Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Bajom lehet abbol, ha egy ip cimrol jelentkezek be ket kulonbozo skrill accountra? es utalgatok egymas kozt, meg irodaknak is?
Kulonbozo nevre es haztartasra szolnak...de ebbol az ip cimes dologbol lehet gondom? csak olyan feleljen aki biztosra tudja...

Idézetet írta: borgosh Dátum július 16, 2013, 09:17:26
Bajom lehet abbol, ha egy ip cimrol jelentkezek be ket kulonbozo skrill accountra? es utalgatok egymas kozt, meg irodaknak is?
Kulonbozo nevre es haztartasra szolnak...de ebbol az ip cimes dologbol lehet gondom? csak olyan feleljen aki biztosra tudja...

Nem lesz gondod.


Én a biztonság kedvéért a különböző címmel regisztrált számlákat inkább külön IP-ről nyitom meg, a két azonos címre szóló számlát pedig ugyanarról. Sőt, egyik barátom van, hogy az én gépemről lép be magához (ilyenkor az alap IP-t használjuk), pénzmozgás is van köztünk néha, de probléma nem volt. Arra azért lehetőség szerint figyelj, hogyha a Skrill nézegeti az új számládat, azért ne csak azt lássa, hogy nulla verifikáció, egy IP, rendszeres pénzküldések, de csak a két számla között, az új számla gyakorlatilag ugyanúgy van használva, mint a másik stb. Lehet ez már túlzott óvatosság, de jobb elkerülni a hetekig tartó levelezést, és zárolást. Bár jó eséllyel nem lesz semmi fennakadásod, de azért a 100-as oddsok is lejönnek úgy minden 105.-re! ::)

Idézetet írta: Alk Dátum július 16, 2013, 10:05:42
Én a biztonság kedvéért a különböző címmel regisztrált számlákat inkább külön IP-ről nyitom meg, a két azonos címre szóló számlát pedig ugyanarról. Sőt, egyik barátom van, hogy az én gépemről lép be magához (ilyenkor az alap IP-t használjuk), pénzmozgás is van köztünk néha, de probléma nem volt. Arra azért lehetőség szerint figyelj, hogyha a Skrill nézegeti az új számládat, azért ne csak azt lássa, hogy nulla verifikáció, egy IP, rendszeres pénzküldések, de csak a két számla között, az új számla gyakorlatilag ugyanúgy van használva, mint a másik stb. Lehet ez már túlzott óvatosság, de jobb elkerülni a hetekig tartó levelezést, és zárolást. Bár jó eséllyel nem lesz semmi fennakadásod, de azért a 100-as oddsok is lejönnek úgy minden 105.-re! ::)

Egy bankkartya ellenorizve lesz  ;)

Idézetet írta: Alk Dátum július 15, 2013, 18:13:29
Igen! Simán megy a be- és kifizetés irodákkal, pénzküldés stb. Mondjuk, ha kártyát is igényelnél hozzá, szerintem ahhoz már szükséges, mert ott gyakorlatilag minden verifikációt el kell végezni.

Nem kell minden verifikációt elvégezni a bankkártya igényléshez.
Bőven elég egy személyit, közüzemi számlát feltölteni. Meg ha növelni akarod a tranzakciós limitet, akkor kérsz egy lakcím ellenőrzéses levelet.

Ha skrill-ről bet365-re vagy Unibet-re töltök fel pénzt, és ezeknél forint alapú a számla, akkor van átváltási költség? Ha igen, mennyi?

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum július 17, 2013, 18:51:24
Ha skrill-ről bet365-re vagy Unibet-re töltök fel pénzt, és ezeknél forint alapú a számla, akkor van átváltási költség? Ha igen, mennyi?

Kifejezetten átváltási költség nincsen, akkor buksz az árfolyamon valamennyit, ha a skrill számlád és a fogadóirodai számlád eltérő pénznemben van.
Ha befizetsz és egyből visszautaltatod, ez akár 20 ft veszteséget is jelenthet egyetlen euróra.

