SPF Kupa Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Kupa Hibabejelentés


Ha bármilyen hibát észleltek a játékban, akkor megkérlek itt jelezzétek!

Helló Milán!
Érdeklődöm,hogy ha nyerek egy fogadáson akkor miért csak a megnyert pontokat kapom meg . és nem a feltett öszeg+nyereményt? 2011.05.01-02-én 3 nyert fogadásom volt, de csak 1350 pontot kaptam .Mindegyiket 1000 ponttal
tettem meg. Lehet,hogy rosszul gondolom, de nem 4350 pont járt volna?
Üdv:   APURIMAC

Jó a kérdés! Így 2.00 alatti szorzókkkal akor is buksz, ha eltalálod. Elég kemény  ;D

Nálam is ugyanaz jött elő. 2 kis szorzós győztes meccs, és nap végén minusz lett belőle.

Először is köszi, hogy topikot nyitottatok a játéknak.  :ok:
Már vmlinuznak írtam, de leírom ide is.

Az első nap a 7. tipp körül írta ki, hogy legfeljebb 3 tippet küldhetek naponta és az 5.000 egység elköltése után is tudtam tippelni, így kb -3 ezer környékén voltam.

Úgy vettem észre, hogy csak 1 szelvényre csak 1 tippet lehet küldeni.

Eleinte volt még egy kis gond, pl. egy játékos minuszba tudott menni, de ez nem lehetséges. Aki így járt, annak töröltük a plusz tippeket.

Ami a pontozást illeti, most dumálok vm-mel, hogy mi is van...

A pontozásnál elirtam a képletet, holnap javitom mindenkinek a pontszámát. A napi tippek meg egy adott dátumra vonatkoznak, mint a tippjátékban. Pl. hétfőn rakhatsz 3 tippet keddre és még 3-at szerdára is.

Sziasztok! A Robert - Dimitrov tippemet 1000 ponttal tettem, s eső miatt egy nappal elhalasztották , a rendszer törölte a tippet, de nem adta vissza a feltett tét összeget! Kérnem javitani a hibát. Köszönöm!

Idézetet írta: Titti7 Dátum május 05, 2011, 02:14:52
Sziasztok! A Robert - Dimitrov tippemet 1000 ponttal tettem, s eső miatt egy nappal elhalasztották , a rendszer törölte a tippet, de nem adta vissza a feltett tét összeget! Kérnem javitani a hibát. Köszönöm!

Természetesen. Ezért el kell küldened 5.000 Forintot a Moneybookers számlámra, s miután megérkezett a pénz, intézzük.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum május 05, 2011, 08:14:09
Természetesen. Ezért el kell küldened 5.000 Forintot a Moneybookers számlámra, s miután megérkezett a pénz, intézzük.  ;D

De szigorú lettél.  :D

Nekem is hiányzik 1000 egységem.

Újraszámoltam a pontokat, most elméletileg helyes mindenkinek. Azért nézzetek rá a saját pontszámotokra és szóljatok, ha nem jó :beerchug:

Saját számításaim alapján (ha mégis jó lenne, akkor nem szóltam  :laugh: ) nálam 1.000 Ft hiányzik. Majd nézzétek már meg.

Van 1 függő tipped, ott a -1000.

id:1182 es tipp rosszul lett kiértékelve. (wolves-wb 3.5 over. FT:3-1)