Átigazolási fogadások - 2021/2022 tél

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Anthony Martial refused to be in Manchester United squad at Aston Villa, says Ralf Rangnick

Manchester United interim boss Ralf Rangnick has claimed striker Anthony Martial refused to be involved in Saturday's 2-2 draw with Aston Villa.

Martial, 26, has already told Rangnick he wants to leave United this month.

Sevilla are keen on the France forward but have been unable to match his wages or offer the loan fee United want.

Martial has not started a Premier League game since 2 October and has not featured at all since the 3-2 win against Arsenal on 2 December.

He has not been selected for recent squads.

However, with injuries, Africa Nations Cup absences and Covid absentees meaning he only had six outfield substitutes for the game at Villa Park, Rangnick asked Martial if he wanted to be involved. The answer was negative.

"He didn't want to be in the squad," said Rangnick.

"He would have been in the squad normally but he didn't want to and that was the reason why he didn't travel with us yesterday."

Martial has scored 56 goals in 173 Premier League appearances for United. The club's refusal to sanction his sale in summer 2018 was one of the triggers for a downturn in relations with Jose Mourinho that eventually led to the Portuguese's departure from the club.

(forrás: BBC)

Talán itt az idő elgondolkodni, hogy hol folytatja Martial?

Manchester United - 1.40
Newcastle United - 4.00
Sevilla - 6.00
Ol. Marseille - 10.00


Barcelonából menekülne, de sehová sem kell?

Lehet még a Newcastle vezetőségének sem éri meg a katalánoktól vásárolni? Olvasd tovább



"A milánói San Raffaele Kórház intenzív osztályán ápolják napjaink egyik legbefolyásosabb sportügynökét, Mino Raiolát. Tüdőproblémák léptek fel nála." (forrás: Index).

Itt vannak az általa menedzselt játékosok: https://www.transfermarkt.com/mino-raiola/beraterfirma/berater/282

Haaland, Donnarumma, de Ligt, Pogba vagy épp Verratti.

IdézetAnthony Martial távozni akar a Manchester Unitedből

Maradni, Sevillába menni vagy pénzben fürdeni Newcastle-ben? Olvasd tovább

Ha igazak a hírek, akkor kölcsönbe megy a Sevillába nyárig.

Roberto Carlos: Brazil legend set to make appearance for Shropshire pub team

Csórikám most veheti a rekesz sört újoncként  :beerchug: Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

A Chelsea labdarúgócsapatában szereplő dán középhátvéd, Andreas Christensen az FC Barcelonában folytatja pályafutását – erről az olasz transzferguru, Fabrizio Romano számolt be a hivatalos Twitter-oldalán.

-nso-n olvastam-.

Jó kérdés, mi lesz a franciák sorsa, Umtitivel épp hosszabbítottak, de még kölcsönbe sem kell a kutyának sem. Lenglet a van de minek kategória, most jön még Christensen is, 4-4-2-ben én nem is tudom, hogy mit tud. Nagyon úgy tűnik nekem, hogy Koundé nem a Barcában köt ki, épp a Chelsea fogja elvinni, ahogy már akarta is, és csinálja neki a helyet. Ejj, pedig egy Koundé-Araujó duót azért el tudtam volna képzelni

Raiola halála átírhatja az átigazolási piacot

Tragikus módon, mindössze 54 évesen elhunyt a világ egyik legnagyobb hatalommal bíró játékosügynöke.  Olvasd tovább