Mido9292 Napló

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én leginkább teniszre szoktam fogadni,viszont ezek a "bemutató/nemzeti tornák/mérkőzések" nem igazán tetszenek. Amíg vissza nem térnek a megszokott komoly presztizsű tornák, addig egyéb sportágakból próbálok minden nap egy szelvényt összehozni.
Mára: Crystal Palace - Chelsea
Tipp: Chelsea -1,5 (AH hendi) Odds: 2,28
Iroda: unibet
A hazaiaknak szinte mindegy mi lesz, ők már nem eshetnek ki. A kékeknek kötelező bl helyen végezni, ha nem jutnak 4-be,az igen jelentős bevételkiesést fog eredményezni, márpedig jövőre a bérköltség is jelentősen emelkedni fog az érkező sztárok miatt.Ma nem bízhatják a véletlenre, gólokkal kell nyerniük.

Idézetet írta: Mido9292 Dátum július 07, 2020, 13:16:20
Én leginkább teniszre szoktam fogadni,viszont ezek a "bemutató/nemzeti tornák/mérkőzések" nem igazán tetszenek. Amíg vissza nem térnek a megszokott komoly presztizsű tornák, addig egyéb sportágakból próbálok minden nap egy szelvényt összehozni.
Mára: Crystal Palace - Chelsea
Tipp: Chelsea -1,5 (AH hendi) Odds: 2,28
Iroda: unibet
A hazaiaknak szinte mindegy mi lesz, ők már nem eshetnek ki. A kékeknek kötelező bl helyen végezni, ha nem jutnak 4-be,az igen jelentős bevételkiesést fog eredményezni, márpedig jövőre a bérköltség is jelentősen emelkedni fog az érkező sztárok miatt.Ma nem bízhatják a véletlenre, gólokkal kell nyerniük.
Ez sajnos vesztes , pedig 2x is vezettek 2 góllal :(

Holnapra:
ANGLIA: Premier League - 34. forduló
08.07.2020 21:15
Brighton - Liverpool
Liverpool győzelem
1,58
unibet
Nem teljesen koncentrált a Liverpool, viszont ég és föld a két csapat játéktudásban. Firmino nem kezdett legutóbb, itt szerintem végigjátsza a meccset,és ez kulcsfontosságú lehet(Ettől függetlenül nem tennék a góljára, max gólpasszra.) a brightoni védelem megbontásában.

Még egy meccs amiben látok fantáziát mára:

20:15, Thiem's Seven, -, clay
Thiem Dominic       Rublev Andrey
Tipp: Thiem 2-0
Odds:2,10
Iroda:William hill
Thiem a legjobb salakon Nadal után ehhez nem férhet sok kétség. A motiváció lehet talán kérdéses, de a 100 ezer euro azért egy ilyen ínséges évben korrekt díjazás, úgyhogy szerintem simán fogja hozni ezt a meccset az osztrák.

A tegnapi nap 2/2 , ráadásul elég simán jöttek a tippek. A pool már 8. percben kettővel ment, Thiemnek pedig tie breakre sem volt szüksége, simán hozta mindkét szettet.

Mára egy focit néztem ki:Tottenham győzelem 1,70 unibeten
Mourinhoéknak már nincs hibázási lehetőség, kb minden meccset be kellene húzniuk hogy reménykedhessenek a bl indulásban. A Bournemouthnak is kellene a pont a bentmaradáshoz,de nincs olyan erő és minőség idén ebben a csapatban hogy bentmaradjanak. A Spusrnek ez ma kötelező győzelem.

Idézetet írta: Mido9292 Dátum július 09, 2020, 13:14:37
Mára egy focit néztem ki:Tottenham győzelem 1,70 unibeten
Mourinhoéknak már nincs hibázási lehetőség, kb minden meccset be kellene húzniuk hogy reménykedhessenek a bl indulásban. A Bournemouthnak is kellene a pont a bentmaradáshoz,de nincs olyan erő és minőség idén ebben a csapatban hogy bentmaradjanak. A Spusrnek ez ma kötelező győzelem.
Vesztes
Nagyon gyenge meccs volt. A Tottenhamnek nem volt kaput eltaláló lövése, így meg elég nehéz nyerni...

Mai tippek:
Hands, Tom - Willis, Marcus
Tenisz / UK Pro Series / Men's Singles
2020. júl. 10. 16:15
Mérkőzés nyertese
Willis, Marcus
Odds: 1,85
Iroda: unibet
Willis a rutinosabb  és a jobb képességű játékos, igazából nem értem miért lőtték be nagyjából 50-50-re a bukik, majd kiderül...

SPANYOLORSZÁG: LaLiga - 35. forduló
10.07.2020 22:00
Real Madrid - Alaves
Tipp: Real -1,5 Ah hendi
Odds:1,70
Iroda:bet365
Ez az Alaves harmatgyenge, és ez a szünet után fokozottan érvényes. Utóbbi 5 meccsüket elbukták, nem igazán látom hogy tudnának méltó ellenfelei lenni a bajnoki címért hajtó madridiaknak.

