stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum december 15, 2013, 16:39:13
Australia Women - Over 17.5   Paraguay Women vs Australia Women
(Team Totals)   15/12/2013   1.90


Egyelőre ég Ausztrália, nem kis meglepetés..
Félidőben 10-et vágtak, 2. felesben beragadtak kezdésnél, de a 18-at el kell érniük a végére, nekik ez nagyon fontos meccs, történelmük első VB-n elért győzelmük a tét! :)

Sokat nem kellett izgulni érte :beerchug:

Idézetet írta: stdavid Dátum december 15, 2013, 14:22:29
Australia Women   Paraguay Women vs Australia Women
(Money Line)   15/12/2013   1.35

Over 1.5   Aston Villa v Man Utd
(Alternative Goal Line)   15/12/2013   1.30
Schalke   Schalke v SC Freiburg
(Full Time Result)   15/12/2013   1.44

@2.53

Baszki, sírból visszajöttek auszik, 18-15re vezettek, de a végjátékot rendesen elbaszták. Aztán Potocki lőtt egy gólt a legvégén, de úgy ítélték meg, hogy időn túl volt.. de még paraguayi vezetésnél éreztem, hogy gond lehet így védtem a fogadást, s összességében profitos lett ez a kombi ezzel :ok:

Draw   Paraguay Women vs Australia Women
(Full Time Result)   15/12/2013   8.00

PHI Eagles   PHI Eagles @ MIN Vikings
(Money Line)   15/12/2013   1.36
Atletico Madrid   Atletico Madrid v Valencia
(Full Time Result)   15/12/2013   1.36
Montenegro Women   Denmark Women vs Montenegro Women
(Money Line)   15/12/2013   1.45
@2.69

Over 48.5   Poland Women vs Romania Women
(Total 2-Way)   15/12/2013   1.85


Nagyon termelik a gólokat, szerencsére még időben sikerült erre ráéreznem, már 55.5 -nél jár a határ :)

Idézetet írta: stdavid Dátum december 15, 2013, 16:32:25
Over 2.5   Napoli v Inter Milan
(Total Goals)   15/12/2013   1.70


A nap egyik legerősebb tippje nálam, igazándiból nem is értem a szorzót. Akkora over ez a meccs, mint a ház! Rengeteg gól van a csapatok meccsein, lőnek és kapnak is bőséggel, pontosabban konkrétan az Inter meccsein volt eddig a legtöbb gól. Sztem egy 4-5 gól lesz.
38 perc elég volt a mai főtippemhez :beerchug:

Idézetet írta: stdavid Dátum december 15, 2013, 20:28:10
Over 48.5   Poland Women vs Romania Women
(Total 2-Way)   15/12/2013   1.85


Nagyon termelik a gólokat, szerencsére még időben sikerült erre ráéreznem, már 55.5 -nél jár a határ :)
Ehhez 49 perc is elég volt :ok:

#201 december 15, 2013, 22:21:31, stdavid
Idézetet írta: stdavid Dátum december 15, 2013, 17:45:12
PHI Eagles   PHI Eagles @ MIN Vikings
(Money Line)   15/12/2013   1.36

Atletico Madrid   Atletico Madrid v Valencia
(Full Time Result)   15/12/2013   1.36

Montenegro Women   Denmark Women vs Montenegro Women
(Money Line)   15/12/2013   1.45
@2.69

Egyetlen mai bukta ez a kombi :)

DET Pistons   POR Trail Blazers @ DET Pistons
(Money Line)   16/12/2013   2.50


A játéknap általam leginkább várt összecsapása lesz ez, nagyon nagy meccsre van kilátás.
Az odds is mutatja, hogy meglepetés(?) lenne, ezért nem is annyira erős a tippem, de..
A Blazers tegnap pályára lépett, a Pistons 1 nappal többet pihent!
A Pistons hazai pályán szerepel. És nekik fontosabb lehet a győzelem a mutatójuk miatt.
Én úgy érzem, hogy ez a Blazers durván erőn felül teljesít... és az idei Pistonsban nagyon szép lehetőségek vannak, több van bennük, mint amit eddig összességében mutattak. Lilliard Jenningsel szemben, míg Alridge Monroeval párban, remek párharcokra van kilátás. A Pistons palánk alatti és festéken való védekezése sztem most elég lehet Alridge kikapcsolására, így pedig nyerhető otthon ez a meccs a Pistonsnak.

Hungary Women   Hungary Women vs Spain Women
(Money Line)   16/12/2013   2.90


Ez a hétfői fő tippem, egyszerűen többet tud ez a csapat, mint amit eddig mutatott, nagyon remélem, hogy a csoportbeli produkció szándékos volt, hogy elkerüljük a nehezebb ágat :) Az odds pedig elképesztően baráti, ennyiért kihagyhatatlan. Annak ellenére, hogy elhatároztam a román meccs után, hogy nem fogadok a csajok meccseire, elég az az izgalom ami lesz a meccseiken. :D
Tomori eddig nem sokat mutatott, Görbe mint láttuk remek formában, és a védelmünk is egész jól egyben van. Még 1-2 játékos kéne, hogy feljavuljon  Görbe formájához és akkor nem kéne ez gondot okozzon.. alapvetően nem jobb nálunk a spanyol csapat, az elmúlt pár meccs okozta csak ezt, hogy így leértékelődött a magyar gárda.
Kissé elfogult tipp, de belefér! :ok:

Idézetet írta: stdavid Dátum december 15, 2013, 23:15:21
DET Pistons   POR Trail Blazers @ DET Pistons
(Money Line)   16/12/2013   2.50


A játéknap általam leginkább várt összecsapása lesz ez, nagyon nagy meccsre van kilátás.
Az odds is mutatja, hogy meglepetés(?) lenne, ezért nem is annyira erős a tippem, de..
A Blazers tegnap pályára lépett, a Pistons 1 nappal többet pihent!
A Pistons hazai pályán szerepel. És nekik fontosabb lehet a győzelem a mutatójuk miatt.
Én úgy érzem, hogy ez a Blazers durván erőn felül teljesít... és az idei Pistonsban nagyon szép lehetőségek vannak, több van bennük, mint amit eddig összességében mutattak. Lilliard Jenningsel szemben, míg Alridge Monroeval párban, remek párharcokra van kilátás. A Pistons palánk alatti és festéken való védekezése sztem most elég lehet Alridge kikapcsolására, így pedig nyerhető otthon ez a meccs a Pistonsnak.

Éjszaka már értékeltem itt a dolgot, de vhogy eltűnt...
A hosszabbítás utolsó pillanatában esett be a Blazers győztes kosara! A 2. felest végig vezette a Pistons, az utolsó negyedre +11 -el mentek, az utolsó percekben pontot se szereztek.. nevetséges módon bukták ezt el. :bash:

Brazil Women   Brazil Women vs Netherlands Women
(Money Line)   16/12/2013   1.35
Serbia Women   South Korea Women vs Serbia Women
(Money Line)   16/12/2013   1.66
@2.25


Jelentősen zuhantak az oddsok - de nem véletlen. Ezeket a mai kéziket nagyon érzem vhogy, remélhetőleg élőben szétkeresem majd magam :D

Idézetet írta: stdavid Dátum december 15, 2013, 23:41:49
Hungary Women   Hungary Women vs Spain Women
(Money Line)   16/12/2013   2.90


Ez a hétfői fő tippem, egyszerűen többet tud ez a csapat, mint amit eddig mutatott, nagyon remélem, hogy a csoportbeli produkció szándékos volt, hogy elkerüljük a nehezebb ágat :) Az odds pedig elképesztően baráti, ennyiért kihagyhatatlan. Annak ellenére, hogy elhatároztam a román meccs után, hogy nem fogadok a csajok meccseire, elég az az izgalom ami lesz a meccseiken. :D
Tomori eddig nem sokat mutatott, Görbe mint láttuk remek formában, és a védelmünk is egész jól egyben van. Még 1-2 játékos kéne, hogy feljavuljon  Görbe formájához és akkor nem kéne ez gondot okozzon.. alapvetően nem jobb nálunk a spanyol csapat, az elmúlt pár meccs okozta csak ezt, hogy így leértékelődött a magyar gárda.
Kissé elfogult tipp, de belefér! :ok:

Szép volt csajok :great: :great: :great: :great: :great: :great:

BKN Nets -3.5   PHI 76ers @ BKN Nets
(Point Spread)   17/12/2013   1.31
MIA Heat -5.5   UTA Jazz @ MIA Heat
(Point Spread)   17/12/2013   1.33
@1.75


Még elég sok fogadásom van függőben, de nem érdekel, mert nagyon hamar megtaláltam az éjszakai betonbiztos tippjeimet.
Az összeálló, zárkózó Nets a liga egyik leggyengébb, pofozógép alakulatát látja vendégül, biztos vagyok a hazai sikerben. A 4 pontnak meg szinte kötelező, hogy közte legyen, de 10+ lesz reálisan.
A Heatet nem kell bemutatni, ők a nyugati egyik leggyengébbet fogadják, itt szintén 10+ kell, hogy közte legyen majd.

Norway Women -7.5   Norway Women vs Czech Republic Women
(Handicap)   16/12/2013   1.93


Semmi esélye itt ma a cseheknek, sztem meg se kell ráznia magukat a norvég csajoknak, hogy meglegyen a 8 közte.

PIT Penguins   TOR Maple Leafs @ PIT Penguins
(Money Line)   17/12/2013   1.60


Mira mai tippje is szimpatikus nekem nagyon, Crosbyéknak kötelező győzelem ez otthon.