Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem tudom, ki szolgáltatja nekik a netet, de ami tény, hogy a debreceni villamosokon blokkolva van a fórum! (OpenDNS/gamblingra hivatkozva)

Hogy rohadjanak meg, sajnos ezzel nem tudunk mit kezdeni. Valószinűleg az admin blokkolta.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2017, 09:10:35
az admin blokkolta.

Mármint a villamosvezető. Öt kell zaklatni.  ;D

Sziasztok Skacok!

Van valami baj az adatbázissal vagy a szerverrel? Már délután óta eléggé megnőtt a weboldal válaszideje, feltűnően. Előbb már elérte az 5 másodpercet is.

Idézetet írta: Tomka Dátum január 15, 2018, 17:57:33
Sziasztok Skacok!

Van valami baj az adatbázissal vagy a szerverrel? Már délután óta eléggé megnőtt a weboldal válaszideje, feltűnően. Előbb már elérte az 5 másodpercet is.

Épp most akartam írni én is, hogy eléggé belassult az oldal és, hogy nálatok, vagy nálam lehet-e a hiba?

Idézetet írta: baliizu Dátum január 15, 2018, 18:10:29
Épp most akartam írni én is, hogy eléggé belassult az oldal és, hogy nálatok, vagy nálam lehet-e a hiba?

Itt a hozzászólásaimra írt válaszok után ez fogad: A szerver jelenleg nagy terhelés alatt áll. Kérlek próbáld újra később.

Köszönjük, hogy jeleztétek. Vizsgáljuk, hogy mi lehet a gond.

Remélhetőleg sikerült javitani rajta.

Nem tudom osszefugg e a dolog, de nekem mindig amikor ide jovok, vagy refreshelek akkor kidob egy leblokkolt ablakot amelyiken valami streameye.net -re akart attiranyitani. mashol nem csinalja, csak itt, nalatok, par napja... es lassabban megy a spf.org.

Nálam is jelentkezik ugyanez pár napja.

Idézetet írta: AC_28 Dátum január 16, 2018, 17:37:33
Nem tudom osszefugg e a dolog, de nekem mindig amikor ide jovok, vagy refreshelek akkor kidob egy leblokkolt ablakot amelyiken valami streameye.net -re akart attiranyitani. mashol nem csinalja, csak itt, nalatok, par napja... es lassabban megy a spf.org.
Ez pontosan melyik oldalon jelentkezik? Fórum, vagy főoldal?

Főoldalon jön fel. Nekem tiltott az URL cím, mert olyan a beállítás a gépemen. 4-5 -ször jelenik meg egymás utá, aztán abbahagyja.
Beszéltem közben az info-guru barátommal és azt mondja, hogy rátelepedett egy kattintásvadász oldal az spf.org-ra. Valószínűleg pénzt termel neki minden kattintás. Akinél nem jön fel az ablak, ott gyengébb a kéretlen oldalak elleni védelem. Nem valószínű, hogy adatlopást akar, de mindenesetre zavaró.

Igen, fooldal nalam is... Nekunk is itt a meloban nagyon eros antivirusunk van, kiszur sok ilyet...

Végignéztem a kódot, idegen beépülő script nincs az oldalon, ami ilyesmit okozhatna. Valamelyik böngésző bővitmény lehet a hibás.

#209 január 19, 2018, 20:28:16, csabax
Ez már a nagyon sokadik alkalom az elmúlt napokban, amikor a www.sportfogadas.org weblap egyáltalán nem töltődik be, hanem az alábbi - csatoltan képfáljban is látható - hibaüzenet jelenik meg a böngészőben (Google Chrome):

"A webhely nem érhető el
A(z) www.sportfogadas.org túl hosszú ideje nem válaszol.
Próbálja ki a következőket:

A kapcsolat ellenőrzése
A proxy és a tűzfal ellenőrzése
A Windows Hálózati diagnosztika futtatása
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT"