Napi tipp - Június 12.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Június 12.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Röplabda Férfi
Arany Európa Liga
Finnország-Fehéroroszország
Pontos végeredmény 1-3
3.6
bet365

Az északiak nulla ponttal utolsók, eddig még csak két szettet nyertek négy kanyar alatt.
A vendégek elsők, de hétvégén kikaptak a nagy rivális csehektől.
Alig több, mint két hete három szoros szettben nyertek a fehéroroszok. Mivel a 3-0-ás és a 3-1-es győzelem is maximális pontot ér, ez utóbbit predesztinálom az esélyesebb csapat javára.

Tenisz, ATP Stuttgart, 2019.06.12. 12:30
Jo-Wilfried Tsonga - Milos Raonic
Tipp: 1. szett pontos eredménye: 6-7
Odds: 3.50
Iroda: bet365

Baseball - Japan
Carp @ Fighters
6.5 over
1.52

TENISZ ATP - S-Hertogenbosch - 2016.06.12 12:30
A. Seppi - A. De Minaur
Tipp: Pontos végeredmény: 1-2
Odds: 4.00

A rutinos jó öreg Seppi már a második meccsét fogja játszani itt Hollandiában. Az első körben Fabbianot verte. A fiatal De Minaur viszont még nem játszott füves meccset az idénybe. Keveslem nagyon azt az 1.4-es oddsot az Ausztrálra, nem lesz ám ez ilyen sima. Én érzek erőt Seppiben, viszont az is tény, hogy ha mindkét játékos az ereje legjavát adja, akkor Minaur már jobb játékos. Szóval mi lesz a mai meccsen? 3 szoros szett és Minaur (úr) győzelem. ;)

Labdarúgás: SVÉDORSZÁG: Svéd Kupa
2019.06.12.  19:30
Timra - IFK Ostersund

Tipp: gólok száma második félidőben 1.5 felett
Odds: 1.57
Iroda: bet365

A két harmadosztályú svéd csapat utóbbi három meccsén a második félidőben mindig született két gól.  Most a kupában találkoznak, ahol a lebonyolítás módozata miatt még lazábban játszhatnak. Ez még csak a selejtező szakasz kezdete, ahonnan négyes csoportokba kerülnek a végén állva maradók.

Tenisz - WTA Nottingham
06.12. 14:05

M. Niculescu - T. Maria

Tipp: Maria nyer
Odds: 1.50
Iroda: bet365

ATP - EGYÉNI: S-Hertogenbosch (Hollandia), fű - 1/8 döntő
12.06.2019
Fritz T. - Coric B.
Tipp: 1-2 nyer coric
Odds:4.00
Bet365
Még nem játszott a két játékos füves pályán, de mind a kettőnek elég nagy esélye van a nyerésre ezért is várom hogy szoros lesz a mérkőzés

 Soccer » World » Toulon Tournament
Brazil U22 - Ireland U21
Today, 12 Jun 2019, 17:30
Tipp:EH -3.   Brazil U22
Oddsz :3.8
Unibet
Indoklás : Számomra ez a mecs a nap meccse, az oddsz rol lekestem mert tegnap 5 felett volt ma már 4 alatt .3 mérkőzést játszott eddig Toulonban mind két csapat .  A brazilokat lattam 2 szer , az írekröl csak olvastam, de ez a brazil csapat eszméletlen , itt ezen a turnén senkinek nincs esélye ellenük . Meg merem kockáztatni h bármelyik nagy válogatott csapat ellen is reális esélye lenne . Nem állnak le a gólokkal mindegy h a 80 percben vezetnek 2-0 al akkor is támadnak és lőnek meg kettőt (remelem).

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 12, 2019, 06:37:09
Baseball - Japan
Carp @ Fighters
6.5 over
1.52

kezdés 11:00 iroda: bet365.

