sportfogadáshoz használható honlapok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


IdézetSziasztok,

Olyan oldalról tud valaki, ahol %-osan vannak kiírva a gólok az adott csapatokhoz?
Hogy hány meccsük volt eddig, hogy azon hány gól, hogy ott az o2.5 o3.5 o4.5 és u2.5 u3.5 u4.5 u5.5 hány százalékos?

Leginkább under érdekelne. Példához beszúrtam egy képet:

Klikk ide

Köszi szépen ;)

Szia!

Itt találsz néhány hasonló adatot: http://hu.sfstats.net/soccer/leagues/62_Bundesliga/teams/832_Bayern_MA%EF%BF%BDnchen

Sziasztok!

Tud-e valaki esetleg egy olyan oldalt ajánlani, ahol a focinál tudom szűrni, hogy a 3.5 gól alatti piacnál csak az 1.3 és 1.5 odds közötti meccseket jelenítse meg?

Ismertek afféle weboldalt, ahol olyan tabellák találhatóak, amelyekben az adott bajnokságban részt vevő csapatok idénybeli összes egymás elleni eredménye szerepel?



Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 16, 2022, 07:39:10Ilyesmire gondolsz?

Link: https://en.wikipedia.org/wiki/2022%E2%80%9323_Serie_A
Ilyen kereszttáblázatokat én is keresek azzal a csavarral, hogy nem ABC szerint vannak a csapatok sorba rakva hanem a szerzett pontok alapján ahogyan a Nemzeti Sportban közlik fordulóról fordulóra.

oddsportal nálatok is megváltozott?
Nem lehet vhogy a régi felületet behozni?

Idézetet írta: Mehecske Dátum január 09, 2023, 21:14:34oddsportal nálatok is megváltozott?
Nem lehet vhogy a régi felületet behozni?

Megváltozott, és sajnos nem előnyére... (magyarul: szerintem katasztrofálisra sikerült...).

Tegnap még esküszöm, láttam az oldalon valami "old website" vagy hasonló feliratú linket, de ma már sajna én sem találom. a logó szerint egyelőre béta verzió, de valószínűsítem, hogy így marad.

Sziasztok!
Biztosan már kérdezte valaki, de nem találom. Az érdekelne, hogy a futbol24.com-on hogy tudnám nem csak az utóbbi pár nap mérkőzéseinek eredményeit megnézni, hanem mondjuk legalább az elmúlt 2 hét meccsei? Más oldal is jó, ahol megvannak a félidei és a meccs végi eredmények, és legalább annyi meccsnél mint a futbol24-en.


Hello!

Nem szeretek csak egy információs oldaltól függni illetve szeretem ellenőrizni is a dolgokat.
Olyan oldalt keresek, amelyen hasonlóan a totalcorner-hez a meccsek egymás alatt vannak és élőben egy info grafikán láthatók a gólok, szögletek stb.
Tudtok még esetleg ilyet?

A lényeg azon van, hogy több mérkőzés legyen egymás alatt, amelyek live-ban mennek és rajta az infók. Főként a gólok és szögletek.

Mutatom is.

Köszi!

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: Tomka Dátum február 17, 2023, 09:15:49Hello!

Nem szeretek csak egy információs oldaltól függni illetve szeretem ellenőrizni is a dolgokat.
Olyan oldalt keresek, amelyen hasonlóan a totalcorner-hez a meccsek egymás alatt vannak és élőben egy info grafikán láthatók a gólok, szögletek stb.
Tudtok még esetleg ilyet?

A lényeg azon van, hogy több mérkőzés legyen egymás alatt, amelyek live-ban mennek és rajta az infók. Főként a gólok és szögletek.

Mutatom is.

Köszi!

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.
Az oddalerts.com oldalon hasonlóan lehet listázni az élő meccseket, eredménnyel, gólos statokkal, de a szögletekhez, lapokhoz előfizetés kell. Egyébként nekem gyanús, hogy ugyanonnan veszik az adatokat, de érdemes lenne összehasonlítani őket.

;)

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Sziasztok!
Olyan oldalt keresek ahonnan a napi kosár meccseket ki tudom másolni vagy letölteni excelbe, ha vannak oddsok még jobb lenne. Esetleg megoldás, hogy ha kimásolok egy oldalról adatokat miért egy oszlopba illeszti be és nem úgy mint az oldalon látható?
Köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: suba74 Dátum március 25, 2023, 13:59:15Sziasztok!
Olyan oldalt keresek ahonnan a napi kosár meccseket ki tudom másolni vagy letölteni excelbe, ha vannak oddsok még jobb lenne. Esetleg megoldás, hogy ha kimásolok egy oldalról adatokat miért egy oszlopba illeszti be és nem úgy mint az oldalon látható?
Köszönöm a segítséget!


Szia!

A hatharom.com-on keresztül lehet. Valahol még van odds is.
Az excelt pedig úgy csináld, hogy mielőtt beilleszted a munkalapra, jelöld kis és állítsd át szöveges formátumra.
Ezután pedig a beillesztés esetén pedig választ a irányított beillesztést és ott a szövegként beillesztést. Nekem í]y a legtöbb esetben ment, amikor erre volt szükségem.

Tomka