Az irodák és a skrill is eltérő árfolyamokat alkalmaznak, de messze legjobban az unibet vált.
Én szoktam euróban befizetni a forint unibetemre netellerről, jegybanki középen váltják át!

A másik irányt még nem próbáltam, mert kiszedni inkább forint skrillre szoktam.
Viszont szerintem mindig a célszámla árfolyama számít, tehát ha forint unibetről euró skrillre utalnál, akkor a skrill "büntetne"...


Idézetet írta: Knapp Dátum július 17, 2013, 20:03:31
A másik irányt még nem próbáltam, mert kiszedni inkább forint skrillre szoktam.
Viszont szerintem mindig a célszámla árfolyama számít, tehát ha forint unibetről euró skrillre utalnál, akkor a skrill "büntetne"...

Forintos Unibetről kifizetve eurós skrillre is középárfolyamon vált.

#879 július 18, 2013, 17:41:14, Alk
Tegnapelőtt délután volt egy netbankos befizetésem Skrillre, a korábbi tapasztalatok alapján tegnap kora délután (13 óra körül) kellett volna megérkeznie (Unicreditről utaltam, az MB-nek is ott van bankszámlája), viszont még most sem került jóváírásra a Skrillnél. Az adatok biztosan jól vannak megadva, erre sablont használok, továbbá meg van adva a Client ID-m is, és az Unicredittől még tegnapelőtt megérkezett az sms a sikeres bankon belüli átutalásról. Vajon mi lehet a probléma? Összefüggés lehet aközött, hogy pont a napokban (talán tegnaptól) az új felület az alapbeállítás? Még nem írtam nekik, mivel mire foglalkoznának a levéllel, már remélhetőleg a számlámon lesz a pénz, de most már lassan 50 órája várom, miközben korábban erre kb úgy 24 óra elegendő szokott lenni (egyik nap befizetek, másnap dél körül ránéznek a bankszámlájukra, majd jóváírják).

Kieg: Ahogy az lenni szokott, amint beírtam, már meg is oldódott! Kellett 50 óra, de megérkezett! :beerchug:

Idézetet írta: Knapp Dátum július 17, 2013, 20:03:31
Kifejezetten átváltási költség nincsen, akkor buksz az árfolyamon valamennyit, ha a skrill számlád és a fogadóirodai számlád eltérő pénznemben van.
Ha befizetsz és egyből visszautaltatod, ez akár 20 ft veszteséget is jelenthet egyetlen euróra.

Az irodák és a skrill is eltérő árfolyamokat alkalmaznak, de messze legjobban az unibet vált.
Én szoktam euróban befizetni a forint unibetemre netellerről, jegybanki középen váltják át!

A másik irányt még nem próbáltam, mert kiszedni inkább forint skrillre szoktam.
Viszont szerintem mindig a célszámla árfolyama számít, tehát ha forint unibetről euró skrillre utalnál, akkor a skrill "büntetne"...

Köszi

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 17, 2013, 22:28:40
Forintos Unibetről kifizetve eurós skrillre is középárfolyamon vált.
Igen mert kifizetésnél(legyen az bank vagy skrill)az unibetnél be lehet állítani hogy milyen pénznemben legyen a kifizetés.Vagyis így be lehet állítani hogy ki váltson és hát az Unibet az egy jó kis pénzváltó :).Régebben a bwinnel is lehetett trükközni de ez már a múlt.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 17, 2013, 22:28:40
Forintos Unibetről kifizetve eurós skrillre is középárfolyamon vált.

Akkor nem a skrill vált hanem eleve eurót utal az unibet?!
Mondjuk ez úgy fordulhat elő, hogy a célszámla devizanemét fel lehet tüntetni az unibetes kiutalásnál és akkor ők ehhez alkalmazkodnak és egyből abban a devizában utalnak.
Ez nagyon korrekt dolog.

#883 július 20, 2013, 09:34:10, Pikaa
Mióta új a Skrill felülete? Ennyire rég nem léptem be?  :P

Mindenesetre,nekem tetszik :)

Már kb. 3 hete lehetett választani a régi és új között.