Sportág, időpont: Tenisz, 12:30
Esemény: Tsonga - Raonic (ATP Stuttgart, fű)
Tipp: Tsonga ászok 13.5 over
Odds: 1.72
Iroda: Betfair

Indoklás: Azt hiszem, egyik játékost sem kell bemutatni senkinek, így azt sem, miért érdemes náluk ászokra fogadni. Eljött az idei füves szezon, ahol kiélhetik magukat a szervagépek. Itt Stuttgartban idén is röpködnek az ászok, a teljesség igénye nélkül például Struff 14, Dustin Brown pedig 16 ászt süllyesztett el első körös meccsén (mindkettő két szettes meccs volt). Raonic az előző, idei első füvespályás meccsén 31 ászt ütött, igaz, három szettes meccsen (Popyrin ellen).
De ha már Tsonga, ő 6-3, 6-0-ra, meglepően simán intézte el Mischa Zverev-et. Összesen 8 game-ben adogathatott a francia, de már ezen a nagyon rövid meccsen is odapörkölt 13 ászt az idősebbik Zverev orra alá. Nem titkoltan, óriási szerepe van Tsonga játékában a szerváknak, ahogy pedig öregszik és lassul, ez csak fokozódik... igyekszik minél hamarabb lezárni a pontokat.
Ma óriási meglepetés lenne, ha rövid meccset játszana Raonic-csal, sokkal sanszosabb még az is, hogy tie break-es szettekben dől majd el a találkozó, a döntő szett is simán benne van a pakliban.
Szerintem már két szettben is lejön az over erre a határra, ha döntő szett vagy tie break-ek is lesznek, akkor meg izgulni sem nagyon kell majd.

#11 június 13, 2019, 10:57:57, oakland23
Németország-Spanyolország
Női foci vb, 18:00
Tipp: szögletek száma 11 alatt (háromesély, azaz 0-10 szögletig nyertes a tipp) @ 1,50 bet365

Mindkét csapat győzelemmel nyitott a vb-n, így a két európai együttestől a 2. körben egy kis mutyizást várok. Egy jó kis unalmas iksz, 4-4 pont a biztos továbbjutást jelenti, és a 3. körben eleve a németeknek elvileg könnyű dolguk lesz, de igazából a spanyoloknak is jó nagyon itt az iksz, ha majd kikapnak netán Kína ellen, akkor is továbblépnek 4 ponttal. Ezért várok én kevés eseményt, így kevés gólt a szögit is. Szerintem a mezőnyjáték dominál majd, engem a németek nem győztek meg, tényleg eseménytelen meccsre számítok, ahhoz meg, hogy 11 corner összejöjjön, azért támadni kell becsülettel, de én unalmas remit várok
Nyertes (9 szöglet)

röplabda Európa Liga 2019.06.12. 20:25

Ausztria - Magyarország
tipp: over 3.5 set
odds: 2.97
iroda: pinnacle

Nagy favoritok az osztrákok mert mi egy fiatal és elég szűk kerettel játszunk ezen a tornán, hiányzik az összes ász nálunk kb. Ennek ellenére egész jól toljuk a körülményekhez képest, nagyon lelkes, egységes a csapat, talán egy szettet elcsíphetünk ha belelazítanak az osztrákok. Eddig mindenki ellen összejött a szett, még a sokkal esélyesebb görögök ellen is.

Labdarugás, Nigériai Premier Liga
2019.06.12. 20:00
Lobi Stars-Kano Pillars
Tipp: félidő döntetlen végeredmény hazai győzelem
Odds: 7,00
Bet365
Indoklás:
Statisztika alapokra helyezem!
5. Fordolú, a hazaiak nincsennek a legjobb formában, 4 meccsen 4 pontot szereztek, viszont a legutóbbi 20 hazai meccsükből, mindössze hármat veszítettek el és három lett döntetlen. Kano együttese egy kicsivel jobb formában van, azonban vendégként nem szerepelnek valami fényesen legutóbbi 20 meccsből mindössze ötször nyertek!
Az egymás elleni eredményeket figyelembe véve a Lobi Stars a legutobbi 8 Kano elleni meccsen otthon nem kapott ki, 6 győzelem és 2 döntetlen a mérleg!
Összegezve mindent egy 0-0 első félidő után, egy gólos hazai győzelmet várok!

 Soccer » World » Toulon Tournament »
Brazil U22 - Ireland U21
12 Jun 2019, 17:30
tipp: Brazil team total 3,5 over
odds: 2,75
iroda: bet365
indok:
A touloni tornán eddig remekel a Brazil csapat. Ma az íreket fogadják, akik nem a Brazil szint, akik 4.0, 5:0, 4:0 okra verték Guatemala, Quatar, és a Franci csapatokat. A 4:0 ma is meglesz, bár ma 6:0-ot várok.