Legidegesítőbb bukási típus sportfogadásban?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van ami különösen idegesít? Vagy ha már elmegy a fogadás, mindegy hogyan?

Elcsépelt tippmixes mondás az egyen ment el, de az sem eshet jól, ha a 92. percben jogtalan büntető miatt buksz.

Nálam a hazai csapat gólt szerez szokott idegesítő lenni. Olvasd tovább

Neked van ilyen egyáltalán?

Under/over fogadás. Általában az ellenkezője sikerül de erről már volt téma.. Na meg az asztalitenisz győztesre való fogadás, orosz ukrán bundásligában. Ennek ellenére nem tudok leszállni róla.  :crazy:

Alapvetően az dühít fel, mikor egy nagyobb (3.00-4.00) körüli tipp megy el a 95. percben (volt rá példa, hogy 11-sel, öngóllal...).  Illetve ami kicsit idegesít, hogy pl a legkisebb "alibi" oddsok nagyon nagy százalékban buknak. Nem is szoktam rakni, sztem totál értelmetlen, kis túlzással hasonló arányban fogom meg az x-eket. Pl a maradj talpon tippjátékban az 1.20-as oddsoknál ritkán jön 3 egymás után be, most is az első 1.20-as tippel kiestem. De lehet, hogy csak én vagyok balfék... Mindenesetre, ha elmegy egy 1.20 körüli odds, akkor úgy érzem palira vettek a bukik, meg hogy hihetetlen hogy mindig belenyúlok, míg ha egy 3.50-es megy el, akkor csak legyintek: persze, nem sok esély volt rá, ha jön a következő, akkor is pluszban leszek bőven. Valamint még valami, bár lehet csak beképzelem: ha fogadok és nézem is a meccset, szinte tuti bukta....  :D ;D :D

Amikor focinál félidő overt húzok, nem jön, de a 2. félidő első percében egyből gól van, na az fel tudja bszni az agyam  ;D

Nekem talán a(z volt) legbosszantóbb, ha egy tenisz mérkőzés esetén kielemeztem, hogy az esélytelenebb megszoríthatja az esélyest, ezért tettem egy overt a gémekre. Erre a nagy underdog olyan simán nyer, hogy nem jön le az over.. :D :redchug:

Az első félidőben van 3-4 gól, teszem, hogy lesz még 2, erre a második félidő 0 gól.... :wall:

Volt mostanában nem egyszer hogy underre tettem kosár pontnál 2 perc van vissza majdnem 10 a különbség,eshetne rajta még vagy 20 pont is,akkor is bejön,erre x lesz,és persze a hosszabbitásban meg szórják  3-ast mint a mama a magvakat a galamboknak...

jégkorong harmad under/ over

9 éve fogadok korong-ra. még egyszer sem fordult elő, hogy amikor under kellett akkor legyen elvett gól az adott harmadban. bezzeg amikor over kell, nagyon sokszor előfordul

Élő asztalitenisz-fogadás, több verzió:
2 ponttal vezet az egyik játékos, 3,5-4,0-es oddson fogadok az ellenfélre, hogy ő éri el mégis előbb az 5, 7 stb. pontot (asztalitenisz teljesen lutri, ezek az oddsok igen magas százalékban be is jönnek). Ki is egyenlít a favoritom, mondjuk 6-6-ra, 8-8-ra, a felvehető pénz már többszöröse a tétemnek, a kisördög nem hagy nyugodni, nem is veszem fel, mert itt már abszolút 50 %, hogy jöjjön, de aztán mégsem jön be...
Másik: szintén fogadok valakire 2,50-2,70 oddson, hogy eléri pl. az 5 pontot, vezet is 4-1-re, nem veszem fel a pénzt, persze az ellenfélnek lesz 5-4...

