Befizetés nélküli bingó bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: 26juventino Dátum február 08, 2015, 18:11:13
Legtöbb ember szórakozásból kezd el vele játszani.. és ha sikerül megforgatni és teljesíteni a feltételeket miért ne fizetnék ki? Ha nagy ritkán ráérek akkor én is szoktam bingózni, de nem azért, hogy szét nyerjem magam, hanem, hogy el üssem az időt. Tudom most én vagyok a h*lye, hogy néhailyenre pazarlom a szabadidőmet, ami sajnos már egy ideje nincsen..  :cya:

Azért én jobb szórakozást is el tudok képzelni, de szerintem aki játszik, az valójában nyerni akar.
Vannak játékpénzes slot gépek és lehet játékpénzért pókerezni, römizni is, azok valahogy mégsem olyan népszerűek.  :)

Itt a szabályzatban ezeket találtam:


13.3 The minimum payout amount is $50 per request for all available withdrawal options, except Papercheck, with a minimum of $300 and Bank Wire with a minimum of $500.

13.7.9 Members who have not made a deposit in the last 10 days are not entitled to make a withdrawal request for winnings resulted from Free Bonus money.


Tehát az álmodjon kifizetésről, aki be is fizet és legalább 50 dollárt kér ki. (ha jól értem, maximum 100 dollár nyerhető a bónuszból "alapszinten")

Bár aki csak szórakozásból játszik, annak ezek úgysem számítanak.  :)

Én mindig mondom Live Chat-en, hogy csak szórakozásból játszom, akkor erősködik az ember, hogy így meg úgy....pl dobálózik depó bónusz százalékokkal, meg, hogy csak 12USD a min. depo, de mondom neki mindig, hogy csóró vagyok ,nincs pénzem befizetni, erre végül mindig jóváírja a bónuszt... erre azt mondja, hogy akkor nem tudok kifizetést kérni, mondom jó... És játszok egy jó kis Get Cracking slotot...

Elnézést azoktól, akiket megbántottam a hozzászólásommal, nem volt szándékos.

#47 február 09, 2015, 11:06:40, unluckyzoz
Ez egy jól sikerült spin volt  :) + még egy  :)





Grat, de kérlek lucky, szokj le erről az álladó bocsánatkérésről. Miért kell elnézést kérni mert beraksz egy szép nyerő képet??

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 09, 2015, 11:54:46
Grat, de kérlek lucky, szokj le erről az álladó bocsánatkérésről. Miért kell elnézést kérni mert beraksz egy szép nyerő képet??

Igazad van, oké, bocs, hogy elnézést kértem LOL

Idézetet írta: unluckyzoz Dátum február 09, 2015, 15:23:38
Igazad van, oké, bocs, hogy elnézést kértem LOL

Már nem is vagy csóró, ott van a szép húsos 647 $ ;)  :beerchug:

Idézetet írta: unluckyzoz Dátum február 09, 2015, 15:23:38
Igazad van, oké, bocs, hogy elnézést kértem LOL


Én bocs :)


#54 február 09, 2015, 18:24:31, unluckyzoz
Idézetet írta: szalist Dátum február 09, 2015, 17:42:45
Játékpénz? :great:

Igen, ez csak játékpénz.............................volt   LOL

Black-Out Ragadozó

Játékpénz LOL:

Bingo Ville 40 USD no deposit bónusz kód:

DOUBLE40LBV

(A Vic's testvéroldala, tehát ugyanazzal a felhasználónévvel és jelszóval be lehet lépni...)

Grat hogy nyertél 270 kivehetetlen dollárt.. én múltkor 5000euróból 12000ig vittem a jack hammer 2n a casht. Aztán rájöttem h fun mód volt :D :D :D ;D :bash:

Mondjuk ponz ugyannyit ér mint a tied.. igy tovább

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 14, 2015, 16:52:06
Grat hogy nyertél 270 kivehetetlen dollárt.. én múltkor 5000euróból 12000ig vittem a jack hammer 2n a casht. Aztán rájöttem h fun mód volt :D :D :D ;D :bash:

Mondjuk ponz ugyannyit ér mint a tied.. igy tovább

Figyi, szerintem keress szakorvost. Az állandó menzesz nem normális.

Ha egy kicsit képben lennél mondjuk a chaten akkor tudnád, hogy az a szakorvos nem nekem kell.. ;D


Emlékeztetlek, hogy lucky, zigzag stb magát hozta ilyen helyzetbe. Biztos Milan pikkel rá azért törölgeti nap nap után,tiltotta ki chatről.

Azután meg, hogy előszár kiálltam érte, és kardoskodtam hogy hadd chateljen, majd pár nap múlva arra keltem reggel hogy a chaten emleget a minimum hogy húzom főleg hogy amit művel az vicces és szánalmas egyszerre.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 14, 2015, 20:38:17
Ha egy kicsit képben lennél mondjuk a chaten akkor tudnád, hogy az a szakorvos nem nekem kell.. ;D


Emlékeztetlek, hogy lucky, zigzag stb magát hozta ilyen helyzetbe. Biztos Milan pikkel rá azért törölgeti nap nap után,tiltotta ki chatről.

Azután meg, hogy előszár kiálltam érte, és kardoskodtam hogy hadd chateljen, majd pár nap múlva arra keltem reggel hogy a chaten emleget a minimum hogy húzom főleg hogy amit művel az vicces és szánalmas egyszerre.

Nem tudom/tudtam a háttértöténetet, de az szembetűnő volt, hogy minden fronton támadod Őt. Ne érts félre, nem tisztem Őt védeni, de nekem például elég sok pénzt hoztak a bingós beírásai. Azelőtt nem is tudtam, hogy mi az a bingó. Szvsz sokat tud segíteni azoknak, akik hozzám hasonlóan bingószűzek. Ráadásul mindig segítőkész volt, ami a mai világban szerintem megsüvegelendő.
Abban is szinte biztos vagyok, hogy lucky szeret játszani. A szerencsejátékot pedig így is lehet csinálni. Lehet, hogy egészségesebb is, mert legalább nem minden második hsz-e a Gumiszobában köt ki. Épp ezért ír be olyan oldalakat is, ahol magyarokat nem fizetnek ki. Ingyen pénzből játszik, a semmiért. De mennyivel jobb az, aki a saját (esetleg más) pénzét játsza el a profit reményében?