Bingójáték a nagy bingó téma.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nyitottam, egy témát, hogy ne azokat a témákat irjuk tele, amik nem éppen csak erre vannak, itt bármely fogadóiroda által kinált bingórol lehet beszélgetni, remélem nem baj, hogy nyitottam.  :beerchug:

Különböző online bingo játékok
A Magyar piacon a legérdekesebb bingo játékok többsége megtalálható. Bingózhatsz több asztalon egyszerre játékos társaiddal, vagy próbáld ki magad egyedül.

75 Ball Bingo: A bingo kártyán 75 számot találsz, 5 sorban és 5 oszlopban elrendezve , összesen 5 nyerősorral. Ezt a játékot egyedül vagy társaiddal is játszhatod.
Klasszikus bingó: Minden bingó kártyán 25 szám található, szintén 5 per 5 felosztásban. A klasszikus bingó játékban csak egy köröd van. Amikor egy játékosnak bingója van egy sorban, oszlopban vagy átlósan, a játéknak vége. Ezt a játékot egyedül vagy társaiddal is játszhatod.
90 Ball Bingo: A bingó kártyán 3 sor és 9 oszlop található. Minden játékban 3 lehetőséged van a nyerésre. Ezt kizárólag társaiddal játszhatod.

Bingózhatok ingyen is?

Igen, néhány bingo oldalon ingyen is játszhatsz. Amennyiben kíváncsi vagy a játékra, de nem szeretnél pénzben játszani , úgy lehetőséged van kipróbálni a legtöbb termet játék pénz módban. Néhány terem még ajándék pénzt is ad a játékosainak.
Illetve lehetőség van néhány irodában ingyenes játék-ra is amely, vagy rendes pénz-ként vagy bónuszként irodik jóvá a számládon.

Unibeten :

Unibeten minden nap van 7:30kor kezdődik és egész nap van,bizonyos időközönként,különféle termekben.Nagyon egyszerűen meg lehet nézni mikor és hol van.Én belépek egy terembe bármelyikbe,aztán megnyomom az add game gombot,majd felül a roomot átállitom allra,hogy lássam az összes terem összesét,majd pedig a pricet megnyomom,ami ugye a legkissebb értékű jegyektől fogja kezdeni a felsorolást vagy a legnagyobbaktól,ha pl.3euros jelenik meg akkor nyomjatok rá még egyet ezután 0eurosakot fogtok látni és kész is,már csak az időpontokat kell figyelnetek mikor is van.Ez igy van egész este 6ig,majd 7:54től megint vannak ingyenesek addig lehet pihenni,egész éjjel 2,54ig  ( Az infóért köszönet Fili-nek )

Bet365

Super Star Bonanza szoba, naponta 13:00 - 14:00 majd 19:00 - 21:00 - kor UK idő szerint.

William Hill:

Bargain Basement szoba reggel 09:00-tól, negyed óránként késő estig, néha speed bingó,  szombatonként a Time Out Tavern teremben is van free délután.Minden déltől egyig a Diamondban 4 játék ingyék ( Az infoért köszönet alexthebest-nek )

+WH-n holnaptól 20.-ig lesz ingyen speed bingo megint. (Boutique terem) ( Köszönet az infoért Bryan-nek )

Idézetet írta: GazembR Dátum január 16, 2016, 09:24:20
Nyitottam, egy témát, hogy ne azokat a témákat irjuk tele, amik nem éppen csak erre vannak, itt bármely fogadóiroda által kinált bingórol lehet beszélgetni, remélem nem baj, hogy nyitottam.  :beerchug:

Különböző online bingo játékok
A Magyar piacon a legérdekesebb bingo játékok többsége megtalálható. Bingózhatsz több asztalon egyszerre játékos társaiddal, vagy próbáld ki magad egyedül.