Lényeg, amikor magas oddson fogadok valamire (gyakorlatilag én mindig azt teszem...), és az események úgy alakulnak, ahogy én terveztem el, majd a végén mégis kiderül, hogy nem én nyerek, hanem az iroda, az nagyon idegesít. Úgy gondolom, hogy jó az okoskodásom, látom, hogy a kezdeti magas odds a végére semmit sem ér, aztán mégis :)

Idézetet írta: flamman Dátum február 10, 2021, 08:35:10
Élő asztalitenisz-fogadás, több verzió:
2 ponttal vezet az egyik játékos, 3,5-4,0-es oddson fogadok az ellenfélre, hogy ő éri el mégis előbb az 5, 7 stb. pontot (asztalitenisz teljesen lutri, ezek az oddsok igen magas százalékban be is jönnek). Ki is egyenlít a favoritom, mondjuk 6-6-ra, 8-8-ra, a felvehető pénz már többszöröse a tétemnek, a kisördög nem hagy nyugodni, nem is veszem fel, mert itt már abszolút 50 %, hogy jöjjön, de aztán mégsem jön be...
Másik: szintén fogadok valakire 2,50-2,70 oddson, hogy eléri pl. az 5 pontot, vezet is 4-1-re, nem veszem fel a pénzt, persze az ellenfélnek lesz 5-4...

Lényeg, amikor magas oddson fogadok valamire (gyakorlatilag én mindig azt teszem...), és az események úgy alakulnak, ahogy én terveztem el, majd a végén mégis kiderül, hogy nem én nyerek, hanem az iroda, az nagyon idegesít. Úgy gondolom, hogy jó az okoskodásom, látom, hogy a kezdeti magas odds a végére semmit sem ér, aztán mégis :)

Én is így szoktam az asztalitenisznél próbálkozni. Az esélyeseket vadászom akik hátrányba vannak, akár két szettesben is és van rájuk 2,2-3,5 közötti odds. Sokszor megfordítják a meccset és már 1.10-1.30 körüli odds van rájuk de valahogy az esetek kb 50%-ban utána mégis képesek kikapni és így megszivatni miután már nyeregben érzem magam. Persze tudom vegyem ki a lét olyankor, de ha így teszek akkor meg hozzák 90%ban. Nehéz eset, elkéne felejteni ezt a sportot de nem megy. :redchug:

Néha védeni kell a szögletes fogadásokat góllal.

Az sose zavart, ha simán elbukott egy ilyen gólos fogadás, de ha kihagyott tizivel ment el, akkor felforrt a vérem.

Szerencsére ennek már vége, mert a bet365 bedobálja ilyenkor tizinél, hogy kihagyják, 4,00-es oddson.

Mindig szoktam védeni az eredeti gólos fogadást, mert meglepően sokszor marad ki, és az a legszebb, ha kihagyja, és a kipattanót berúgja a koma, mert akkor minden nyer, a kihagyott tizi és a gólos is.



Idézetet írta: szalist Dátum február 09, 2021, 21:19:11
Volt mostanában nem egyszer hogy underre tettem kosár pontnál 2 perc van vissza majdnem 10 a különbség,eshetne rajta még vagy 20 pont is,akkor is bejön,erre x lesz,és persze a hosszabbitásban meg szórják  3-ast mint a mama a magvakat a galamboknak...

Én fordítva szoktam lenni. Hányszor mentett már meg az OT.

Épp ezért én az undereket utálom. minden sportban, így nagyon nagyon ritkán teszek. Legutóbb a dél koreai kézi meccsre tettem ahol 70gól volt az alap line.



Siheder koromban ilyen NBA-s bukás számtalan volt:

Player special, over pts,  szinte tuti volt, 2 perc után bokaficam, 2 pontot dobott
szintén player spec, 2 technikaival kivágták, 3. negyedben már majdnem megvolt pedig az over.

Ha over kell a végén, akkor nagy különbségnél bejönnek a suták a végén, dobálnak mindenhová, a végén meg lepattogtatják, cumi

Egyszer underem volt, itt is nagy volt a különbség, bejöttek a suták, de nagyon rohangáltak le-fel, kezdett szorulni a hurok, pedig nagyon stabil volt a tipp, végül 20-pontos vezetésnél 2 ponttal a határ alatt voltam, amikor 10 másodperccel a vége előtt lejött egy utolsó dobás, örültem, a csávó aki leszedte, elkezdte vezetni a labdát, a többiek pacsiztak, átért a félpályán, ráemelte majdnem félpályáról, sima tripla, zutty, egy ponttal cumi.

Nagyon fontos, hogy a vesztes fogadások után meditáljunk, mint Nicole Scherzinger.