SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum május 11, 2011, 07:15:41
Nagyon fontos információ!

A Bwin fogadást bizonyító képet Május 15-ig kell feltölteni. Aki ezt nem tette meg, nem vehet részt a "Rájátszás"-ban.

Rá tudsz nézni Milan, elég az amit én feltöltöttem?

Idézetet írta: Rézmalac Dátum május 11, 2011, 15:13:29
Rá tudsz nézni Milan, elég az amit én feltöltöttem?


Igen, jó ez így.  ;)

A legjobb 16 a gyűjtött ponttal kezdi a nyolcaddöntőt vagy mindenki azonos ponttal indul?

már visszaolvastam így tárgytalan!

Milan, rá tudnál nézni az én képemre is, hogy jó-e? (Először töltök fel és nem tudom, hogy jó-e)

Köszi,
porto

Mi az esélye, hogy haladékot kapjak a képfeltöltéssel 16-áig?  :-\ ???

Csak tegnap láttam, hogy 15-ei határidő van, de a bwinen nincs pénzem, a Budapest Banknál pedig hétköznap este 6 után és hétvégén nincs pénzmozgatási lehetőség a számlák közt, így befizetni sem tudok, csak legkorábban hétfő reggel... :crazy:

Sziasztok. én is csk ma tudtam feltölteni a fogadást bizonyító képet.Remélem lehetséges még a játékban való részvételem de természetesen elfogadom az ellenkező döntést is.Várom mielőbbi válaszotok.
szudoku

Elfogadom a később feltöltött képeket is, viszont csak azokat amelyeken konkrétan látszik, hogy a fogadás legkésőbb Május 19-én volt megtéve.

További sok sikert.

Sziasztok!
a Vannes- Le Mans meccsre kétesély mellett 1 tettem.
az eredmények.com szerint győzött as Vannes 4-3 ra. mégis nálam vesztett fogadásként van elkönyvelve.
előre is kösz a választ

Idézetet írta: Seanconnery Dátum május 21, 2011, 12:59:09
Sziasztok!
a Vannes- Le Mans meccsre kétesély mellett 1 tettem.
az eredmények.com szerint győzött as Vannes 4-3 ra. mégis nálam vesztett fogadásként van elkönyvelve.
előre is kösz a választ

Szia!

Mi az ID-je a szelvényednek?



Kösz szépen!   ;)

nagyon tetszik a játék. grat.

Idézetet írta: Seanconnery Dátum május 21, 2011, 13:18:01
Kösz szépen!   ;)

nagyon tetszik a játék. grat.

Szívesen, sok sikert!  :)  :beerchug:

A nyolcaddöntőkben ha valamelyik párharcban mindketten elbuknak akkor a következő körbe ki jut vagy a másik ágról automatikus játék nélkül tovább kerül?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 22, 2011, 12:21:00
A nyolcaddöntőkben ha valamelyik párharcban mindketten elbuknak akkor a következő körbe ki jut vagy a másik ágról automatikus játék nélkül tovább kerül?

"8. Egyenlő pontszám esetén az dönt, hogy kinek van a legnagyobb oddsú megnyert tippe (második kritérium: megtett tippek száma, harmadik kritérium: kinek van kevesebb vesztett tippje, negyedik kritérium: sorshúzás)"