75 Ball Bingo: A bingo kártyán 75 számot találsz, 5 sorban és 5 oszlopban elrendezve , összesen 5 nyerősorral. Ezt a játékot egyedül vagy társaiddal is játszhatod.
Klasszikus bingó: Minden bingó kártyán 25 szám található, szintén 5 per 5 felosztásban. A klasszikus bingó játékban csak egy köröd van. Amikor egy játékosnak bingója van egy sorban, oszlopban vagy átlósan, a játéknak vége. Ezt a játékot egyedül vagy társaiddal is játszhatod.
90 Ball Bingo: A bingó kártyán 3 sor és 9 oszlop található. Minden játékban 3 lehetőséged van a nyerésre. Ezt kizárólag társaiddal játszhatod.

Bingózhatok ingyen is?

Igen, néhány bingo oldalon ingyen is játszhatsz. Amennyiben kíváncsi vagy a játékra, de nem szeretnél pénzben játszani , úgy lehetőséged van kipróbálni a legtöbb termet játék pénz módban. Néhány terem még ajándék pénzt is ad a játékosainak.
Illetve lehetőség van néhány irodában ingyenes játék-ra is amely, vagy rendes pénz-ként vagy bónuszként irodik jóvá a számládon.

Unibeten :

Lehet, hogy ezentúl a hétfő lesz a kedvenc napod a héten? Az Unibet Bingó ingyen bingóval vár a kedvenc termeidben! 4 ingyen játék vár a Studio 60 és a Lucky Break termekben minden hétfőn 17:00-től! Csatlakozz hozzánk, hogy elűzzük a hétfői rosszkedvet!

Bet365

Super Star Bonanza szoba, naponta 13:00 - 14:00 majd 19:00 - 21:00 - kor UK idő szerint.

William Hill:

Bargain Basement szoba reggel 09:00-tól, negyed óránként késő estig, néha speed bingó,  szombatonként a Time Out Tavern teremben is van free délután.Minden déltől egyig a Diamondban 4 játék ingyék ( Az infoért köszönet alexthebest-nek )
Unibeten minden nap van 7:30kor kezdődik és egész nap van,bizonyos időközönként,különféle termekben.Nagyon egyszerűen meg lehet nézni mikor és hol van.Én belépek egy terembe bármelyikbe,aztán megnyomom az add game gombot,majd felül a roomot átállitom allra,hogy lássam az összes terem összesét,majd pedig a pricet megnyomom,ami ugye a legkissebb értékű jegyektől fogja kezdeni a felsorolást vagy a legnagyobbaktól,ha pl.3euros jelenik meg akkor nyomjatok rá még egyet ezután 0eurosakot fogtok látni és kész is,már csak az időpontokat kell figyelnetek mikor is van.Ez igy van egész este 6ig,majd 7:54től megint vannak ingyenesek addig lehet pihenni,egész éjjel 2,54ig,aki ráér esetleg rajtam kivül birja az éjszakázást. ;D

Ma nyertem 1,70eurot unibeten,aminek hatalmas előnye,hogy azonnal a fő számlára megy,nem kell forgatni.William hillen előbb nyertem 3,50fontot bingóm lett az ingyenesben,mig a tegnap nyert 2fontomat sikerült kamatoztatnom a bet365oldalán,73pennym került a fő egyenlegre,nem sok,de végre nyertem és ingyen pénzből jött mind,ami a mai világban fontos-nekem legalábbis az.Whn 1x kell megforgatni,mig bet365oldalán 4x.A két terem sorsolása megegyezik a 4ingyenes déli sorsoláson a diamond terem wh-n és a bet365terem night on the town terme,ugye itt a 12óra 11perckor kezdődő sorsolás egyezik,tegnap itt nyertem és azonnal a számlámra ment nem kellett forgatnom a diamond teremben lévő 75pennymet.Bet365 oldalon ingyenes még a bargain teremben délután 2 és 7órakkor.A bingó különben szerencse kérdése.Többen irták,hogy 10pennys szelvényt vettek és max szelvénnyel kevés emberrel nyertek,én ma próbáltam 7fontom bánta mégsem nyertem semmit sem-2játékos nyert 5x-érdekes módon a sok ingyenes játékban meg rengetegszer nyerek.Unibeten pl 3hét alatt 500 játékos hasonló feltétele mellett már 8x nyertem.

