Úszó-Európa-bajnokság 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 03, 2018, 12:08:42, SPF Előzetes
Úszó-Európa-bajnokság (2018)

Sós Csaba szövetségi kapitány előzetesen tíz érem, köztük több mint egy arany megszerzését tűzte ki célul. Tovább

Menetrend | Hivatalos oldal | Európai Úszószövetség oldala

Néhány odds az Unibet kínálatából:

100 méter pillangó - férfi: Milak Kristóf  2.00
200 méter pillangó - férfi: Milak Kristóf  1.38
50 méter pillangó - férfi: Cseh László  7.50
800 méter gyors - női: Kapás Boglárka  3.25
200 méter pillangó - női: Kapás Boglárka  11.00
400 méter gyors - női: Késely Ajna  6.25

Ha jól látom egyetlen magyar döntős lesz ma, Jakabos Zsuzsanna 400 vegyesen. Negyedik idővel jutott be, győzelmére 126-os odds van, a dobogóra meg 8.50-es. Korábban voltak már érmei Eb-ről ebben a számban.

2010-es budapesti Eb - bronz
2012-es debreceni Eb - ezüst
2016-os londoni Eb - bronz

Nagy eséllyel elmegy, de a korábbi Eb-s eredmények miatt bepróbálom a dobogót.

#3 augusztus 03, 2018, 16:44:10, oakland23
400 gyorson Aubock a favorit (1.45-1.50), de elég szarul nézett ki délelőtt. Nem is az idő, hanem a mozgása... Az ukrán Romanchukot 4.50-ért lehetett fogni az előfutamok után, most 3.00-ért még meg lehet csípni bet365-ön, ami value.
De ott 400 gyorson akár igazi meglepit is el tudok képzelni, mondjuk Zellmann-t 81.00-es oddsért, de ahogy leírom, a 81.00-es odds 36-os lesz, a dobogója meg 8.50-ről 5.50.
Szóval Aubock a favorit, de szerintem nem nyer. 17-ben a vb-n megcsinálta azt a bravúrt, hogy előfutamban jobb időt úszott, mint a döntőben...

800 gyors női döntő, Quadarella nyer bet365-ön 1.80 (unibeten 1.35). Előfutamban 1.23.9-et úszott gyakorlatilag csak magának, Késely 500-ig tartotta vele a lépést. Kapásék a másik futamban sokkal szarabb időket úsztak, meg a vízre, arénára panaszkodtak. Az olasz holnap odaveri a mezőnyt, 1.80, bet365, 800 gyors.

mai finálé még a női 400 vegyes, TiB is írt róla az előbb. Érdekesség, hogy tegnap Wilmott, Miley és Cusinato egyaránt 3.00-as oddsot kapott, aztán picikét módosultak. Aztán jött az előfutam, Willmott Jakabos előtt nyerte előfutamát, 4:36:17-et repesztett. Jakabos mellen gyenge volt, ez lesz TiB tippjének veszte, de nyílván ezt ő is tudja  ;)
(egyébként egy próbát megér, én is behúztam, annak ellenére, hogy tudom, az odds reális sajnos)
viszont a másik normális futamban LEsaffre nagyot ment, végig vezetve megverte Mileyt és Cusinatót. Utóbbinak van 4:34-es ideje még idénről, de ennek most nyoma sem volt. LEsaffre-t tegnap senki nem tartotta favoritnak, most ő a favorit, 2.25-ért lehet tenni. Érték sajna nincs benne, előfutamok után unibet még 3.65-ért kirakta, de villamgyorsan esett az odds, nem véletlenül. Szerintem nyer, én 3.65-ért húztam, de az érték most talán Wilmottban van, 4.75-ért.
Miley nem lesz jó, Cusinatóban sem látok most többet, nyerni ő sem fog. Lesaffre vagy Wilmott.

Igazából arra látok esélyt, hogy Jakabos Miley-t megfogja, utóbbi szerintem betli lesz, aztán bízzunk benne, hogy Zsu odaveri a fiatal olaszt, aki szintén fogható. Wilmott és Lesaffre top2, aztán bízzunk benne TiB és mi magyarok, hogy Zsu valahogy felfér a dobogóra. Így még egyszer átgondolva igen, jó odds az.  :)

Annyira elúszott a dobogó, hogy ötödik lett. Mellen valóban nagyon gyenge volt Jakabos. Mutina Ági a stúdióban mondjuk erősebb mellen.


Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 03, 2018, 16:40:49
800 gyors női döntő, Quadarella nyer bet365-ön 1.80 (unibeten 1.35). Előfutamban 1.23.9-et úszott gyakorlatilag csak magának, Késely 500-ig tartotta vele a lépést. Kapásék a másik futamban sokkal szarabb időket úsztak, meg a vízre, arénára panaszkodtak. Az olasz holnap odaveri a mezőnyt, 1.80, bet365, 800 gyors.

