SPF Kupa Nyertesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


csatarid kollégának szívből gratulálok!

Amikor láttam, hogy a negyeddöntőben ellene kell majd küzdenem, szívtam is a fogam rendesen...
Nagyon kiegyensúlyozottan játszott, amit én ki nem állhatok!   ;D

Grat még egyszer!

Köszi Knapp  ;D ;) Éppen a döntőt szúrtam el, de szerencsésen jöttem ki a dologból és sikerült megnyerni!

Most elsején elég nagy lépést tettem a rájátszás felé  ::), remélem lesz lehetőségünk összecsapni újra, mondjuk a döntőben!  :ok:

Sok sikert!


Én is gratulálok csatarid! :beerchug:
Szerettem volna összekerülni Veled vagy valamelyik másik ismerőssel a rájátszásban, de most nem jött össze. Majd augusztusban. ;) ;D

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 01, 2011, 22:50:22
Én is gratulálok csatarid! :beerchug:
Szerettem volna összekerülni Veled vagy valamelyik másik ismerőssel a rájátszásban, de most nem jött össze. Majd augusztusban. ;) ;D

Köszi Pisti!

Az első dolog ami eszembe jutott amikor megvolt a nyolcaddöntő párosítása hogy hogyan tudnálak legyőzni az elődöntőben  :redchug:
Sajnáltam is hogy kizúgtál...    Ami késik nem múlik, remélem most összejön a párharc!   :beerchug:

Gratulálok a nyertesnek, valamint a rájátszás többi résztvevőjének!   :great:   :beerchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 01, 2011, 23:05:14
Köszi Pisti!

Az első dolog ami eszembe jutott amikor megvolt a nyolcaddöntő párosítása hogy hogyan tudnálak legyőzni az elődöntőben  :redchug:
Sajnáltam is hogy kizúgtál...    Ami késik nem múlik, remélem most összejön a párharc!   :beerchug:
A 6020 pontom kevés volt a továbbjutáshoz :D De megbeszélem Várdával, hogy augusztusra bérelje ki nekünk az egyik elődöntőt! ;) ;D

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 01, 2011, 23:11:25
A 6020 pontom kevés volt a továbbjutáshoz :D De megbeszélem Várdával, hogy augusztusra bérelje ki nekünk az egyik elődöntőt! ;) ;D

Korrekt!  :D

SPF Kupa - Augusztus 2011 - Nyertesek:


Győztes: APURIMAC - 30 euró Moneybookers által

Döntős: flamman - 20 euró Moneybookers által

Elődöntősök: canoo és 1886 - 15 euró Moneybookers által

Negyeddöntősök: Knapp, csatarid, Carlos66, beni - 5 euró Moneybookers által



Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk az összes játékosnak!  :great:

Gratulálok a győztesnek és a helyezetteknek!  :great:

Gratulálok a rájátszás valamennyi résztvevőjének!   :great:

Gratulálok a  nyertesnek és persze a helyezetteknek is!  :beerchug:  :great:

Gratulálok a nyertesnek és a helyezetteknek! :great:

A szeptemberi nyertesek erdélyben ragadtak ?  :beerchug:

SPF Kupa - Szeptember 2011 - Nyertesek:


Győztes: A-R-S-E-N-A-L - 30 euró Moneybookers által

Döntős: Ricardo21 - 20 euró Moneybookers által

Elődöntősök: csungi és szumos - 15 euró Moneybookers által

Negyeddöntősök: Etoo, Zsangaben, Geryy, canoo - 5 euró Moneybookers által



Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk az összes játékosnak!  :great: