Olimpia - A fosztás...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 augusztus 12, 2012, 14:18:35, Dacsi
Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 12, 2012, 09:56:48
És akkor az utolsó olimpiai tippem :(

BetClic

Olimpia Atlétika, maraton, ffi. - Wilson Kipsang Kiprotich 3.00

Az idei londoni maraton győztese, hátha megtudja ismételni...

Én kicsit később észleltem ezt az eseményt bet365-ön, és addigra már 34-es szorzó volt Kiprotich-ra.
Miattad mégis úgy gondoltam dobok rá egy nagyon minimális tétet(sajnos csak nagyon minimálisat). Így nekem ez lett az olimpia legnagyobb szorzója, amiért óriási köszönettel tartozom neked! Azt hiszem nem csak én vagyok úgy, hogy profitáltam ebből a naplóból! Így a végén köszönet az összes tippért, nagyszerű munkát végeztél és remélem szép kis profitot is termeltél!
Szép volt, csak így tovább!

Szerk.: most nézem, hogy én elnéztem és a másik Kiprotich-ra fogadtam és ezért nyertes a fogadásom... :bash:
Így akkor sajnálom, hogy neked nem jött! A többi viszont még mindig áll! Köszi az összes tippet!

#46 augusztus 12, 2012, 17:09:12, Cesc18
Idézetet írta: Dacsi Dátum augusztus 12, 2012, 14:14:37
Én kicsit később észleltem ezt az eseményt bet365-ön, és addigra már 34-es szorzó volt Kiprotich-ra.
Miattad mégis úgy gondoltam dobok rá egy nagyon minimális tétet(sajnos csak nagyon minimálisat). Így nekem ez lett az olimpia legnagyobb szorzója, amiért óriási köszönettel tartozom neked! Azt hiszem nem csak én vagyok úgy, hogy profitáltam ebből a naplóból! Így a végén köszönet az összes tippért, nagyszerű munkát végeztél és remélem szép kis profitot is termeltél!
Szép volt, csak így tovább!

Szerk.: most nézem, hogy én elnéztem és a másik Kiprotich-ra fogadtam és ezért nyertes a fogadásom... :bash:
Így akkor sajnálom, hogy neked nem jött! A többi viszont még mindig áll! Köszi az összes tippet!

Most jön a csavar az egészben! Nekem is nyertes a tippem, mert benézte a BetClic ;D Összekeverte a két a Kiprotich-ot. Az ugandai úgymond "esélytelen" Kiprotich nyert míg én a kenyai favoritra fogadtam, aki 3. lett, de ők összekeverték! ;D

Beléptem és látom ott a lóvé, ment is a cash out, már a Skrillemen csücsül az összeg. Még az a +1000 HUF is megérte, hogy 1 héten kétszer kértem kifizetést... ;D
_______________

Amúgy grat a fogadáshoz, még ha elnézett volt akkor is :ok: Amikor megfogadtad akkor úgy 6-7km lehetett hátra és az elöl futó két kenyai leakarta rázni az ugandait. Úgy tűnt, hogy ez sikerül nekik mert 8-10 méterre leszakadt, ekkor 26-os odds volt rá később gondolom kicsivel több is. De esküszöm ez az ugandai szopatta őket, mert utána úgy visszakínálta a két kenyait, hogy gyakorlatilag állva hagyta mindkettőt.

Örülök, hogyha sikerült másik tippekből is profitálni! :great: :beerchug:

Nekem személy szerint tetszett ez az Olimpia, mondjuk ebbe nagyban hozzájárult az is, hogy viszonylag szép profittal sikerült zárni. Két olyan nap volt amikor elszállt az agyam, de a végére nagy mínuszt egyik esetben sem könyvelhettem el. Mindig volt valami sport amivel lehetett javítani, vagy még többet bukni, de szerencsére utóbbi nem következett be. Visszagondolva, egyértelműen Izland verte ki nálam a biztosítékot legjobban. Az irodák balfaszságaiból is szépen jött a konyhára, rosszul kiértékelés, befejeződött esemény, de még mindig lehet rá fogadni, trade stb. A naplóba a tippjeim legnagyobb része bekerült, inkább az élő fogadásaim azok amelyek nem.
Gyakorlatilag mindennap csak az olimpiát néztem, szóval most egy kicsit elteltem a sportokkal így következik pár nap pihenő ami a fogadást illeti. :)
A záróünnepséget még vissza kell néznem, mert tegnap foci után olyan fáradt voltam, hogy bealudtam pár perc után rajta! ;D

4 év múlva nyit újra a napló!

Vangelis - 1492 Conquest of Paradise