Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok

..háát, nagyon kivártam, baromi türelmes voltam, míg ez a tegnapi Djurgarden kötés megszületett. A tipp könnyen jött, 7 perccel a fogadás után, más kérdés, hogy a gól előtti kulcspassz les volt. Igaz jött a 3. svéd gól is, szóval ez egy sima üzlet lett.

Tegnap
Meglepett a Szeged Szombathelyen, a félidei 0:0 után nem gondoltam üzletre. A Győr 2:1-es vezetése után számítottam az overre. A Siófok nem produkálta a támadás számokat, hagytam, jött volna.
Közben indult a Djurgarden és a dinamikus első félidő már kínálta a könnyű overt. A második játékrész is intenzív volt.
Plzent elengedtem, DVTK-ra volt stream – itt is 2:1 után repültem volna az overre...itt épp lecsúsztam...

Ma
Van egyfajta bizonytalanságom. A nagy kánikulában lehet, hogy délután összekapjuk a gyerkőcöket és valami élményfürdőt becélzunk , s az lehet akár este 8-ig is...
Mindenesetre, bő kínálat van, bedobom, aztán hátha valamelyiknél sikerül kötnöm, ha jelen leszek.

18:30
FTC


Szerintem lebecsüljük az íreket. Jó lenne egy vendég vezetés és egy könnyű szöglet over..

19:00
Zürich-Hearts


Elöl, hátul gólképesek a svájciak...

Young Boys-Anderlecht

A nap meccse, két remek formában lévő csapattal, itt szinte garantált a 2. félidei gól over. Kérdés, hogy jó lesz-e a forgatókönyv, illetve a szorzó.

20:00
Vaduz-Rapid


Az előzmények ismeretében szívni fognak a bécsiek! Ez simán lehet 1-es, minimum 1x nálam!

20:30
Köln-Vidi


A hétvégi bajnokikból kiindulva itt lehet egy méretes fehérvári zakó. Ha kitartunk a szünetig, akkor szerintem kötök egy Köln győzelmet jó szorzón.

20:45
Villareal-Hajduk


Sima hazai, kérdés, hogy a dalmátok meddig tartanak ki. Kezdő odds a hazaira 1,28, fél óra után lehet ez 1,5 körüli is!

21:00
Fio-Twente


Overes meccsre számítok. Bármelyik csapat vezet, nem lesz jó a hátrányban lévőnek, és kockáztatni fog. A hollandok idegenben jók lesznek minimum egy gólra szerintem!

nos ezekből meglátjuk, hogy tudok-e valamit élőben kiszedni-elkapni – írom, ha igen

üdv, sound



Zürichben 2:1-nél 3,5 over 1,55

Sziasztok

Tegnap megégtem...

ma
Három meccsre fókuszálok:

Puskás-Kecsó
Sokan fix egyre veszik. Én nem érzem simának, egyrészt mert az újonc szervezett - talán az elmúlt évek legjobb meglepetésfeljutója (Rákóczi, Gyirmót, BMTE után). Másrészt jön a fostalicska záporos idő, ami a védekező csapatnak mindig előnyös.

Gladbach-Hertha

Nos itt azt gondolom, hogy megnyeri a hazai csapat.

Sevilla-Valladoid

Ezt is fix 1-esnek érzem. Főleg a csapatok rossz szezonrajtja után.

nézem, írom, üdv:
sound



1 34 Gladbach meccsén 1,5 over

3,5 lapover Sevillában 1,58

Sziasztok

Tegnapi két guru ült, annyi, hogy augusztus 20 nálam mindig extra meló, így is lett. Ma reggelre értem haza.

Ma
Próbálom úgy összeállítani a programot, hogy az minél több esélyt kínáljon jó üzletre. Döntően a spanyol, olasz és a német piacok szoktak profitot csinálni a múltban nekem. Hát erre fordulok ezen a vasárnapon, Első megérzések, gondolatok – a többit élőben:

megy a Frankfurt-Köln
Elvileg ez fix 1-es!

17:30
Bochum-Bayern
Gól over

18:30
Empoli – Fio
Vendéggyőzelem, sok góllal.

19:30
Atleti-Villareal
Brutál lap over esély

20:45
Atalanta-Milan
Nálam orbitális iksz és sok szöglet, az erőlködések miatt.

22:00
Sociedad-Barca
Szerintem tovább égnek a katalánok, 1x.

