Mennyei kettő 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 31, 2022, 17:42:52, Admin
Merkantil Bank Liga 2021/22

Itt lehet beszélgetni a magyar második liga eseményeiről.  :topbet_125:

Szerintem nem sokan bánnánk, ha az első hat úgy, ahogy van, jönne az embéegybe. Micsoda csapatok, micsoda múlttal...

Idézetet írta: NFCKR Dátum augusztus 11, 2021, 22:37:41
Szerintem nem sokan bánnánk, ha az első hat úgy, ahogy van, jönne az embéegybe. Micsoda csapatok, micsoda múlttal...

Diósgyőrnek nagyon sok haveri csapata van a MB1 -ben  :redchug:

Vajon az unibet miért nem vette be a mai kínálatba a Vasas-Kecskemétet? Arra akartam írni gurut, erre nincs ott egyedüliként. Magyar u19 meccseket odaraknak, de egy Radó-Lakatos párharcra nem tudok fogadni. Vicc.

Minden irodánál van érdekesség MB2-re . A beten például csak néhány meccsen engedi a szögletfogadásokat.
Azon csapatoknál akik sokat szögletelnek, ott nem engedi.

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 30, 2021, 16:01:12
Minden irodánál van érdekesség MB2-re . A beten például csak néhány meccsen engedi a szögletfogadásokat.
Azon csapatoknál akik sokat szögletelnek, ott nem engedi.
Szerintem nem azon múlik. Szerintem pálya függő. Ami összefügg azzal, hogy ki a nyomkoďó fiú az adott pályán.
A szöglethez nagyobb rutin kell, azt mindenki látja, hogy mikor van gól vagy gólhelyzet, a szögi nehezebb, ha azt benézed, könnyen beelőz egy ügyeskedő (pl: zbking  ;D)



Megkérlek szépen amennyiben lehetséges szöveget másolj ide be, végére meg a forrást. Ne legyen ez egy linkfarm. Köszi.  :ok:

Elnézve meló közben a mai kínálathoz kapcsolódó piacot, nálam a nap tippje a Kecskemét hazai pontszerzése a Pécs ellen.
Szerintem alaposan elmérték itt a kimeneteles oddsokat, főleg látva a Kecsó brutál hazai mérlegét, a Pamacs meg egyelőre nem tudja azt hozni, amit tavaly.
DNB Kecskemét 1.80 körüli oddsért szerintem vállalható opció!

Nálam a DVTK hendi H és a Vasas meccs 2.5 fölé játszik.

Vesztes rangadó után javítana a Haladás

Szerdán kora este a hazai pályán parádés szezont futó Haladás az alsóházas Siófokot látja vendégül. Olvasd tovább


Na ez azért már durva.... értem én hogy vannak meglepetések de, hogy egyszerre bukik a Haladás otthon 1-0-ról amikor szinte hibátlan a hazai mérlege, a Szeged se nyer otthon és radásul a Tiszakécske 9! emberrel veri az eddig csodát művelő Kecskemétet...?? Na ez már Nekem kicsit sok... és nagyon "büdös".... :crazy: :crazy: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: Experte Dátum november 24, 2021, 20:01:18
Na ez azért már durva.... értem én hogy vannak meglepetések de, hogy egyszerre bukik a Haladás otthon 1-0-ról amikor szinte hibátlan a hazai mérlege, a Szeged se nyer otthon és radásul a Tiszakécske 9! emberrel veri az eddig csodát művelő Kecskemétet...?? Na ez már Nekem kicsit sok... és nagyon "büdös".... :crazy: :crazy: :redchug: :redchug:

Annyira nem vészes ez. Az NB II évek óta ilyen. Szinte minden fordulóra jut 1-2 meglepő eredmény. Természetesen ilyenkor hajlamosak vagyunk egyből bundára gyanakodni, de sokkal inkább következik ez a csapatok instabilitásából, mint az előre megbeszélt eredményekből. Ettől függetlenül a kivétel itt is erősíti a szabályt.

Egyetértek Pistivel...sajnos ez az NB2, illetve a magyar foci. Kiszámíthatatlan melyik nap kinek jön ki jobban a lépés. Évről évre azt nézem, hogy az NB2 totál lutri, az NB1 szintén.
Fogadási szempontból egyértelmű, hogy jelenleg az tűnik profitálóbb stratégiának, amennyiben underdogra teszünk dupla esély, vagy draw no bet piacon. A Ferencváros meccseinek kivételével szerintem érvényes az egész honi focira. Annyira posvány az egész - már bocsánat -, hogy itt bárki képes bármikor bárkit elkapni, vagy legalább pontot csenni tőle.