

Köszi előre is

Idézetet írta: davixxx Dátum június 21, 2018, 19:39:47
Hali Adminok,

Kérlek ránéztek a francia - Peru meccsre, mert szerintem én nyertem a játékot, mivel Mbappe volt a tippem, francia win és 32.perc.

Köszi előre is

Nem számít a gól időpontja.

Most lehet én vagyok a hulye, de nem az a lényege ennek a játéknak, hogy eltalaljuk a helyes gólszerzőt, végeredményt és az első gól időpontját?

Így Úgy lenne értelme, mert így van feltüntetve a szabályzatban is. Mivel a gól időpontja nem számít, ezért arra nem is kellene tippelni... Mindegy, ezt a döntést hozták.

Én úgy értelmeztem, hogy csak akkor számít, ha telibe találja valaki. Különben tényleg nem lenne értelme.

Ja most látom egy kommentben.. Véleményem szerint ez full hülyeség, és értelme sincs, meg miért játék közben lett ez megváltoztatva? Na mindegy így jártam akkor..
Köszi a segítséget  :beerchug:

#27 június 21, 2018, 20:34:59, BvB_09
Elnézést kérek, én úgy értelmeztem, hogy az nyer, aki közelebbi időpontot határoz meg (a szabályzat alapján gondoltam, de a komment egyértelműsítette).

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 21, 2018, 20:29:35
Én úgy értelmeztem, hogy csak akkor számít, ha telibe találja valaki. Különben tényleg nem lenne értelme.

Miért ne lenne? Hány ilyen tippelos játék volt már..csak ott mondjuk kimenetelt nem kellett tippelni. De úgy lenne értelme ha megvan a kimenetel és a gólszerző akkor aki közelebb tippeli az időpontot az nyer..mindig is így volt azért is írtam. Eszembe se jutott hogy nem így van, szabályzatot is végig nyalaztam. De mindegy, így jártam majd legközelebb  ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum június 21, 2018, 20:33:43
Miért ne lenne? Hány ilyen tippelos játék volt már..csak ott mondjuk kimenetelt nem kellett tippelni. De úgy lenne értelme ha megvan a kimenetel és a gólszerző akkor aki közelebb tippeli az időpontot az nyer..mindig is így volt azért is írtam. Eszembe se jutott hogy nem így van, szabályzatot is végig nyalaztam. De mindegy, így jártam majd legközelebb  ;D

Jobb később nyerni, nagyobb lesz a bónusz is.  :ok: