Csapatok tiltólistán

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 16, 2021, 19:12:20, Chan
Csapatok tiltólistán

Melyik az a csapat, amelyikkel mindig bukod a fogadást? Vagy ilyen nincs, csak egy véletlen miatt képződik alaptalan félelem?

Nálam az AS Roma talán ide sorolható. Olvasd tovább


Nálam a Forlán-Agüero-féle Atletico volt ilyen régen. Egyszerűen képtelen voltam eltalálni, hogy épp nyernek, vagy kikapnak. Egy idő után már rendesen idegesített, ha x2-őt húztam, hazai volt, vagy fordítva, 1x-nél kettes, ha undert húztam biztos volt egy 4-2, igazi mumus volt az Atleti.

Persze azóta sok minden változott, megjött Simeone, aztán mostanában nem nagyon kapnak ki  ;D

De az AC Milan is igazi mumus volt régebben, talán ezért sem lettem AC Milan szurkoló.

Most talán a Fradi női kézicsapata, meg a magyar női kéziválogatott az, amelyet erre a bizonyos tiltólistára kéne tenni, valahogy mindig mást játszanak, mint amire épp számítok  :redchug:

Idézetet írta: Chan Dátum február 16, 2021, 19:10:07
Csapatok tiltólistán

Melyik az a csapat, amelyikkel mindig bukod a fogadást? Vagy ilyen nincs, csak egy véletlen miatt képződik alaptalan félelem?

Nálam az AS Roma talán ide sorolható. Olvasd tovább

Az összes.

Az a Forlan-Agüero féle Atleti tényleg rémálom volt fogadás szempontjából :D egyik héten világi focit toltak, aztán pár nappal később alig futottak és simán kikaptak. Csak úgy kiragadtam egy részletet abból az időszakból a csatolt képen: legyőzi őket a Malaga otthon, aztán döntetlen a Santandernél, majd győzelem a Barcelona ellen, utána vereség az Almeria ellen, majd gála a Valencia ellen, amit egy zaragozai döntetlen követ ;D