Idézetet írta: Mido9292 Dátum július 10, 2020, 11:57:12
Mai tippek:
Hands, Tom - Willis, Marcus
Tenisz / UK Pro Series / Men's Singles
2020. júl. 10. 16:15
Mérkőzés nyertese
Willis, Marcus
Odds: 1,85
Iroda: unibet
Willis a rutinosabb  és a jobb képességű játékos, igazából nem értem miért lőtték be nagyjából 50-50-re a bukik, majd kiderül...

SPANYOLORSZÁG: LaLiga - 35. forduló
10.07.2020 22:00
Real Madrid - Alaves
Tipp: Real -1,5 Ah hendi
Odds:1,70
Iroda:bet365
Ez az Alaves harmatgyenge, és ez a szünet után fokozottan érvényes. Utóbbi 5 meccsüket elbukták, nem igazán látom hogy tudnának méltó ellenfelei lenni a bajnoki címért hajtó madridiaknak.
Willis feladta a meccset sajnos,így unibeten vesztes lett, a Real viszont hozta a kötelezőt, így 50%-os lett a tegnapi nap.

Mára 2 focit néztem ki:

Lazio - Sassuolo - Lazio: -1,5 (AH) (2,63-Unibet) Mindenképp otthon kell tartaniuk a pontokat,különben minden esélyük elszáll a bajnoki címre.
Liverpool - Burnley:3,5 gól felett (2,30-bet365) A Liverpoolnál bármikor kiszakadhat a gólzsák,ráadásul mostanában hátul is vannak bakik, szóval 4 gól simán összejöhet szerintem.



Idézetet írta: Mido9292 Dátum július 11, 2020, 09:01:43
Mára 2 focit néztem ki:

Lazio - Sassuolo - Lazio: -1,5 (AH) (2,63-Unibet) Mindenképp otthon kell tartaniuk a pontokat,különben minden esélyük elszáll a bajnoki címre.
Liverpool - Burnley:3,5 gól felett (2,30-bet365) A Liverpoolnál bármikor kiszakadhat a gólzsák,ráadásul mostanában hátul is vannak bakik, szóval 4 gól simán összejöhet szerintem.
Mindkét meccs vesztes lett,ráadásul eléggé simán..Mára szerintem kisebb oddsokat fogok keresni.

Mára 2 foci, csak 2,00 odds alatt:
ANGLIA: Premier League - 35. forduló
12.07.2020 17:30
Tottenham - Arsenal
Tipp:2,5 gól felett
Odds:1,90
Iroda:bet365
Nincs ok egyik oldalon sem az óvatoskodásra, itt mindketten a győzelemért fognak menni. Talán ma hajszálnyival a vendégek esélyesebbek, de én inkább gólokra rakok,én azt biztosabbnak érzem

ANGLIA: Premier League - 35. forduló
12.07.2020 20:00
Bournemouth - Leicester
Tipp:Leicester nyer
Odds:1,72
Iroda:unibet
A Bournemouth gyakorlatilag kiesett, de amíg van némi esélyük addig küzdeni fognak becsülettel. A minőség viszont a másik oldalon van, és ott is nagy szükség van a pontokra.A Chelsea tegnapi botlását szerintem ma kihasználják Vardyék,és átveszik ma a harmadik helyet.

Felemás napra sikeredett. A Leicester csődöt mondott, ilyen arányban nem is tudom mikor kaptak ki utoljára...A londoni derbin viszont jöttek a gólok az elején,igaz, a harmadik csak a hajrában született meg.

A mai napon hanyagolom a focit, inkább dartsból választottam ki 2 mérkőzést.Jarred Cole kiváló formában volt a legutóbbi játéknapon,ha csak közel olyan jó napot fog ki ma,simán ülhet mindkét tipp.Kay ellen talán nagyobb hendi is mehetne,de ma inkább "biztosra" megyek.
VILÁG: Icons of Darts Live League - Negyedik szakasz
13.07.2020 13:10
Huckvale A. - Cole J.
Tipp: Cole -1,5 leg
Odds:1,80
Iroda:unibet

VILÁG: Icons of Darts Live League - Negyedik szakasz
13.07.2020 14:40
Cole J. - Kay K.
Tipp:Cole -1,5 leg
Odds:1,53
Iroda:unibet

Hali! Tegnap az E-sport tipped elég szépen ült ahogy néztem! Talán még mindig az a piac az, ahol a legtöbbet lehet fogni az irodákon, ha képben van az ember... Nem tervezel ezen a területen elmélyülni a dolgokban!? Vagy annyira Te sem vagy képben? Nem lenne rossz, ha lenne köztünk valaki, aki képben van.. :)