Revolut

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagyon király. Ajánlom mindenkinek.

Beakartam fizetni PS-ra, de Maestro kartyammal nem lehet, így csináltam egy revolut accot, 5perc alatt verifikáltak, 1perc alatt feltöltöttem, és  a virtuális visa kártyával gond nélkül befizettem..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 29, 2018, 15:14:44
Nagyon király. Ajánlom mindenkinek.

Beakartam fizetni PS-ra, de Maestro kartyammal nem lehet, így csináltam egy revolut accot, 5perc alatt verifikáltak, 1perc alatt feltöltöttem, és  a virtuális visa kártyával gond nélkül befizettem..
mi az a PS? :beerchug:


Kérdésem az lenne, hogy a Revolutra történő befizetésnek mekkora összeg a napi maximuma?

szerintem nincs korlát, így amennyi pénzed van

Csak nehogy egyszer ez is random zárolgassa a megerősített számlákat mint a skill

Idézetet írta: butyi Dátum október 01, 2018, 15:57:48
szerintem nincs korlát, így amennyi pénzed van

Ez szerintem is így van.

Revolut milyen kapcsolatban van a magyar hatóságokkal? Ők is egyből értesítik őket ha valaki új számlát nyit mint a skrill?

Idézetet írta: d_kaposi Dátum október 02, 2018, 14:59:17
Revolut milyen kapcsolatban van a magyar hatóságokkal? Ők is egyből értesítik őket ha valaki új számlát nyit mint a skrill?

Miért? A Skrill egyből értesíti a magyar hatóságokat? Ne haragudj, de ez nem így van.

Valamelyik nap rágtam magam végig az adózás topikon és ott olvastam hogy lehet ilyenről szó. Ha ez azóta sincs így és a skrill nem értesít senkit , nekem annál jobb!  ;D

Idézetet írta: d_kaposi Dátum október 02, 2018, 15:22:48
Valamelyik nap rágtam magam végig az adózás topikon és ott olvastam hogy lehet ilyenről szó. Ha ez azóta sincs így és a skrill nem értesít senkit , nekem annál jobb!  ;D

;D

Van egy nemzetközi egyezség, mely alapján minden pénzügyi szolgáltató jelent, de ne úgy képzeld azt el, hogy bármilyen kis összegnél gyorsan szaladnak az állami hivatalokhoz, hogy "nézd Jani, a Géza megint fogad". :D

A Revoultus bankszámla IBAN-ja, amit kap az ember, milyen országkóddal kezdődik? (Gondolom nem HU...)



Idézetet írta: ballotta Dátum október 02, 2018, 18:51:16
A Revoultus bankszámla IBAN-ja, amit kap az ember, milyen országkóddal kezdődik? (Gondolom nem HU...)
Utalásoknál (feltöltésnél) hasznos tudnivaló:(Update (2018. január) - rész)
https://utazgatok.hu/cikkek/revolut-kartya-tapasztalatok-bankkartya-utazoknak/

"Rengeteg kérdés és megjegyzés érkezett azzal a hírrel kapcsolatban, hogy Revolut már támogatja a HUF feltöltést is, és hogy ez akkor nekünk milyen jó is. Pedig szerintem annyira nem is.
Beszéltem a Revolut, majd az itthoni bankom (Erste Bank) ügyfélközpontjával is, és a következő dolgokat sikerült kiderítenem:

1. A HUF feltöltés csak utalásra vonatkozik, nem pedig kártyás feltöltésre.
2. A HUF utalást nem magyar, hanem egy UK számlára kell küldeni.*
3. A forint alapú SEPA utalásnak ugyan olyan költsége van, mint bármely deviza utalásnak (utolsó euró utalásomnál 9 (!) euró volt).
*Az Erste Bank megerősítette, hogy létezik forint alapú SEPA utalás, amitlap esetben aa címzett bank vált saját devizájára. A Revolut viszont átváltás helyett a forint összeget elérhetővé teszi a Revolut HUF számlánkon.

Az igazán nagy fordulat és előrelépés szerintem az lenne, ha
- lehetne forintban kártyával feltölteni,
- vagy lehetne forint számlára utalni.
Így teljesen díjmentesen és konverzió nélkül lehetne forintot a Revolut számlára juttatni. Erre sajnos még viszont várnunk kell."

Bár itt írnak egy trükköt, de a kommentek alapján nem feltétlen működik..
https://kiszamolo.hu/revolut-trukk-forint-feltoltes/