Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kibaszott kurva anyatokat krasznodari ciganyok. 33 lovesbol 2 kibaszott golt nem sikerult osszehozni ti mocskos fergek.
1,5 overem voltam felido 1-0 es erre a mocskos ciganyok a 87. Percben kihagyjak a 11st.
Rohadjon le a labad te mocskos krasznodari cigany fattyu

Lokoli szakadjál meg te bohóc!


Nem érzi égőnek hogy 1-1 óta gémet nem nyer... Egy no name ellen...

Hogy az a jó büdös kurva isten minden nap megpróbálja az előző szopást überelni  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

#7010 március 03, 2015, 22:37:25, alexthebest
Krunic kapjad be a faszom aztat. Dortmund essetek ki a Bundesből is. Zopp sérülj le egy évtizedre. West Brom ez mia faszom? 

Na hát ez kurvára nem az én napom volt. Krunic szett-és brékelőnyről szopott, Zoppnak volt egy két játékig tartó rövidzárlata, a WBA meg a 94. percben kap ki...

A rózsa radom összes fasszopó fasznyelő játékosa bassza szájba a retkes cigány kurva anyját!
Béna nyomorékok!!
Szünetben 22-vel mennek,hogy a 4.negyed elejére teljesen magukra engedjék az egyébként tök utolsó és fogalmatlanul fos lublint vagy mi a faszt,hogy aztán már csak 2 ponttal vezessenek.
Na,itt be is ijedtem és min veszteséggel ugyan de kiszálltam,hiszen már abszolút úgy látszott,hogy nekifutásból fordít  megnyeri a meccset a fos hazai csapat.
De nem...
Miután kiléptem a mocskos geci radom az összes szájbakúrt játékosával együtt mocskosul pörögni kezdtek és 63-61-es vezetésük után,szinte már csak ezek a geciládák dobták a pontokat!!
Rohadjatok meg mocskos fasszopó radomi gecik,hogy már csak akkor tudtok pörögni,ha kiszállok!
Basszátok meg a kurva anyátokat!! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:
Azt vén büdös szottyadpicsájú szarzsákot!! :fakk: :fakk:
Fos lengyel kosárra soha többet!!

Idézetet írta: TiB Dátum március 03, 2015, 17:28:04
Amikor megírsz 5 oldalnyi szöveget és leáll a gép, mielőtt mentettél volna, az kibaszott kellemes tud lenni. De nem! Észreveszed, hogy mégis mentettél egy ponton, viszont F6 helyett F8-at nyomsz a rohadék kislemezes total commanderben, na az akkor a kurva anyját.



Szorol-szora megtortent velem ue foiskolaskent, azota minden TC installnal az elso dolgom beallitani, hogy az F8 csak lomtarba masoljon es ne egybol torolje a cuccot.

LAURENT DAVIS!

A nő, aki fogadóként az ellenfél első szerváinak 12%-át nyeri meg. A nő, aki Errani első szerváinak 12%-át váltja pontra. A nő, aki Errani első adogatásainak 12%-át nyeri meg kemény pályán!

A nő, akinek egyenkként vágnám le az ujjait, hogy többet az életben ne tudjon ütőt fogni a kezében. A nő, akinek az dögöljön meg a kurva anyja, hogy a méhében egy ilyen szardarabot táplált 9 hónapig, elvéve az éhező afriakaik elől a táplálékot. A nő, aki kapja be az összes faszomat, és szomorodjon meg a picsába bazmeg.

Tényleg nem az fáj, hogy bukok, mert szerencsére volt eszem, és nem sokkal tettem, de tényleg, hogy a kurva anyjába van ez bassza meg? :D Hát Errani kemény pályán négyet lát, meg egyébkként is. Kizsírozott hurrikánban, hátszéllel, lejtőn lefelé 80-nal adogat az az anorexiás kurva. Megbassza a jó kurva anyja, ha legalább fogadóként nem lehet partiban lenni ezzel a nyeszlett spagettizabáló itáliai retekkel.  :redchug: :redchug:

Errani!!!!

Te utolsó szarrágó kurva!

6-0 és 5-0 után képes Lauren Davis ellen egy 8,5 overt hozni a második szettre...a büdös kurva anyádért vagy te teniszező...

Idézetet írta: CaeSar Dátum március 03, 2015, 23:29:30
LAURENT DAVIS!

A nő, aki fogadóként az ellenfél első szerváinak 12%-át nyeri meg. A nő, aki Errani első szerváinak 12%-át váltja pontra. A nő, aki Errani első adogatásainak 12%-át nyeri meg kemény pályán!

A nő, akinek egyenkként vágnám le az ujjait, hogy többet az életben ne tudjon ütőt fogni a kezében. A nő, akinek az dögöljön meg a kurva anyja, hogy a méhében egy ilyen szardarabot táplált 9 hónapig, elvéve az éhező afriakaik elől a táplálékot. A nő, aki kapja be az összes faszomat, és szomorodjon meg a picsába bazmeg.