üdv, sound


2,01 2,5 lapover Atleti meccsén

5,5 szöglet over Bergamóban 1,43
1 van s vezet az Atalanta

Ciao

Na! Volt két jó beszállásom tegnap, előtte szenvedtem eleget.
Frankfurt-Köln – úgy volt szar, hogy még, aztán a kései gólváltás....fogadhatatlan.
Bayern félidőben lerendezte 0:4, aztán mit fog az ember, lsd legutóbb 2:0 után leálltak.
Atleti – jaaaj de egy szar meccs volt. Dugta a labdát végig a Villareal, nem volt durva sem. 1 lap 50 perc alatt kb.
Mentem is az Atalanta-Milan-ra, s ott látom, hogy a 70. percben vezet a Villareal. Gyorsan vissza és a 2,5 lap overt 2,0 felett megkaptam...lett 6! amiből 5 db a 90. percen túl esett!!! Ilyen a Tico, ha a hajrában hátrányban van, ez már egy korábbi tapasztalat.
Közben vezetett az Atalanta és volt 1 szöglet. Nyilván a bajnok mindent megtesz majd a fordításért, jól szálltam be az 5,5 overrel, amiből szünetre volt három! A második félidő első negyedórájára meg is lett a 6 db, a vége 4:6 = 10.
Elfáradtam, így a Barca meccsébe inkább bele sem néztem.

Ma
mennék tovább az olasz-spanyol vonalon!
Lehet, hogy a PMFC-DVTK 2. félidejére hazaérek – most indulok a vizslánkkal egy mini 10-12 km-es túrára, meglátom.

18:30
Roma-Cremonese
Fix 1-es. Szerintem nem tudja lehozni Mou 1:0-al, lesz itt több dugó is. Most azt érzem, hogyha így szezon elején a Farkasok tartják a lépést a Milan, Inter, Juve trióval, akkor akár elérhetik a top4-et is, azaz megint szintet léphetnek s, ahhoz kellenek ezek a papírformák, s minden attól függ, hogy a Lazio, Napoli, Atalanta triónál kevesebbet hibáznak-e?

20:45
Samp-Juve
Nem győzött meg a Juve a Sassuolo ellen a 3:0 ellenére döcögött a meccs eleje. Di Maria gólja megváltoztatta a találkozót, viszont ma ő sem lesz. Így hosszú a sérültlista: Chiesa, Pogba, Szczesny. Jajjj, nem lesz könnyű Zebra siker ez....

22:00
Girona-Getafe

Lövésem sincs ehhez a párosításhoz!  Egy szemfüles 1,5 over kínálja magát esemény előtt: 1,62!
Lapok – Girona 6 cédulás csörtével kezdett. Megyek az indulatokra szerintem.

üdv, sound

Sziasztok

Tegnap nem tudtam üzletet kötni:
Roma – csak lehozta megint 1:0-al, mikor beállt a Matic, tudtam, hogy itt meghal a foci
Juve – hát ja...írtam, hogy nehéz lesz. 0:0
Girona – megéreztem az overt esemény előtt (GURU!!!-most sem értem miért nem írtam meg...). Forgatókönyv: itt lett volna a lehetőség 1:0 után könnyű over, erre a 2. félidő elején potya 2:0, majd 2:1-amit érvénytelenítenek, 2:0, majd 3:0 itt kapcsoltam ki.

Mentem volna az olasz-spanyol vonalon, de a magyar meccseken lehetett volna könnyű üzletet kapni tegnap.

Ma
Nem bízok az APOEL-ben a múlt heti 3:0 után, azért belenézek, hátha lesz egy meglepő 2:0, és akkor törvényszerű lesz a 3. gól.

BL
Csak azért nézem a Zvezdát, mert a laptopon kényelmes az m4 stream, ágyban fekve. A Plzen meccse izgatna, de a sport1 csak a tv-n van, s be se akarom kapcsolni.
Mindenesetre az izraeli 3:2, kódolja a mai meccsen is az élő over esélyt, meglátom.

üdv, sound

nos 2:0...beszarok, 2,5 over 1,38 Cipruson

Sziasztok

Most jöttem rá, hogy holnap kb reggel 7-kor elindulok és jó lesz, ha hazaérek este 18:00-ra.
Akkor kezdődik a magyar-litván kosármeccs Szombathelyen, amit úgy 145-146 pontra számolok előzetesen. Az irodák a fordulót 154-re teszik, azaz meccs közben szerintem a 158-160 under köthető lehet.
Vélhetően győznek a litvánok úgy 10-15 ponttal, azaz tét nélküli utolsó negyeddel számolok.

BL
PSV-Rangers
Szerintem hazai. A skótok Belgiumban is kikaptak az előző körben, s egy holland vezetés esetén jöhet egy könnyű szöglet over is.

Ma még bevárom a szerb-izraeli csatát, mindenesetre elkaptam a fonalat. Két hét bemelegedés után, most 4/4-et csináltam nem is tudom mikor volt ilyen utoljára, talán májusban.

üdv, sound

163,5 under Szombathelyen 1,38

ááá jukubaitis...gábor áron kötött volna kanócot a faszodra,,,
7 pont előnyben vége a meccsnek és dob egy hármast, hát ezt ilyenkor nem szokták eldobni,,,166

1,5 szorzón szöglet over a PSV meccsén 11,5