Napi tipp - augusztus 2.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 07, 2020, 14:54:02, SPF Admin
Snooker, VB
2020-08-02 15:30

Ronnie O'Sullivan - Thepchaiya Un-Nooh
Un-Nooh +4.5
1,57
bet365

Szerintem csökkenni fognak az oddsok vasárnapig, így beírom most ezt a tippet. Un-Nooh a selejtezőn hozta a 16-17 másodperc közötti lökésidős játékát, remekül ment a break építés neki, a selejtező döntőjében a megnyert 10 frameből 9x 50+os breaket lökött, közte 2db 100-ast is lökött. Ronnie egy ilyen szünet után mindig kérdéses, alapból problémázott mindenen, hogy nem akar nézőket, blabla... Ebben a meccsben a meglepit is érzem, Thepchaiya a meccset is behúzhatja szerintem, de ez az extrán biztosított tipp végképp jónak néz ki.

Sziasztok!

Időpont: 2020.08.02. (21:00)
Esemény: Foci Marokkói bajnokság (Raja Casablanca - Youssoufia Berrechid)
Tipp: Több mint (2) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (5) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 2.36
Iroda: bet365
Indoklás:

Raja Casablanca az első helyezett csapattól kettő a másodiktól három mérkőzéssel kevesebbet játszott. Mai győzelmével egyből a második helyre jönne fel  a csapat. Youssoufia Berrechid erős középcsapat igen sok gólt szerez de többet kap. Motiváció adott mindkettő csapat számára és ez gólokban lesz látható. Így a gólokkal nem lesz gond mint ahogy a szögletekkel sem ilyen csatában.

OLASZORSZÁG: Serie A - 38. forduló
02.08.2020 20:45
Genoa-Verona
Tipp: 1
Odds: 1.60
Bet365

futball NB2, 2020.08.02 17:45

DVSC - Budaörs
tipp: összes gól 4.5 felett
odds: 4.80
iroda: betclic

Az idénynyitón hazai pályán a Loki célja nyilván az, hogy mielőbb megtörje a vendégek ellenállását, vezetést szerezzen és lehetőleg kiszolgálja a közönséget. A meccset valószínűleg meghatározza majd hogy ez mikor történik meg, ha hamar akkor benne van a gólzápor is, ha viszont begörcsöl a Loki akkor nagyon keserves meccsük is lehet akár.
A Loki nagyon jól erősített NB2-es szinten, most nem sorolom fel kik jöttek úgyis tudja mindenki.
A Budaörs egy játszós csapat jellemzően, nem szokott beállni bekkelni, jó lenne ha most sem tenné, még a Loki otthonában sem, de ezzel kapcsolatban azért vannak kétségeim  :) Ők lehet mondani gyengültek, több meghatározó játékosuk eligazolt, próbálták őket pótolni, de a költségvetésüket is vissza kellett vágni valamelyest így kimondott céljuk a bennmaradás ebben a szezonban.
Felkészüli meccseken a Loki játéka még erősen dadogott, még nem állt össze ez az új csapat, de azért ilyen játékosokkal dominálni kell bárki ellen szinte ebben az NB2-ben kivéve a Vasast.
A Budaörs jó pár edzőmeccset játszott júliusban főleg alsóbb osztályúak ellen, ezeken nyert, nem ritkán gólzáporos meccsen, de a főpróbán egy kb. Loki erősségű csapattal, a Pakssal játszott idegenben és ott azért kijöttek a csapat határai, 5-0-ra kaptak ki.
Én azt várom hogy a Loki nekik megy és lehetőleg már félidőre eldönti a meccset, kaphat is gólt mert a védelem azért messze nem százas továbbra sem, ez látható volt az edzőmeccseken.
Összejöhet a sok gól, de ahhoz nyilván úgy kell alakulni a meccsnek.
Normál tippnek ide egy DVSC HT/FT 1/1-et tennék vagy DVSC -1.5 HC-t.

