stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kunisse Dátum augusztus 01, 2014, 16:54:42
Egy 2,5 overre mit mondasz ?   2,20 ért van bet 365-n nekem az jónak tűnik.
Jó esetben 3 -at berámolnak nekik, de ha döcög a szekér nem tudom..  :redchug: Mert én vendég oldalról nem kalkulálnék góllal.
Szemet szúrt nekem is a magas odds overre, de már vakon a hendin gondolkodtam, aztán szintén 2 -es oddson ez jobb vétel nálam.

Sportingbeten 1,7-ért mérik a két Vidi gólt, szerintem ezen is megéri elgondolkodni.  :ok:

Idézetet írta: CaeSar Dátum augusztus 01, 2014, 23:45:42
Sportingbeten 1,7-ért mérik a két Vidi gólt, szerintem ezen is megéri elgondolkodni.  :ok:
Végül úgy néz ki mindannyian nyertünk :D De előzetesen ez a 2 gól és a hendi között sztem minimális különbség volt, mivel kicsi volt az esély a vendéggólra, így biztosabb érték volt a hendiben. :cya:


#649 augusztus 03, 2014, 22:26:25, stdavid
A Fradi meccsel kapcsolatban nincs mit ragozni igazán, itt van Guruban egész röviden a téma:
http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=11685
Az Újpest pedig a korábbi cikkben, egy kissé biztonságosabb 1X -el. Aztán élőben, ha már látom mi a helyzet lehet bátrabban húzom a Fradi hendit, vagy a szimpla újpesti sikert, de egyelőre ennyi vasárnapra.


Ferencvarosi TC   
Lombard Papa v Ferencvarosi TC
(Full Time Result)   03/08/2014

Ujpest or Draw   
Ujpest v Diosgyor VTK
(Double Chance)   03/08/2014

1.93


Na ezért is utálok kombikat tenni :D Mi vol ezen a meccsen, végig egykapuzott a Fradi, hát ez hihetetlen ;D

#650 augusztus 03, 2014, 19:15:42, stdavid
Az Arsenal kb házi tornája, amit vélhetően megnyernek ismét.
Az első meccsen a Benficát alázták le 5:1 -re, annak ellenére, hogy elég felforgatott csapattal álltak ki, a németek még vissza se érkeztek, Alexis csak padozott, stb. A Benficánál azért fel lehetett fedezni a húzóneveket.
A Monaco is felforgatott csapattal állt ki, és egy 2:2 -re ment a Valencia ellen. A Benficát kb erre a szintre kell belőni, sztem ismét könnyed sikert aratnak Wengerék.


Arsenal   
Arsenal v Monaco
(Full Time Result)   03/08/2014   
1.70

#651 augusztus 03, 2014, 22:26:46, stdavid
Elég gyenge ez a mai nap nekem, élőben sem éreztem semmit, ezek a meccs előttiek is ugrottak.
Újpest szorzója pedig nem vágom miért, de szépen felszaladt, így azért már nem lehet otthagyni.


Ujpest   
Ujpest v Diosgyor VTK
(Draw No Bet)   03/08/2014   
1.90


Nagyon gyenge nap lett ez sajnos...


#653 augusztus 09, 2014, 18:53:12, stdavid
Hazai terep, nem ok nélkül Majka a legnagyobb esélyes, hiszen láthattuk a Touron, hogy milyen remek formában van. Ami okot adhat némi aggodalomra az az, hogy mennyit vett az ki belőle, de csak 1 hétről van szó, ahol pár szakaszra kell majd igazán koncentrálnia.
Be kell húznia ezt otthon, nincs mese!


Rafal Majka   
Tour Of Poland 2014
(To Win Outright)   03/08/2014
3.75

#654 augusztus 05, 2014, 21:27:43, stdavid
A fehéroroszok az első meccsen is csak a széleken tudtak próbálkozni, most is mindkét féltől biztonságos játékot várok ez pedig középen tömörülést jelenthet. Az pedig kedvez a széleken futó támadásoknak, így jöhetnek a szögletek.
Nem mellékesen várhatóan amelyik csapat kiesésre áll majd odaszögezi a végjátékban a kapujához az ellenfelet.