#3 január 16, 2016, 10:34:32, bryan_65
Bet365-n vasárnap este más a rendszer. Múltkor 18:50-töl ment olyan 01:30-ig a free. (super star bonanza terem) Azt hiszem most is így lesz! Igaz kell hozzá kitartás meg egykét kávé. De sok a lehetőség 5 fontos nyereményre is. :D

+WH-n holnaptól 20.-ig lesz ingyen speed bingo megint. (Boutique terem)

fili76: unibeten még nem bingoztam, de köszi a leírást mától elkezdem ott is ;)

Idézetet írta: GazembR Dátum január 16, 2016, 09:24:20
Nyitottam, egy témát, hogy ne azokat a témákat irjuk tele, amik nem éppen csak erre vannak, itt bármely fogadóiroda által kinált bingórol lehet beszélgetni, remélem nem baj, hogy nyitottam.  :beerchug:

Jó döntés. :ok:

Idézetet írta: fili76 Dátum január 16, 2016, 09:44:54
Unibeten minden nap van 7:30kor kezdődik és egész nap van,bizonyos időközönként,különféle termekben.Nagyon egyszerűen meg lehet nézni mikor és hol van.Én belépek egy terembe bármelyikbe,aztán megnyomom az add game gombot,majd felül a roomot átállitom allra,hogy lássam az összes terem összesét,majd pedig a pricet megnyomom,ami ugye a legkissebb értékű jegyektől fogja kezdeni a felsorolást vagy a legnagyobbaktól,ha pl.3euros jelenik meg akkor nyomjatok rá még egyet ezután 0eurosakot fogtok látni és kész is,már csak az időpontokat kell figyelnetek mikor is van.Ez igy van egész este 6ig,majd 7:54től megint vannak ingyenesek addig lehet pihenni,egész éjjel 2,54ig,aki ráér esetleg rajtam kivül birja az éjszakázást. ;D

Éjszaka is sokan vannak. Ma az 1:54-es játékon 244 játékos volt.

Egyébként ez lehet hülye kérdés, de ha megveszem a ticketeket és utána kilépek attól még nyerhetek nem?

Megveszed a lottót, de nem nézed a sorsolást. Ugyanaz.

#7 január 16, 2016, 14:18:39, bryan_65
Létezik, hogy valaki minden nap nyer? "jolanka" "antalka" blabla nyernek reggel nyernek este... ez már hihetetlen. Már vagy egy hete.. vissza lehet nézni historynál. (bet365)
Le is szarnám, de nem valami igazságos ez így.. :)

na mindegy rinya off innentől :)

#8 január 16, 2016, 14:32:05, GazembR
Szerintem csak a véletlen ( szerencse ) műve, én is gondoltam rá, de tényleg van olyan akinek épp akkor akkora szerencséje van, nekem is volt olyan amikor csak úgy felléptem rulett-re aztán tényleg random egymás után nyertem 7x vagy még lehet többször meg is nézem majd a képet..( végig duplázva a tétet, és nem 100ft-al kezdtem.. még képet is csináltam róla mert nem hittem el ) máskor , más időpontban  meg 1.-re 1x sem jó pár próbálkozásból ..

Igazából, ezek az oldalak a Bingó-hoz RNG-t használnak (Random Number Generator ) amit az irodától független cég készit (  eCOGRA vagy iTech Labs ) amit megint csak a szerencsejáték joghatóság ellenörizni szokott, de pl. kifejezetten bingo-ra szakosodott weboldalaknak van publikus tesztje hogy jönnek le a számok véletlenszerűen.  :angel:

Szerintem annyit tudsz tenni, hogy mindegyiken ott vagy és várod, a szerencsés napot, lehet lesz több, is meg fogja érni várni és próbálkozni, igazából meg lehet nézni, van egy pár stratégia erre is mint pl. rulettre rájuk tudsz keresni ( Tippett's  bingó stratégia, Granville's rendszer, magyarul nem hiszem hogy találsz róluk valamit is nem tudom )

Növelni meg tényleg annyival tudod az esélyeket hogy mindig ott vagy, megveszed a maximum számút amit lehet, letesztelni az időpontot mikor vannak kevesebben és akkor játszani, és legfőképp ebben tényleg a szerencse ami számit, mint majdnem mindenbe... :)

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 16, 2016, 14:11:04
Létezik, hogy valaki minden nap nyer? "jolanka" "antalka" blabla nyernek reggel nyernek este... ez már hihetetlen. Már vagy egy hete.. vissza lehet nézni historynál. (bet365)
Le is szarnám, de nem valami igazságos ez így.. :)

na mindegy rinya off innentől :)
Nekem az a feltünő hogy mindig valami xx előtagú és utótagú játékos nyer. Én most benn vagyok egy welcome freebe Bet365 ön és van egy tag akit nézek most jár 8 font nyereménynél fél óra alatt 3 szor vittel el a house-t.

Abban viszont már kevésbé vagyok biztos hogy páran nem-e használnak több accountot....

1gépről nem tud többször ugyanannál az irodánál játszani különböző felhasználókkal sem.

#12 január 16, 2016, 14:52:25, bryan_65
Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 16, 2016, 14:29:48
Nekem az a feltünő hogy mindig valami xx előtagú és utótagú játékos nyer. Én most benn vagyok egy welcome freebe Bet365 ön és van egy tag akit nézek most jár 8 font nyereménynél fél óra alatt 3 szor vittel el a house-t.
Igen ez is elég gyakori, de ezt betudtam annak, hogy sok ember tesz xx-t neve elé vagy után legalábbis játékokban sűrűn láttam ilyet. Hát nem tudom mit higgyek. 6. napja, hogy nem nyertem egy fontot sem. Irreálisnak tünik 150-300 ember között, de biztos csak nincs mákom. Ez van most.

Ha valakit érdekel BRIANOC5 a nevem bet365 bingon bár nyertesek közt nem sűrűn látjátok majd... :D :D

"Szerintem annyit tudsz tenni, hogy mindegyiken ott vagy és várod, a szerencsés napot, lehet lesz több, is meg fogja érni várni és próbálkozni, igazából meg lehet nézni, van egy pár stratégia erre is mint pl. rulettre rájuk tudsz keresni ( Tippett's  bingó stratégia, Granville's rendszer, magyarul nem hiszem hogy találsz róluk valamit is nem tudom )

Növelni meg tényleg annyival tudod az esélyeket hogy mindig ott vagy, megveszed a maximum számút amit lehet, letesztelni az időpontot mikor vannak kevesebben és akkor játszani, és legfőképp ebben tényleg a szerencse ami számit, mint majdnem mindenbe... :)"

Köszi kitartok remélem így lesz! :) :)

A bingónak több topikja is van, szerintem ezt is oda kéne helyezni, ha már az a cél, hogy egy helyen legyen az összes infó.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,226.0.html

Idézetet írta: bryan_65 Dátum január 16, 2016, 10:07:24
Bet365-n vasárnap este más a rendszer. Múltkor 18:50-töl ment olyan 01:30-ig a free. (super star bonanza terem) Azt hiszem most is így lesz! Igaz kell hozzá kitartás meg egykét kávé. De sok a lehetőség 5 fontos nyereményre is. :D

+WH-n holnaptól 20.-ig lesz ingyen speed bingo megint. (Boutique terem)

fili76: unibeten még nem bingoztam, de köszi a leírást mától elkezdem ott is ;)
Igen bet365 oldalán vasárnap van hosszú ingyenes játék,ahogy ma a time out tavernben wh-n,azt hiszem este 6tól fél 12ig minden szombaton,ez a terem ahol mindkét alkalommal nyertem,amikor játszottam 10 és 5fontot is.Unibeten érdemes,azok miatt amiket irtam,itt nem kell forgatni.Itt ma elértem a 17szintet és kaptam 25 ingyen pörgetést 25centes pörgetésekkel,na azt nem értem,Ti hogyan nyertek ezzel,én sosem nyertem ilyesmin még,csak aprót,ahogy most is-0,80cent ami több mint a semmi,de nyerhetnék már egyszer legalább 10eurot én is. ;D