Tényleg nem az fáj, hogy bukok, mert szerencsére volt eszem, és nem sokkal tettem, de tényleg, hogy a kurva anyjába van ez bassza meg? :D Hát Errani kemény pályán négyet lát, meg egyébkként is. Kizsírozott hurrikánban, hátszéllel, lejtőn lefelé 80-nal adogat az az anorexiás kurva. Megbassza a jó kurva anyja, ha legalább fogadóként nem lehet partiban lenni ezzel a nyeszlett spagettizabáló itáliai retekkel.  :redchug: :redchug:


Caesar, most aztán feltetted a lécet, ez az év gumiszoba hozzászólása :D

Idézetet írta: CaeSar Dátum június 12, 2013, 15:20:49
Mélyen tisztelt Laura Robson!

Természetesen én vagyok a balfasz, hogy Rád mertem tenni valamit is. Viszont, az a játék amit mutattál, azt nem tudom lenyelni. Az, hogy nyerő ütést csak TV-ből láttál, az még nem is zavart volna, de az már keresztbe állt a torkomon, hogy egyszerűen a Temzéig lövldözted a labdáidat. (pedig Birmingham elég messze van Londontól) Tettet mindezt 19 évesen, erejed teljében, egy 30 éves Hantuchova ellen. Ilyen szánalmas produkciót hazai publikum előtt. Le a kalappal, de tényleg.

Nem tudom van e edződ? Nem csodálkoznék ha nem lenne, mert ilyen szánalmas játékhoz én sem adnám a nevemet. Próbálsz megélni az 5 éve megnyert junior Grand Slamedből. Elmondom: ez nem fog menni! Tisztességgel ki lehet kapni, de ez vicc kategória volt, Te nyomorék. Remélem szólíthatlak így, ez a jelző még talán hízelgő is számodra a mai produktumod után.

Attól meg szinte okádhatnékom volt, hogy mikor Rád néztem meccs közben, az a kis életkedvem is elment. Álltál ott, mint egy kivert fasz a lakodalomban, megváltásra várni? Mit gondoltál? Majd az ütőd elkezdi fosni Neked a nyerőket? Jó taktika, igazán szólhattál volna előtte másoknak is. Nem azért hogy pénzt ne tegyenek Rád, de még hogy csak a meccsedet se nézzék meg, Te világi kurva.

A továbbiakban maradjunk a nyomoréknál, mert szeretek bókolni. Számtalan kérdést tudnék még Neked feltenni, de sajnos most nyílván nem tehetem, mert a megterhelő mérkőzés után, a megérdemelt fürdőt követően mész egy jó masszázsra. Ez a teljesítmény után ne csodálkozz, ha a masszőr helyett valaki egy láncfűrésszel akar megsimogatni, Te ótvar nímand kamasz kurva.

Gondolom ismered Birminghamet, tuti tele van jó szórakozóhelyekkel... Gondolom onnan estél be a mai meccsedre.

A továbbiakban kívánok minden jót Neked, és csapatodnak. De ha van igazság a földön, akkor hazafelé menet elüt egy busz, csoffadt tested meg a csatornában fogják szétrágni a hozzád hasonló patkányok, akiknek feltételezem több agyuk van a teniszhez, mint Neked.

Zárszóként szeretnék Neked minden jót kívánni, és ajánlom a ciánt, mint mérget, gyors és legalább nem kell szenvedned, mint nekem kellett a gép előtt 1 óráig, míg az általad tenisznek nevezett parittyázást néztem!

Minden jót Laura "kibaszottkurva" Robson!

cezár ritkán ír a gumiszobába, de ha igen akkor jól megfontoltan teszi, bráfó zsép votl  :beerchug:

#7017 március 04, 2015, 17:42:45, Cpt. Szikla
A faszomat Japán szukák, legalább kaptatok volna még gólt, de ez a pinafoci amit leműveltetek, csak arra volt jó, hogy felbasszátok az agyam a 3.5 overrel.  :crazy: :fakk2: :fakk2:
Ilyet baszd meg, hogy az 1.5 over se jöjjön a brazil nőin. Takarodjatok vissza a homályba! :-\

Martín, te fasz geci, elbasztad az ETO hendim... Miért erőlteted Csapót, amikor egy (!!!) védése volt összesen :D Na meg Planéta te fasz, miért kellett előkészítetlenül, bőven időn belül ellőni a faszba...
:fakk2: :fakk2: :fakk: :fakk:

#7019 március 04, 2015, 20:06:19, Greipel
Rohadék sze,ét féreg buzeráns Lietovos FASZSZOPÓ Rytas, a jó kurva anyátokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Atomot ezeknek a köcsögöknek...

Kavaliauskas és Janavicius, ti pedig egyenesen dögöljetek meg azért, amit a legutolsó támadásnál volt pofátok művelni, de úgy, hogy 6 napon át szenvedtekés kibírhatatlan fájdalmat éreztek!!!