Ez a Quadarella win jónak tűnik tényleg, nem tudom ki fogná meg. Még Köhler vs Kapás H2H esetleg ugyanezen a távon, egál odds, de Kapás nagyon nem nézett ki jól az előfutamban + panaszkodott is a körülményekre. Meg Köhler idén jobb időket úszott mint ő, persze nők, meg hosszú a 800m, lehet bármi, Kapásnak is lehet nagy napja, de én inkább azt látom hogy lefelé megy ő a vb óta és itt az EB-n sem nyilatkozott túl bizakodóan az előfutam után.

Kapás dobogója 1.45 unibeten, ha 200 pillén Milák győzelmét 1.35-ért mellétegyük, közel egy duplázót kapunk. Milákot nem veri senki, Bogi meg min. egy bronzot elhoz, ha az olasz nyer, meg Köhler bejön elé, azért más talán nem, de szerintem Köhler sem. előfutamban is Köhler hamarabb kezdte komolyan használni a lábait, míg Kapás Bogi csak a végén, szerintem maradt ott még. Nálam tuti dobogós, aztán majd kiderül. Ő jól tudja, hogy nem az előfutamban kell nagyot úszni, Egorova és Késely esetében meg szerintem sok nem maradt, Köhler meg tököm tudja, szerintem őt is elveri, egyedül az olaszt tertom most foghatatlannak, az brutál idő volt tegnap, és nem nagyon erőlködött...

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 04, 2018, 09:57:54
Kapás dobogója 1.45 unibeten, ha 200 pillén Milák győzelmét 1.35-ért mellétegyük, közel egy duplázót kapunk. Milákot nem veri senki, Bogi meg min. egy bronzot elhoz, ha az olasz nyer, meg Köhler bejön elé, azért más talán nem, de szerintem Köhler sem. előfutamban is Köhler hamarabb kezdte komolyan használni a lábait, míg Kapás Bogi csak a végén, szerintem maradt ott még. Nálam tuti dobogós, aztán majd kiderül. Ő jól tudja, hogy nem az előfutamban kell nagyot úszni, Egorova és Késely esetében meg szerintem sok nem maradt, Köhler meg tököm tudja, szerintem őt is elveri, egyedül az olaszt tertom most foghatatlannak, az brutál idő volt tegnap, és nem nagyon erőlködött...

Késely ahhoz képest hogy 16 éves nagyot ment, majd meglátjuk, gondolkoztam azon hogy őt tenni H2H Egorova ellen, az 1.70, de nem merem. Kapás, hát jó lenne neked lenne igazad és nagyot menne, de én nem látom ezt benne valahogy, még lehet Késely is megveri majd ha nem szedi össze magát és nem tudja kizárni a körülményeket, az oxigénhiányt, hideget stb. amire panaszkodtak.
Quadarella kiemelkedik, az a legbiztosabb tipp itt szerintem is hogy nyer.
Milák nyer ja, de 1.35 az nekem kevés győztesre, ahhoz képest hogy bármennyire jó egy fiatal gyerek, ha összerogy a nyomás alatt akkor annyi. Az biztos hogy nagy favorit, mindenki aranyat vár tőle.
Ami nekem érdekes az H2H Cseh Laci vs Kenderesi 1.80 - 1.80, na ezt kellene kitalálni mi lesz:) Kender jobb időket úszott mostanában, és állandóan megveri Cseh Lacit ezen a távon, talán 5x zsinórban, de legutóbb az országos bajnokságon is. Laci meg ugye nagyon tud időzíteni és azt mondta idén a 200 pillangóra készült rá legjobban. Kenderesitől meg már láttunk megrogyást. Ezzel együtt én Kenderesit mondanám.

bet365 felvitte Qadarellát 2.00-ra 800-on !!!

Nálam  Késely Ajna jobb mint Bogi. Cseh a látottak alapján inkább 100 lesz döntős talán érmes. Neki rá kéne feküdni 100ra inkább ilyen idősen...

Én végül bepróbáltam a Köhler vs Kapást 1.80-ért, meglátjuk. A németet jobbnak érzem jelenleg, de lehet nem lesz igazam.

unibeten 9.25 Kapás Bogi, (meg Késely is)

9.25-ért nem tudtam nem tenni Kapásra  ;D

Ha valakit hozzám hasonlóan rabul ejtenek a számok :D azoknak itt a torna időeredményes oldala: http://glasgow2018.microplustiming.com/indexGlasgow2018_web.php

#13 augusztus 04, 2018, 13:17:55, oakland23
1500 ffi gyors
Romanchuk 3.25-ért van kinn bet365-ön, siessetek, egy-két pillant alatt 1.50-re megy majd
közben Paltinieri 5.25 un ibeten, de esik!!!

bombázzátok mindkettőt, sure

utóbbi már 3.75, de még mindig jóóóóóóóóóóóóó

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 04, 2018, 13:14:59
1500 ffi gyors
Romanchuk 3.25-ért van kinn bet365-ön, siessetek, egy-két pillant alatt 1.50-re megy majd
közben Paltinieri 5.25 un ibeten, de esik!!!

bombázzátok mindkettőt, sure

utóbbi már 3.75, de még mindig jóóóóóóóóóóóóó


Nehogy Jolika behúzza...