Labdarúgás, Brazília: Catarinense, 2020.08.02. 23:00
Chapecoense-SC - Criciúma-SC
Tipp: 2.5 gól alatt
Odds: 1.55
Iroda: Unibet

2020. 08. 02. 19:00
Labdarúgás, MAGYARORSZÁG, Merkantil Bank Liga

BFC Siófok - Haladás

Tipp:     2
Odds:    2.18
Iroda:    Unibet

Lecce - Parma
Labdarúgás Olaszország Serie A
2020.08.02. 20:45

Tipp: Yao Gervinho szerzi az első gólt
Odds: 9.50
Iroda: unibet

Ennyiért egyszerűen nem tudtam otthagyni, hogy a Parma lekontrázza a kitámadó Leccét. Gervinho nagyon jól mozgott az Atalanta ellen, ő adta a gólpasszt Kulusevskinek. Sokkal jobb esélyei vannak most a gólszerzésre szerintem, mint a svédnek, mert a gyorsasága nagyon érvényesülhet. A bet365 is ezt gondolhatja, mert sokkal alacsonyabb szorzót kínál, mint az unibet vagy a bwin.

OLASZORSZÁG: Serie A - 38. forduló
02.08.2020 20:45
Sassuolo - Udinese
Tipp:X
Odds:4,33
Iroda:bet365
Teljesen tétnélküli a találkozó,nem fognak megszakadni a csapatok.Utóbbi 3 egymás elleni meccsükből 2 is döntetlennel végződött ebben a párosításban,ma is könnyen elképzelhető egy pontosztozkodás.

Kosárlabda, USA, NBA, 2020. 08. 02, 21.30

Boston Celtics - Portland Trail Blazers
Tipp: Boston nyer (hosszabbítással)

Odds: 1,61
Iroda: Unibet

Indoklás: A statisztika egyértelmű hazai fölényt mutat, ehhez képest csábító ez az odds. Alighanem, a bukik beleszámították a kényszerszünet miatti kiszámíthatatlanságot, ennek köszönhető a magas szorzó. Meglátjuk: én teszek egy próbát.

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 02, 2020, 14:39:29
Lecce - Parma
Labdarúgás Olaszország Serie A
2020.08.02. 20:45

Tipp: Yao Gervinho szerzi az első gólt
Odds: 9.50
Iroda: unibet

Ennyiért egyszerűen nem tudtam otthagyni, hogy a Parma lekontrázza a kitámadó Leccét. Gervinho nagyon jól mozgott az Atalanta ellen, ő adta a gólpasszt Kulusevskinek. Sokkal jobb esélyei vannak most a gólszerzésre szerintem, mint a svédnek, mert a gyorsasága nagyon érvényesülhet. A bet365 is ezt gondolhatja, mert sokkal alacsonyabb szorzót kínál, mint az unibet vagy a bwin.

érvénytelen, nem kezdett!

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 01, 2020, 23:52:04
OLASZORSZÁG: Serie A - 38. forduló
02.08.2020 20:45
Genoa-Verona
Tipp: 1
Odds: 1.60
Bet365

Nyertes

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 02, 2020, 13:44:54
2020. 08. 02. 19:00
Labdarúgás, MAGYARORSZÁG, Merkantil Bank Liga

BFC Siófok - Haladás

Tipp:     2
Odds:    2.18
Iroda:    Unibet
Nyertes, de kép nincs.

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 02, 2020, 12:33:17
Labdarúgás, Brazília: Catarinense, 2020.08.02. 23:00
Chapecoense-SC - Criciúma-SC
Tipp: 2.5 gól alatt
Odds: 1.55
Iroda: Unibet

Nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum augusztus 02, 2020, 19:24:06
Kosárlabda, USA, NBA, 2020. 08. 02, 21.30

Boston Celtics - Portland Trail Blazers
Tipp: Boston nyer (hosszabbítással)

Odds: 1,61
Iroda: Unibet

Indoklás: A statisztika egyértelmű hazai fölényt mutat, ehhez képest csábító ez az odds. Alighanem, a bukik beleszámították a kényszerszünet miatti kiszámíthatatlanságot, ennek köszönhető a magas szorzó. Meglátjuk: én teszek egy próbát.


Nyertes!

Idézetet írta: Assassin Dátum augusztus 02, 2020, 19:24:06
Kosárlabda, USA, NBA, 2020. 08. 02, 21.30

Boston Celtics - Portland Trail Blazers
Tipp: Boston nyer (hosszabbítással)

Odds: 1,61
Iroda: Unibet

Indoklás: A statisztika egyértelmű hazai fölényt mutat, ehhez képest csábító ez az odds. Alighanem, a bukik beleszámították a kényszerszünet miatti kiszámíthatatlanságot, ennek köszönhető a magas szorzó. Meglátjuk: én teszek egy próbát.

Gratulálunk @Assassin ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.