Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


PSG kézis stricik szedjétek össze magatokat,ti faszcibáló buzeránsok. Ja és a kurva anyátokat!  :bash:  :crazy:

Most elmegyek aludni, de ha arra kelek hogy nem nyer az Arsenal, akkor soha ne nyerjen kupát ez a bohóc középcsapat. Mondjuk az átkom nélkül se nyernek, de biztosítanék  :D


Szakadjon rá az öltöző mennyezet a kibaszott celticre. Utolsó 5 mérkőzése 5 0 0 / 14:1. Kombi szelvényemen 3.00 eredő oddshoz kellett még egy 1.15 szorzójú tipp. 1.5overt jónak véltem, erre lehozzák a meccset1 góllal, 15.00 oddsal. Persze, hogy ez az egy megy el. A kibaszott fosmixpron meg nincs rá élőzés. Én vagyok a hülye, egy reménytelen eset. Már nem először esek ebbe a hibába, - többször megfogadtam, inkább a tétet növelem -kezelésre szorulok.

Hogy a retkes faszba lehet kikapni 17 ponttal egy negyedben? Ahhh, Magic  :D... Értem  :redchug: Kurva nyomorék anyátok  :bash:

2mp-el a vege elott kosarat dob a utah mennek 84-83 mondom megvan a meccs.
Idokeres 1.7 mp a vegeig bostoni bedobas es egy layup shot buzzer beaterrel megnyeri a meccset a boston.
Szoval utah fasszopo ciganyai: remelem a meccs utan mindenki megbassza a jo kurva anyatokat aki fogadott ratok es ti meg vegignezitek.

vitkovice valamennyien üljetek bele a hokiütőtökbe   :bash:  :bash:

MI a faszért rakom egy olyan embernek a tippjét, akiről tudom, hogy balfasz? :D

(nem erről az oldalról)

Csicska juve...  :bash:

Idézetet írta: drogos Dátum március 05, 2015, 22:15:46
MI a faszért rakom egy olyan embernek a tippjét, akiről tudom, hogy balfasz? :D

(nem erről az oldalról)
Lewis? Én is olvastam ma rá egy tippet, de nem győzött meg...

Bacsinszky a jó kurva anyádat szedd már össze magad!!!

Idézetet írta: szorzatos Dátum március 05, 2015, 22:50:30
Lewis? Én is olvastam ma rá egy tippet, de nem győzött meg...

Jaja, én hittem neki, de hiba volt :D

Kulichkova hogy egy méretes fasz basszon arcon. Mindössze kétszer szerváltál a szettért, és rövidítésben is 3-1 re mentél... 4-7 lett. Bravó kicsilány.  :bash:

Na elmentek ti a picsába, ma még nem volt nyerő tippem :D Guez 4-1 ről bukja a rövidítést, pedig már a szettben is brékelőnyben volt. Ugyanaz mint Kulichkova... Aki most 40-0-ről sem tudott brékelni. És akkor Bolellit nem is írom, aki 6-4-re vezetett rövidítésben, 6-5 nél kettőt szervált, bukta 6-8 -ra, onnan meg szétesett mint a szar soufle...

Kulikova, ne cigánykodj, megint.