Szocsi 2014 - XXII. téli olimpia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum február 07, 2014, 20:07:03
De. Írok is egy emailt a közmédiának.. :D
visszaírják, amit Knappnak is:-)

#31 február 08, 2014, 11:40:03, Powell
Remélem sikerül egy szép kis pluszt összehoznom az olimpia végére.

Tchekaleva - Steira 1,55
ERŐS TIPP


Kostenburg nyer 3,00
gyenge tipp

#32 február 08, 2014, 11:39:51, Powell
Kalla - Johaug 1,65

Erősnek tűnik a svéd


#34 február 08, 2014, 15:07:42, Powell
férfi,5000 m gyorskorcsolya

Skobrev - Sheong Hoon Lee 1,8

Idézetet írta: Powell Dátum február 08, 2014, 11:27:15
Kalla - Johaug 1,65

Erősnek tűnik a svéd
futam előtt 2.75-ön tettem Kallát 5K-val Johaug ellen. Most már lesz miből bukni a délután biathlon versenyen  ;D

Az szép fogás :ok: Én is ettől félek ;D :)
Valamit majd durrantok én is az tuti.

Szerintem az oroszok elcsipnek biatlonban egy érmet, kérdés ki lesz az, nekem a tippem Shipulin.

Ááá, az az igazás, hogy ha meg akarom adni magamnak az esélyt, hogy pluszban zárjam az Olimpiát, el kell felejtenem a biathlont. Nincs, nem létezik  ;D

Egyébként korinál csak én szurkolok annak, hogy legyen bukás. Azt sem tudom, hogy ki kicsoda, csak annak szurklok, hogy legyen bukás, meg jó kis szópárbaj a versenyzők között. Vagy egy kis tettlegesség  ;D

Azt mondták a legnehezebb pálya sochi-i, szóval ez azt jelenti hoy a futás még inkább felértékelődik. Svendsen és Fourcade a legjobb, így ők hibával is nyerhetnek, a többieknek hibátlan kell..
Tavaly Forucade a komplett mezőnyre rávert fél percet a spritben, sztem ez ma sem lesz másképp..

Az én tippem: Fourcade, Svendsen,Schempp(vagy egy másik német)

Hiszek neked, Fourcadot megkínálom egy kövér ezressel 2.75-ön  ;D Ha jön OK, ha nem az sem baj.

#41 február 08, 2014, 16:53:02, Powell
férfi biathlon 10km sprint

Rastorgujevs - Slesingr 1,9

Agyhúgykövet kapok.. Nem elég, hogy az első 20percet nem mutatják a biathlonból, erre mikor kapcsolhatnának oda, az amúgy 88.helyen végző magyar apját kell kérdezgetni a stúdióban.. nehogy lássuk Svendsen első lövészetét.. Kurva m1


A szánkóhoz meg annyit, hogy Szujó az F1 alatt megtanulhatta volna a számokat. Loch majdnem 1tizeddel vezetett 2ellenörzőponton, erre akkurátusan 1századot mondott.. Édes Istenem..

Powell..

Shipulin mit szed vajon? amit Starikh?

Még a végén kitart az öreg előnye. :angel: Nézhetetlen ez a magyar közvetítés, ráadásul ez a rengeteg reklám.  :crazy: