stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum január 12, 2014, 21:52:20
Ismét értetlenkedek az odds miatt, a Deng cserével már egyértelműen PO csapat a Cavs, nagyon jól illik a csapatukba, pont azon a poszton voltak lyukasak. Már be is mutatkozott náluk, hozták is a meccset, igaz azt még nem láttam, kíváncsi leszek emiatt is, hogyan mutatnak a pályán.
A Kings egy nagyon erős nyugaton szerénykedik utolsó előtti helyen, nekik innen a PO szinte kilátástalan, rá kell menjenek a draftra.. van egy egész korrekt triójuk (Cousins-Gay-Thomas), de a csapatmunkájuk nulla, és a kiegészítőemberek+pad nagyon gyenge.
Ugyanannyit pihentek a csapatok, mindkét oldal javuló formát mutat, azonban eltérő motivációkkal, céllal.
Én nálam ez a párosítás nagyon sima vendég.


Kosárlabda, NBA
Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers
Meccsgyőztes : Cleveland Caval.
@2.30

124 - 80

Kellett így értetlenkednem.. ;D Szavak nincsenek erre a produkcióra. Védekezés, Irving totális blama. Kings meg fossa a triplákat..

#271 január 14, 2014, 11:48:43, stdavid
A Knicks kezd zárkózni, Carmelo lett a hét játékosa, amióta JR -t kitették úgy teljesítenek, ahogy az elvárható lenne. És Chandler is lehet visszatér.
A Suns Bledsoe nélkül nagyon kiszámíthatatlan.


Kosárlabda, NBA
NY Knicks - Phoenix Suns
Meccsgyőztes : NY Knicks
@1.52

#272 január 14, 2014, 11:47:27, stdavid
Hewittot vhogy most nagyon érzem, sokat várok tőle az idei tornán.
Nem szeretek ilyen kis oddsra fogadni, de ezt most rakom.


Tenisz, Australian Open, ffi.
Andreas Seppi - Lleyton Hewitt
Meccsgyőztes : L. Hewitt
@1.22

Idézetet írta: stdavid Dátum január 13, 2014, 23:29:04
Hewittot vhogy most nagyon érzem, sokat várok tőle az idei tornán.
Nem szeretek ilyen kis oddsra fogadni, de ezt most rakom.


Tenisz, Australian Open, ffi.
Andreas Seppi - Lleyton Hewitt
Meccsgyőztes : L. Hewitt
@1.22

3 - 2
Na ne, ezt nem hiszem el, hogy Hewitt rögtön kiesett :o

Idézetet írta: stdavid Dátum január 13, 2014, 23:24:21
A Knicks kezd zárkózni, Carmelo lett a hét játékosa, amióta JR -t kitették úgy teljesítenek, ahogy az elvárható lenne. És Chandler is lehet visszatér.
A Suns Bledsoe nélkül nagyon kiszámíthatatlan.


Kosárlabda, NBA
NY Knicks - Phoenix Suns
Meccsgyőztes : NY Knicks
@1.52

98 - 96 OT
Mikor leléptem még sima Knicks előny volt, ezek szerint a vége izgulós lett :D

Idézetet írta: stdavid Dátum január 14, 2014, 11:49:33
98 - 96 OT
Mikor leléptem még sima Knicks előny volt, ezek szerint a vége izgulós lett :D
Barbosa majdnem egyedül megfordította a végét.  :o Jó lesz ő Bledsoe pótlására, még akkor is ha nem egy olyan energiabomba mint a fiatal irányító.

Kézilabda, Európa-bajnokság, ffi.
Magyarország - Izland
Meccs eredmény : Χ
@9.50


Ma csak egy ilyenem volt eddig :D

#277 január 15, 2014, 06:58:06, stdavid
A Lakersnél Gasol is kidőlt, így jelenleg egy ilyen 8-as áll rendelkezésre: Marshall, Meeks, Johnson, Young, Kelly, Hill, Sacre, Kaman. A többiek mind sérültek, edzésen a segédedzőknek kellett beöltöznie, hogy tudjanak rendesen figurát tolni ;D Ráadásul megy a tank üzemmód ezerrel. Minden idők leggyengébb Lakers rostere egy meccsre? Van benne vmi :D
A Cavs pedig megy a PO -ért, Denggel együtt, de legutóbb alaposan megtréfáltak. De azért ezt a Lakerst illene verniük könnyedén.


Kosárlabda, NBA
LA Lakers - Cleveland Cavaliers
Meccsgyőztes : Cleveland Caval.
@1.58

Idézetet írta: stdavid Dátum január 14, 2014, 21:10:36
A Lakersnél Gasol is kidőlt, így jelenleg egy ilyen 8-as áll rendelkezésre: Marshall, Meeks, Johnson, Young, Kelly, Hill, Sacre, Kaman. A többiek mind sérültek, edzésen a segédedzőknek kellett beöltöznie, hogy tudjanak rendesen figurát tolni ;D Ráadásul megy a tank üzemmód ezerrel. Minden idők leggyengébb Lakers rostere egy meccsre? Van benne vmi :D
A Cavs pedig megy a PO -ért, Denggel együtt, de legutóbb alaposan megtréfáltak. De azért ezt a Lakerst illene verniük könnyedén.


Kosárlabda, NBA
LA Lakers - Cleveland Cavaliers
Meccsgyőztes : Cleveland Caval.
@1.58

118 - 120  :beerchug:
Elég flúgos meccs volt, 5 percenként repkedtek a közel 10 -es rohanások. Cavs védekezése nulla és Irving is pocsék formában. Brownnal a padon nem is lehetnek komoly terveik..

#279 január 16, 2014, 07:16:06, stdavid
Éjszakára a főtippem a Warriors. A Nuggets ezer sebből vérzik, míg a Warriors Igoudala visszatérése óta lehengerlő. Kötelező hozniuk ezt otthon.

GS Warriors -4.5   DEN Nuggets @ GS Warriors
(Pont hendikep)   16/01/2014   1.52


123 - 116
:redchug: :noway:

#280 január 16, 2014, 16:05:32, stdavid
A LIVE fogadásokkal azért hála az égnek továbbra is jól állok, de ez a Warriors meccs eléggé szarul érintett. De jött hajnalban/reggel egy Heat-Wizz over, Kings hendi, Federer szett 1.60ért(!), meg egy Rafa&Fedex 3-0 kombi is..

Sajnos esőszünet van, de még előtte csíptem ezt. Verdasco ellen nagyon szeretek fogadni, mivel egyrészről nagyon hullámzó a játéka, másrészt idegbeteg állat és fejben gyakran kikapcsol.


Felett 32.5   Fernando Verdasco v Teymuraz Gabashvili
(Mérkőzés - összesített játékok)   16/01/2014   1.80


50 játék :great:

#281 január 16, 2014, 19:37:00, stdavid
Gond nélkül illene ezt hozniuk, még a hendin is gondolkodtam, de a norvég meccsüket látva beérem ezzel is.

Spanyolország   Spanyolország v Izland
(Nyereményszorzó)   16/01/2014   Egyik sem   1.40


33 - 28
8)

#282 január 16, 2014, 23:14:57, stdavid
Már a meccs előtt is a Nets felé húztam, de az eddig látottak alapján is meggyőztek, közel 10 pontos előnynél sztem egész baráti szorzó ez.

BKN Nets 1.44
BKN Nets @ ATL Hawks - 16/01/2014


127 - 110
:beerchug:

#283 január 17, 2014, 09:05:00, stdavid
Ez élőben ment, 1:2 -nél a franciának egészségügyi gondjai voltak, addig remekül játszott de megtört a lendülete és bukta a 3. szettet végül.
Időközben pedig a 4.-ben a sírból Anderson hozta a TB -et, szal döntőszett jöhet :)


K. Anderson 2.37
K. Anderson v E.Roger-Vasselin - 17/01/2014


3 - 2
:beerchug:

#284 január 18, 2014, 04:47:45, stdavid
Nagyon komoly tankolós derbyt várok :D Mindkét gárda elvileg ki akar kapni, védelmekről viszont alapvetően a Lakers esetében nem beszélhetünk.. Rondo ráadásul visszatér. 100-100 pont fölött leszünk jócskán sztem.

Felett 199.5   LA Lakers @ BOS Celtics
(Játék összesített)   18/01/2014   1.50


211 :ok: