Premier League 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



"A Manchester United lesz a bajnok, a Liverpoolt megelőzve" - Gary Neville.

Hát ööö...

#32 augusztus 17, 2019, 14:36:43, TiB
Két Zámbó Jimmy is kevés volt, Barneshoz eljutott a labda, és gól.



Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 17, 2019, 14:33:55
Két Zámbó Jimmy is kevés volt, Barneshoz eljutott a labda, és gól.


Szerintem inkább Balázs Pali koria, 0-ás dauer vízzel megégetett fürtjeire hajaznak.

Lampardnak lesz ideje a családra karácsonykor.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 18, 2019, 20:39:33
Lampardnak lesz ideje a családra karácsonykor.

;D ;D ;D Szólj ha valahol fogadni is lehet rá, hogy meddig marad  :redchug:

Már csak a két "szélsőségem" 100%-os, az is csak szombatig.  ;)

Adna tanácsot Frank Lampardnak a Chelsea élén?

Harry Redknapp: Nem szívesen. A maga ura, értelmes, nagyon alaposan ismeri a játékot. Biztos, hogy nagy erőfeszítésekre lesz szükség a részéről. Én ajánlottam be a Derbynél. Jól ismerem az elnököt, Mel Morrist, és felhívtam, amikor Gary Rowett távozott. Azt mondtam neki, hogy általában nem jól választ, próbálja ki Lampardot. Azt felelte, neki tapasztalt ember kell. Arra kértem, legalább beszélgessen el vele, mert fantasztikus ember, és sokat adna a klubnak. Erre megjegyezte, hogy másnap Londonban lesz. Eddig a pillanatig nem is beszéltem Lamparddal erről, de akkor felhívtam, és megkérdeztem, lenne-e kedve a Derby kispadjához. Igent mondott, úgyhogy megszerveztem a találkozót másnap délután hatra. Este nyolckor már azzal hívott, hogy övé az állás.

Érdekes kérdések, érdekes válaszok: https://www.fourfourtwo.hu/kerdezd-meg-pacekba/nagyinterju-harry-redknapp-fourfourtwo-hu-85500/

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 14, 2019, 17:47:34
"A Manchester United lesz a bajnok, a Liverpoolt megelőzve" - Gary Neville.

Southampton - Man Utd 1:1

  ;D ;D ;D


Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 31, 2019, 21:40:42
https://www.rt.com/sport/467714-mane-angry-salah-selfish/

Jogosan érezheti Mane és a szurkolók is, hogy Salah túlságosan önző. A Firminonak adott gólpassza sem volt szándékos, de így legalább Bobbynál nem húzta ki a gyufát :) Klopp megoldja, ahogyan Pep is megtette az Aguero ügy esetében - https://www.youtube.com/watch?v=IN92d-02HQ0 - igaz ott most a béke érdekében 'jól' jött Gabriel Jesus sérülése.

Azért a cikkben ez a legfontosabb:
The scenes took the shine off what was Liverpool's 13th straight Premier League win as they returned to the top of the table with four victories from four games this season. 

Liverpool and Chelsea suspend 1XBet advertising

Premier League clubs Liverpool and Chelsea have suspended all advertising with Russian-owned betting operator 1XBet – a week after Tottenham Hotspur terminated its sponsorship with the brand.

The move follows advice from the UK Gambling Commission warning that the clubs risked fines and prosecution if they continued to promote 1XBet.

Cyprus-based 1XBet had its licence suspended in the UK after reports that that brand was a platform for inappropriate betting markets.

According to the gambling business new website iGaming Business, the UK Gambling Commission informed the clubs that any promotion of 1xBET in the UK may be illegal, and could result in "unlimited fines and imprisonment sentence for up to 51 weeks".

The UK Gambling Commission further explained that licensed gambling operators were not allowed to advertise on websites with illegal material, the website said.

In the last week, 1XBet has been removed from the list of club sponsors on the Liverpool FC ad Chelsea websites.

The brand will also be removed from the LED perimeter board rotation for the clubs' home games – 1XBet's primary reason for sponsoring.

(forrás: sportbusiness.com)

Kellett nektek 1xbet.  ;D

Üdv. Most tervezek feladni egy long fogadást. Van valakinek jó gondolata kieső csapatra? Köszi.

#44 szeptember 14, 2019, 12:41:40, csabax
Szokták említeni, hogy olykor pihentetni kell a focistákat. Íme egy példa a nagyon sok közül, hogy miért érdemes:

Roberto Firmino, az FC Liverpool brazil válogatott játékosa e hét első felét USA nyugati partjának legnagyobb városában töltötte, ugyanis 2019. szeptember 11-én, szerdán kezdőként lépett pályára Los Angelesben a Brazília - Peru mérkőzésen.
Tehát Bobby Firmino szerdán még játszott, majd csütörtök hajnali 4 órakor repülőre ült és 11 órán keresztül utazott Londonba. Onnan egy másik repülővel Liverpool városba utazott, ahova vélhetően csütörtök kora este érkezett meg. Maradt egyetlen pihenőnapja, a péntek, hiszen szombaton már ismét újabb mérkőzése van: FC Liverpool - Newcastle United FC. Vagyis Firmino számára körülbelül 1 nap állt rendelkezésre, hogy kiheverje a Los Angeles és Liverpool közötti 8 órás időeltolódást és ismét teljesen fitt legyen. Ezen szombati meccset követően Bobby Firmino újabb egyetlen napot kap pihenésre, mert hétfőn máris ismét utaznia kell. Nápolyba repül a csapatával, ahol 2019. szeptember 17-én, kedden a Napoli - Liverpool Bajnokok Ligája-mérkőzésen fog szerepelni.

Röviden: 6 nap alatt utazás a Los Angeles - Liverpool - Nápoly útvonalon és 3 mérkőzésen való részvétel.
Újra: mindez 1 héten belül, mindössze 6 nap alatt!