Over 9.5   
BATE Borisov v Debreceni VSC
(2-Way Corners)   05/08/2014   
1.80


9... :noway: De élőben sikerült a nagyon alacsony határokat pakolni rendesen, mivel az első felesben csak 3 esett, így elég sok ajándék volt. :beerchug:

#655 augusztus 06, 2014, 19:48:24, stdavid
Lesz ma egy újabb érdekes hazai edzőmeccs. Hétvégén már összecsaptak volna a felek Bp -n, de a vihar miatt ez elmaradt, most pedig nem akarták tönkre vágni a gyepet, így Dorogon játszanak.
A Vasasnál, mint már párszor írtam komoly tervek vannak idén, az NB2 jövőhéten indul, szerdán pedig a Diósgyőr ellen kezdenek az MK -ban, ez lesz előtte az utolsó erőpróba, így egészen biztosan az "A" csapat játszik, már éles formában és jó kondival.
Az NB3 -as Dorog keretét nagyjából ismerem, tavaly a csoportjukban is a középmezőny alsó felébe tartoztak, komoly erőt nem képviselhetnek. Több volt vasas játékos is van náluk, Fürjes, Skita, de ott van a veterán Schultz és Sitku is.
Legutóbb a Mezőkövesd ellen egykapuzott a Vasas és nyert 2:0-ra, szlovén elsőosztályú gárdát ütöttek ki, vélhetően kettőt most is közé tesznek Remiliék.
Sajnos egyelőre úgy néz ki élő fogadási lehetőség nem lesz a meccsre, de a sima siker is 1.28 -al van.


SC Vasas Budapest -1.5   
Dorogi FC v SC Vasas Budapest
(Asian Handicap)   06/08/2014   
1.875


Félidőben 2:2, a helyszíni beszámolók alapján közel sincs jó állapotban a pálya az ismételt vihart követően. Nem érdemes ezt már élőben piszkálni, pedig a Vasas a legerősebb kezdőjével állt ki.

3:2 -re nyert a Vasas, egyértelműen több helyzettel.. nem kis pechem van mostanában, apróságokon bukok pár napja.

#656 augusztus 07, 2014, 19:50:10, stdavid
Indoklás: http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=11726

Krasnodar (-2)   
Krasnodar v Diosgyor VTK
(Handicap Result)   07/08/2014   
2.20

#657 augusztus 08, 2014, 20:40:41, stdavid
Nem tudom hova tenni a Paks oddsának csökkenését. Hiába kezdtek ők is 2 győzelemmel, nagyon kifutott eredmény szaga van, jócskán erőn felül teljesítenek szvsz. Még mindig a bennmaradás az ami a fő céljuk nagyon meglepődnék, ha hosszútávon ott maradnának a felsőházban..
2.10 még DNB -vel is az MTK, 3.10 a sima sikerük. Részemről látatlanban ez egy value X2, aztán élőben még belenézünk.


Draw or MTK Budapest   
Paksi Se v MTK Budapest
(Double Chance)   08/08/2014   
1.61


Nem semmi ez a Paks. Over mentette ezt.

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 05, 2014, 01:06:58
Hazai terep, nem ok nélkül Majka a legnagyobb esélyes, hiszen láthattuk a Touron, hogy milyen remek formában van. Ami okot adhat némi aggodalomra az az, hogy mennyit vett az ki belőle, de csak 1 hétről van szó, ahol pár szakaszra kell majd igazán koncentrálnia.
Be kell húznia ezt otthon, nincs mese!


Rafal Majka   
Tour Of Poland 2014
(To Win Outright)   03/08/2014
3.75


:great: :beerchug:

Második cikkem elfelejtettem időben betenni a naplómba, de azért itt van a helye, jött is mindkét tipp belőle. :great:
http://www.sportfogadas.org/elozetesek/videoton-gyor-elerkeztunk-az-elso-rangadohoz